Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(Nerytė @ 2009 06 01, 18:59)
Lankiausi Yakatoj pries puse metu, bet man nelabai patiko blush2.gif  ant tokios akcijos nepataikem  schmoll.gif

bigsmile.gif kur cia tokios kainos, kad pilna lekste uz tokia kaina ir dar sriubos gavot? bigsmile.gif  Gal ir man pavyks pataikyti ant tokios akcijos kai i Kauna atvaziuosiu rolleyes.gif


Neryte, turiu nuvilt tongue.gif cia Japonijoj valgem uz tokia kaina..
O Yakatoj dar vis yra dienos pietus. Paziureti galima cia , tik siek tiek brangiau dabar 15Lt smile.gif , bet vis tiek apsimoka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 02, 02:23)
Neryte, turiu nuvilt  tongue.gif  cia Japonijoj valgem uz tokia kaina..
O Yakatoj dar vis yra dienos pietus. Paziureti galima cia , tik siek tiek brangiau dabar 15Lt  smile.gif , bet  vis tiek apsimoka  mirksiukas.gif

O man Yakatoj neskanus sushi blush2.gif man skaniau ganbey nezinau ar ten ryziai ne tokie ar kas beto sojos padazas ne tas skanusi...
Kaune turbut yra tik trys vietos kur duoda sushi smile.gif
Yakata, Ganbey, PizzaJazz, bet pastaroji tai kokios kainoooooooos doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 02, 02:23)
Neryte, turiu nuvilt  tongue.gif  cia Japonijoj valgem uz tokia kaina..
O Yakatoj dar vis yra dienos pietus. Paziureti galima cia , tik siek tiek brangiau dabar 15Lt  smile.gif , bet  vis tiek apsimoka  mirksiukas.gif

sad.gif ech.. ir vel ta japonija... turiu ja pamatyti (kada nors)

o del pietu tai apsimoka uz tokia kaina thumbup.gif

QUOTE(dendule @ 2009 06 02, 07:29)
O man Yakatoj neskanus sushi blush2.gif man skaniau ganbey nezinau ar ten ryziai ne tokie ar kas beto sojos padazas ne tas skanusi...
Kaune turbut yra tik trys vietos kur duoda sushi smile.gif
Yakata, Ganbey, PizzaJazz, bet pastaroji tai kokios kainoooooooos doh.gif  doh.gif

va ir man tas pats... sekanti karta kai atvaziuosiu Kaunan tai leksim i ganbey'ju, girdejau, kad ten skaniau jau ne is vieno zmogaus ax.gif
o tokiu kaviniu, restoranu, kuriu specifika visai kitokia ir meniu randu sushi tai niekad nesigundau uzsisakyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 02 birželio 2009 - 12:56
Neryte, skaniausias sushi tik Japonijoj, butinai kada apsilankyk biggrin.gif nenoriu nuvertint nei Yakatos, nei Ganbejaus, bet palyginti su sushiu cia.. na geriau nelygint lotuliukas.gif o be to kisene neisnesa vien tik sushi valgyt, tai cia Lietuvoj gaunas kaip uzkandis, o va Japonijoj jis man kaip antras patiekalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 02, 13:32)
Neryte, skaniausias sushi tik Japonijoj, butinai kada apsilankyk  biggrin.gif nenoriu nuvertint nei Yakatos, nei Ganbejaus, bet palyginti su sushiu cia.. na geriau nelygint lotuliukas.gif o be to kisene neisnesa vien tik sushi valgyt, tai cia Lietuvoj gaunas kaip uzkandis, o va Japonijoj jis man kaip antras patiekalas  smile.gif

oj erzinies doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 06 02, 21:09)
oj erzinies  doh.gif


lotuliukas.gif na gerai jau, nesierzinsim.. ax.gif
beje, nezinojau, kad ir pizza jazz gamina sushi..
Atsakyti
Prieš pusę metų ir Čili pica buvo pradėjusi suši daryti. Čia tai komedija... Įdomu, ar vis dar daro?
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 02, 15:32)
Neryte, skaniausias sushi tik Japonijoj, butinai kada apsilankyk  biggrin.gif nenoriu nuvertint nei Yakatos, nei Ganbejaus, bet palyginti su sushiu cia.. na geriau nelygint lotuliukas.gif o be to kisene neisnesa vien tik sushi valgyt, tai cia Lietuvoj gaunas kaip uzkandis, o va Japonijoj jis man kaip antras patiekalas  smile.gif


lotuliukas.gif
Ar zinot, kad tokie susiai kuriuos mes pazystam, gime ne Japonijoj o amerikoj!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 06 02, 14:22)
lotuliukas.gif  na gerai jau, nesierzinsim..  ax.gif
beje, nezinojau, kad ir pizza jazz gamina sushi..


aga tikrai erzinies o dar apart sushi pati Japonija..... wub.gif

QUOTE(himalaia @ 2009 06 02, 15:07)
Prieš pusę metų ir Čili pica buvo pradėjusi suši daryti. Čia tai komedija... Įdomu, ar vis dar daro?

Aga idomu ar gamina man juokingai irgi skamba... biggrin.gif


Beje mes tai ketvirtadieni paskelbem sushi diena, einam mes i Ganbey su 20% nuolaida pavalgyt, ten buna... visam maistui... smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_San @ 2009 06 03, 17:13)
lotuliukas.gif 
Ar zinot, kad tokie susiai kuriuos mes pazystam, gime ne Japonijoj o amerikoj!!!!  mirksiukas.gif

sushi we eat today was invented in edo(tokyo), japan in the begining of 19th century before japanese opened their gate to the world. there are many records about sushi since then and this is a picture of sushi printed in early 19th century.
http://www.madewithj...shi-300x235.jpg
californian role which is popular in the US was made by a japanese chef in Little Tokyo of LA during 60s

Sushi, kuri mes siandien valgome buvo sukurtas Edo (Tokijuje) 19 a. pradzioje pries tai kai japonai atvere duris likusiam pasauliui. Nuo 19a. yra daug japonisku irasu ir raiziniu vaizduojanciu sushi
user posted image
Kalifornijos suktinukai tapo populiarus Amerikoj sestam desimtmetyje ir sugalvoti japonu virtuves meistro Mazajame Tokijuje (Little Tokyo), LA
Taigi, jusu teiginys, yra is esmes klaidingas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dendule @ 2009 06 03, 18:58)
*aga tikrai erzinies o dar apart sushi pati Japonija.....  wub.gif
Aga idomu ar gamina man juokingai irgi skamba... biggrin.gif
**Beje mes tai ketvirtadieni paskelbem sushi diena, einam mes i Ganbey su 20% nuolaida pavalgyt, ten buna... visam maistui... smile.gif biggrin.gif


*ups blush2.gif
**skanaus, dendule 4u.gif
Atsakyti
Nute_San teiginys tik iš dalies teisingas, nes, JAV išsivystė "Fusion" suši stilius, pvz, išvirkščias- California roll. Tačiau tikrojo suši šaknys ir tradicijos tikrai ne iš ten atėjo, nėra ir ko ginčytis. Edo suši pradžia- tarp 1827 ir 1829, kada pirmą kartą sašimis sukombinuotas su ryžiais ir actu. O apie ankstyvąjį suši išvis nekalbu, kurio šaknys turbūt nuo 2 amžiaus prasideda, kai žmonės sūdydavo ir fermentuodavo žuvį, o vėliau kimšdavo žuvį ryžiais prieš fermentaciją.
Šiais laikais vis atsiranda naujų tendencijų, juk galimybės eksperimentuoti su sušiu- begalinės, galima prisigalvoti, kiek tik nori. Kad ir toj pačioj Japonijoj vis naujos mados ateina, nešnekant ir apie kitas pasaulio šalis. Tačiau viskas, kas nauja, išsivysto iš senų, tradicinių suši, nes tai- visko pagrindas.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2009 06 03, 21:35)
Nute_San teiginys tik iš dalies teisingas, nes, JAV išsivystė "Fusion" suši stilius, pvz, išvirkščias- California roll. Tačiau tikrojo suši šaknys ir tradicijos tikrai ne iš ten atėjo, nėra ir ko ginčytis. Edo suši pradžia- tarp 1827 ir 1829, kada pirmą kartą sašimis sukombinuotas su ryžiais ir actu. O apie ankstyvąjį suši išvis nekalbu, kurio šaknys turbūt nuo 2 amžiaus prasideda, kai žmonės sūdydavo ir fermentuodavo žuvį, o vėliau kimšdavo žuvį ryžiais prieš fermentaciją.
Šiais laikais vis atsiranda naujų tendencijų, juk galimybės eksperimentuoti su sušiu- begalinės, galima prisigalvoti, kiek tik nori. Kad ir toj pačioj Japonijoj vis naujos mados ateina, nešnekant ir apie kitas pasaulio šalis. Tačiau viskas, kas nauja, išsivysto iš senų, tradicinių suši, nes tai- visko pagrindas.


drinks_cheers.gif sushi saknys pietryciu Azijoje, o japonai tik pritaike sushi vakarieciams sukurdami California roll, apskritai amerikieciams labai keista buvo kaip kazkas gali valgyti zalia zuvi, taigi amerika ne prie ko.
Atsakyti