Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(Bananamio @ 2009 02 27, 12:18)
Mergaites, o kokia soja naudojat valgydamos sushi? Nes vienos buna suresnes, kitos maziau surios, kazin kuri labiausiai tiktu?  4u.gif

Jeigu soja per suri,as skiedziu su vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
as isbandziau kokiu 3 rusiu soja, man labiausiai patiko Kikkoman rolleyes.gif
tiesa ji irgi 2-ju rusiu yra, su zaliu dangtuku maziau druskos, bet man abi patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 28 vasario 2009 - 13:16
Kikkoman žaliu dangtuku. Geresnės kolkas niekur neradau.

QUOTE(Bananamio @ 2009 02 27, 12:18)
Mergaites, o kokia soja naudojat valgydamos sushi? Nes vienos buna suresnes, kitos maziau surios, kazin kuri labiausiai tiktu?  4u.gif

Atsakyti
Sveikos merginos,

Kazkokia tais rami temele pasidarius, bandau prisijungti prie jusu.
Planuoju darytis namie sushi, kazkaip noreciau suzinot apie japoniska omleta kuri deda i vidu. Kiek suprantu ten kiausinis su miltais suplaktas ?
Gal kuri dejot supjaustyta?
Man Kaune skaniausius sushi padaro ne jakatoj o Gan bei, nors ir Jakatoj skanus.
Gan bei yra vienas labai labai paprastas sushi su lasisa ir salia jos kazkoks astrus oranziskai rausvai geltonas padazas neturiu supratimo is ko jis padarytas, gal kuri issivaizduojat kas tai galetu buti?

Dar neperskaiciau pries tai buviosios temos visos, bet dabar fantazuoju koks galetu buti sushi idaras(mazdaug tai ka esu macius ragavus):
1. Lasisa - tik nezinau kokia rukyta sudyta ar pan.?
2. Tunas - kazkur skaiciau kad aliejuje tas kur buna tinka tik graziai isimt ir kazkaip su majonezu sumaisyt nesupratau:(.
3. Ungurys
4. Agurkas
5. Avokadas
6. Philadelphia suris, su juo esu valgius Gan bei tai l.patiko
7. Krevetes - visu rusiu
8. Skraidancios zuvies ikrai tik nezinau ar buna pas mus ju pirkti?
9. Pupeliu daigai?
10. Bambukai?

Papildykite sarasa...
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 02 27, 13:16)
Jeigu soja per suri,as skiedziu su vandeniu  mirksiukas.gif


As soja skiedziu raudonu vynu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 03 27, 13:21)
As soja skiedziu raudonu vynu wink.gif



Geras, man tai skanu siaip tas sojos padazas, ypac kikomano, kai gan bei atnesa ir kvepia gatava as ji gerti smile.gif o dar wasabi kai issidedi isvis... smile.gif
Atsakyti
kokia temele apsnudus... antradieni darem sushi vakareli su draugais, bet net nebuvo kada nufotkinti kaip visi puole valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 27, 14:40)
kokia temele apsnudus... antradieni darem sushi vakareli su draugais, bet net nebuvo kada nufotkinti kaip visi puole valgyti lotuliukas.gif

Aga as cia ilindau neseniai galvoju jus aktyviai bendrausite...
As vis svajoju pasidaryt namie bet niekaip nesusiperku produktu, viena kart nuvarem pirkti o ten nebuvo nori lapu....
Svarstau dar ar skanejos ryzius pirkti ar kaip sakot jus cia(perskaiciau pries tai buvusia tema ir grozybiu jusu priziurejau) japoniskus geriau?
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 03 27, 14:56)
Aga as cia ilindau neseniai galvoju jus aktyviai bendrausite...
As vis svajoju pasidaryt namie bet niekaip nesusiperku produktu, viena kart nuvarem pirkti o ten nebuvo nori lapu....
Svarstau dar ar skanejos ryzius pirkti ar kaip sakot jus cia(perskaiciau pries tai buvusia tema ir grozybiu jusu priziurejau) japoniskus geriau?

jei darysi pirma karta tai rekomenduociau is japonisku... po to kai igus ranka galesi eksperimentuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2009 02 28, 13:15)
as isbandziau kokiu 3 rusiu soja, man labiausiai patiko Kikkoman  rolleyes.gif
tiesa ji irgi 2-ju rusiu yra, su zaliu dangtuku maziau druskos, bet man abi patiko  ax.gif


Mums irgi sitas skaniausias thumbup.gif .
QUOTE(dendule @ 2009 03 15, 11:27)


Dar neperskaiciau pries tai buviosios temos visos, bet dabar fantazuoju koks galetu buti sushi idaras(mazdaug tai ka esu macius ragavus):
1. Lasisa - tik nezinau kokia rukyta sudyta ar pan.?
2. Tunas - kazkur skaiciau kad aliejuje tas kur buna tinka tik graziai isimt ir kazkaip su majonezu sumaisyt nesupratau:(.
3. Ungurys
4. Agurkas
5. Avokadas
6. Philadelphia suris, su juo esu valgius Gan bei tai l.patiko
7. Krevetes - visu rusiu
8. Skraidancios zuvies ikrai tik nezinau ar buna pas mus ju pirkti?
9. Pupeliu daigai?
10. Bambukai?

Papildykite sarasa...

Mes darome su krabu lazdelemis, silke, marinuotu agurkeliu 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(gvazdikelis @ 2009 03 27, 17:00)
Mes darome su krabu lazdelemis, silke, marinuotu agurkeliu 4u.gif .

nors silke labai megstu bet sushi su silke neisivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 27, 12:01)
nors silke labai megstu bet sushi su silke neisivaizduoju blush2.gif

JAV gan populiarus sushi su marinuota skumbre (mackerel), tai skonis panašus į silkės, bet subtilesnis, tekstūra truputį skiriasi. Man skanu. Iš pradžių spjaudžiausi, kas čia per silkė ant ryžių, bet paskui pripratau ir super.

Pratęsiu sąrašą, kokius produktus dar galima sushiui naudot:

Lašišos ikrai
Iš kraštų apkepintas šviežias tunas
Jūrų šukutės
Tešloje keptos krevetės (tempura)
Aštuonkojis
Kalmarai
Omletas
Jūrų ešerys
Geltonuodegė
Sezamo sėklos
Teriyaki padažas
Otas
Svogūnų laiškai
Majonezas
ir ...
Atsakyti