Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(himalaia @ 2009 03 27, 19:12)
JAV gan populiarus sushi su marinuota skumbre (mackerel), tai skonis panašus į silkės, bet subtilesnis, tekstūra truputį skiriasi. Man skanu. Iš pradžių spjaudžiausi, kas čia per silkė ant ryžių, bet paskui pripratau ir super.

Pratęsiu sąrašą, kokius produktus dar galima sushiui naudot:

Lašišos ikrai
Iš kraštų apkepintas šviežias tunas
Jūrų šukutės
Tešloje keptos krevetės (tempura)
Aštuonkojis
Kalmarai
Omletas
Jūrų ešerys
Geltonuodegė
Sezamo sėklos
Teriyaki padažas
Otas
Svogūnų laiškai
Majonezas
ir ...


Mergytes pasakykit kaip jie daro ta astru padaza viduje, kazkur skaiciau kazkoki specifini lyg prieskoni ar ka turi...

Sakyciau su turimom priemonem tai hellmans majonezas ir cili pipiriukai ar tabasco...nes nereliai patinka patys paprasciausi sushiukai kur yra viduje lasisa su astriu padaziuku...

Beje dar labai megstu su philadelphia suriu...dieviskai skanu...as cia is gan bei meniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 03 27, 13:33)
Mergytes pasakykit kaip jie daro ta astru padaza viduje, kazkur skaiciau kazkoki specifini lyg prieskoni ar ka turi...

Sakyciau su turimom priemonem tai hellmans majonezas ir cili pipiriukai ar tabasco...nes nereliai patinka patys paprasciausi sushiukai kur yra viduje lasisa su astriu padaziuku...
Beje dar labai megstu su philadelphia suriu...dieviskai skanu...as cia is gan bei meniu smile.gif

Žiūrint koks tas padažas. Jei apie tokį, kur į "spicy tuna" deda, tai ten smulkiai sukapojami svogūnų laiškai, pilamas čili aliejus arba dedamas tailandietiškas sriracha padažas (kuris susideda praktiškai tik iš acto, čili pipirų, druskos, cukraus ir česnako), toks:
user posted image
Dar majonezo galima pridėti.
Tas ašturs padažas, kurį turite omenyje gaminamas iš japoniško majonezo (kuris su ryžių actu gaminamas) ir čili aliejaus arba to sriracha padažo. Labai paprasta smile.gif Beje, yra pirkti to tailandietiško padažo maximoj, man atrodo.
Dar varijacijos su tuo padažu gali būti tokios: majonezas+ čili aliejus+ susmulkinti aštrieji pipirai arba majonezas+ aliejus+ skraiduolės ikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 27 kovo 2009 - 20:15
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 27, 18:01)
nors silke labai megstu bet sushi su silke neisivaizduoju blush2.gif

O tu pabandyk, labai skanu smile.gif .Bet cia skonio reikalas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(gvazdikelis @ 2009 03 28, 00:25)
O tu pabandyk, labai skanu smile.gif .Bet cia skonio reikalas mirksiukas.gif .

kaip idomiai sushi su silke,man atrodo vien tas zodis silke su sushi nesiderina g.gif o tai tu cia ja dejai paprasta sudyta file?
Atsakyti
QUOTE(mmartaa @ 2009 03 28, 12:03)
kaip idomiai sushi su silke,man atrodo vien tas zodis silke su sushi nesiderina g.gif o tai tu cia ja dejai paprasta sudyta file?

Mes visada perkama silpnai sudyta silkiu file. As bijau valgyti zalia zuvi , tai niekada nedarau su zalia blush2.gif . Man labai skanu...Odar kartais ir marinuotu agurkeliu idedu blush2.gif .Patinka mums eksperimentuoti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(gvazdikelis @ 2009 03 28, 13:04)
Mes visada perkama silpnai sudyta silkiu file. As bijau valgyti zalia zuvi  , tai niekada nedarau su zalia blush2.gif . Man labai skanu...Odar kartais ir marinuotu agurkeliu idedu blush2.gif .Patinka mums eksperimentuoti smile.gif .

g.gif nu nezinau ar isdrysiu.. atrodo sugadinsiu ryzius ir nori lapus su tokiu deriniu, bet gal pribresiu siam reikalui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2009 03 27, 20:09)
Žiūrint koks tas padažas. Jei apie tokį, kur į "spicy tuna" deda, tai ten smulkiai sukapojami svogūnų laiškai, pilamas čili aliejus arba dedamas tailandietiškas sriracha padažas (kuris susideda praktiškai tik iš acto, čili pipirų, druskos, cukraus ir česnako), toks:
user posted image
Dar majonezo galima pridėti.
Tas ašturs padažas, kurį turite omenyje gaminamas iš japoniško majonezo (kuris su ryžių actu gaminamas) ir čili aliejaus arba to sriracha padažo. Labai paprasta smile.gif Beje, yra pirkti to tailandietiško padažo maximoj, man atrodo.
Dar varijacijos su tuo padažu gali būti tokios: majonezas+ čili aliejus+ susmulkinti aštrieji pipirai arba majonezas+ aliejus+ skraiduolės ikrai.

oj kaip aciu 4u.gif
beje vakar buvo jakatoj Kaune, kazkaip as ten nusivyliau sushi sad.gif ryziai man kazkokie pervirti pasirode..ir soju padazas ne kikoman sad.gif na su spicy tuna buvo visai skanu ypac idaras...
As sergu priklausomybe nuo sushi smile.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 03 28, 19:04)
beje vakar buvo jakatoj Kaune, kazkaip as ten nusivyliau sushi sad.gif ryziai man kazkokie pervirti pasirode..ir soju padazas ne kikoman sad.gif na su spicy tuna buvo visai skanu ypac idaras...

mes irgi nusivylem... taip buna kai nueini i tikraji japoniska sushi restorana (su vandens salele) tai po to vis lygini ir atrandi minusu ax.gif
Atsakyti
Kaip Kaune- nežinau, bet Vilniuje aš visad eidavau į Miyako Europoj, tačiau po kurio laiko baisiai suprastėjo, pradėjo apdžiūvusią žuvį nešt, patamsėjusį tuną ir taip kelis kartus iš eilės... Buvau darbo dienom, vakarais, tai galvojau, kad nėra daug žmonių, todėl apyvartos nėra, žuvis pastovi, bet vėliau porą kartų nuėjus savaitgalį- tas pats. Tad persimečiau į Osaką. Niekad nenusivyliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2009 03 30, 15:31)
Kaip Kaune- nežinau, bet Vilniuje aš visad eidavau į Miyako Europoj, tačiau po kurio laiko baisiai suprastėjo, pradėjo apdžiūvusią žuvį nešt, patamsėjusį tuną ir taip kelis kartus iš eilės... Buvau darbo dienom, vakarais, tai galvojau, kad nėra daug žmonių, todėl apyvartos nėra, žuvis pastovi, bet vėliau porą kartų nuėjus savaitgalį- tas pats. Tad persimečiau į Osaką. Niekad nenusivyliau  thumbup.gif

Gerai zinosiu kur skanu sushi suvalgyt Vilniuje kazkaip galvojau Miyako gerai turetu buti...na viskas aisku.... Osaka smile.gif
Atsakyti
gal kas galit pasakyti kur galima nusipirki juoduju sezamo seklu,nu niekur neuzmatau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmartaa @ 2009 03 31, 20:55)
gal kas galit pasakyti kur galima nusipirki juoduju sezamo seklu,nu niekur neuzmatau g.gif

kiek pamenu kai skaiciau senas temas cia mergyciu prirasytas, tai lietuvoj sudetinga su tom seklom.... o gal kuri rado?
Atsakyti