Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

Pradėjau domėtis japonų virtuve.
Čia video anglų kalba, tačiau viskas išsamiai parodyta. :-)

Видео-руководство_по_приготовлению_Маки-Суши
Видео-руководство_по_приготовлению_риса_для_Суши
Видео-руководство_по_приготовлению_роллов_Калифорния

Tikiuos pravers. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,
susipirkau visus reikmenis, imsiuosi si vakara eksperimentu smile.gif
tik atkreipiau demesi i Nori lapus, jie tokie kaip sudyksniuoti jau, per tas vietas kur reiks supjaustyt, bent taip suprantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 10 17, 12:22)
Mergaites,
susipirkau visus reikmenis, imsiuosi si vakara eksperimentu smile.gif
tik atkreipiau demesi i Nori lapus, jie tokie kaip sudyksniuoti jau, per tas vietas kur reiks supjaustyt, bent taip suprantu smile.gif

Ne, nereiks per tas vietas pjaustyti. Juk perlenksit ta pačia kryptimi, kaip tie brūkšniai eina, tai pjaustysit vertikaliai tiems "dygsniams". Na, dar viskas priklauso, kokio dydžio pas jus lapai.
Mano yra tokio dydžio:
user posted image
Tai aš perlenkiu ir perlaužiu per pusę, ir būna kaip tik dydis maki sushi daryt:
user posted image
Atsakyti
Va dabar kai pamaciau, tai supratau savo klaida.....
ojej....
pavyko puikiai, skanus, grazus, tik va dideli, dabar supratau kodel...del to kad neperlenkiau lapu doh.gif doh.gif doh.gif
nieko, kita karta zinosiu atmintinai smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu "Iki" parduotuvėse jūros dumblių lapams 30% nuolaida. Iki kiek tęsis akcija nepamenu (berods iki 11.03) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2009 10 24, 17:54)
Šiuo metu "Iki" parduotuvėse jūros dumblių lapams 30% nuolaida. Iki kiek tęsis akcija nepamenu (berods iki 11.03)  4u.gif

Lėksiu šiandien nusipirkti, jei rasiu. Gal pagaliau ryšiuos pati pasigaminti, kai jau lapus turėsiu biggrin.gif
Atsakyti
as sedziu ir kapoju savo pagamintus sushius bigsmile.gif gavosi tikrai normaliai(gaminau piorma kart pati),ryzius viriau pagal pries tai parasyta recepta ax.gif tik vat vienas dalykas,man kazkodel "idaras" nesigavo visas grynai viduriuke,(ne visuose bet poroj ritineliu),kodel taip? g.gif ir pirmas suktinukas gavosi ohoho kokio dydzio biggrin.gif
ir dar sakykit,koks skonis marinuotu imbieru?vis nedristu ju paragauti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovkyte: 28 spalio 2009 - 12:04
QUOTE(Dovkyte @ 2009 10 28, 11:55)
as sedziu ir kapoju savo pagamintus sushius bigsmile.gif gavosi tikrai normaliai(gaminau piorma kart pati),ryzius viriau pagal pries tai parasyta recepta ax.gif tik vat vienas dalykas,man kazkodel "idaras" nesigavo visas grynai viduriuke,(ne visuose bet poroj ritineliu),kodel taip? g.gif ir pirmas suktinukas gavosi ohoho kokio dydzio biggrin.gif
ir dar sakykit,koks skonis marinuotu imbieru?vis nedristu ju paragauti blush2.gif  ax.gif

jie yra aitroki, kiek man zinoma naudojami skonio receptoriams atgaivinti nuo vienos sushi rusies prie kitos smile.gif
As tai nevalgau ju biggrin.gif bet vasabi...niam dievinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 10 28, 12:29)
jie yra aitroki, kiek man zinoma naudojami skonio receptoriams atgaivinti nuo vienos sushi rusies prie kitos smile.gif
As tai nevalgau ju biggrin.gif bet vasabi...niam dievinu smile.gif

oi,tada nepirksiu biggrin.gif wasabi ir man patinka,bet ne per daugiausiai kai jo,nes tada nesijaucia net sushi skonis biggrin.gif
Atsakyti
O man be marinuoto imbiero schmoll.gif ,puse skonio praranda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 10 28, 13:58)
oi,tada nepirksiu biggrin.gif wasabi ir man patinka,bet ne per daugiausiai kai jo,nes tada nesijaucia net sushi skonis biggrin.gif

Matai kiekvieno skonis skiriasi Neryte labai skanu. Tavo vietoj pirmiausiai restorane pabandyciau tada jei patiks nusipirk ax.gif

Kazkas buvo rases kad marinuoja...lyg maciau recepta.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 10 28, 05:55)
as sedziu ir kapoju savo pagamintus sushius bigsmile.gif gavosi tikrai normaliai(gaminau piorma kart pati),ryzius viriau pagal pries tai parasyta recepta ax.gif tik vat vienas dalykas,man kazkodel "idaras" nesigavo visas grynai viduriuke,(ne visuose bet poroj ritineliu),kodel taip? g.gif ir pirmas suktinukas gavosi ohoho kokio dydzio biggrin.gif
ir dar sakykit,koks skonis marinuotu imbieru?vis nedristu ju paragauti blush2.gif  ax.gif

Puiku, kad pabandėt pasidaryt. Aš kai išbandžiau pati, tai dabar sustot nebegaliu smile.gif
Jei įdaras ne vidury- blogai apskaičiavot ryžių plotą ir įdaro santykį arba tiesiog ne toj vietoj įdarą dėjot. Aš įdarą visad dedu arčiau priekio, ne per patį vidurį, maždaug per 2/3 ryžių ploto.
user posted image
Arba jei sushis visai mažas, tai prie pat krašto galima įdarą dėt.
user posted image

O jei jūs neplanavot, bet gavosi tokis "sraigės kiautas"
user posted image
Tai reiktų mažinti nori plotą.

Kitas mano žingsnis sushiu gaminime bus visokie dekoratyvūs. Kai turėsiu nusiteikimą ir daaaaug laiko, reiks pabandyt ant bajerio.
user posted image

Dar noriu gero sushi peilio ir specialių indų maistui ir sakei user posted image
Papildyta:
O dėl imbiero, tai man sushi be imbiero tas pats, kaip sushis be sojos ir wasabi- neįmanoma smile.gif Skonis toks saldžiarūgštis, tekstūra traški, mažą gabaliuką suvalgius aitros nesijaučia, tik atgaivina burną. Net apsiseilėjau berašydama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 28 spalio 2009 - 17:11