Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(himalaia @ 2009 10 28, 17:09)
Puiku, kad pabandėt pasidaryt. Aš kai išbandžiau pati, tai dabar sustot nebegaliu smile.gif
Jei įdaras ne vidury- blogai apskaičiavot ryžių plotą ir įdaro santykį arba tiesiog ne toj vietoj įdarą dėjot. Aš įdarą visad dedu arčiau priekio, ne per patį vidurį, maždaug per 2/3 ryžių ploto.
user posted image
Arba jei sushis visai mažas, tai prie pat krašto galima įdarą dėt.
user posted image

O jei jūs neplanavot, bet gavosi tokis "sraigės kiautas"
user posted image
Tai reiktų mažinti nori plotą.

Kitas mano žingsnis sushiu gaminime bus visokie dekoratyvūs. Kai turėsiu nusiteikimą ir daaaaug laiko, reiks pabandyt ant bajerio.
user posted image

Dar noriu gero sushi peilio ir specialių indų maistui ir sakei user posted image
Papildyta:
O dėl imbiero, tai man sushi be imbiero tas pats, kaip sushis be sojos ir wasabi- neįmanoma smile.gif Skonis toks saldžiarūgštis, tekstūra traški, mažą gabaliuką suvalgius aitros nesijaučia, tik atgaivina burną. Net apsiseilėjau berašydama...

nu koks grozis... 4u.gif
kiek daug naudingos info... 4u.gif 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
tie paveiksliukai nerealus wub.gif aukstasis pilotazas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir musu seima labai megsta susius valgyti, o daryti- tik as mirksiukas.gif
Nu, dar kartais mazoji padeda. Visada darydavau is Skanejos kibiu ryziu, bat nesenai uzsimaniau kazko geriau, nusipirkau tikru japonisku rudos spalvos organisku susi ryziu, o gavosi - labai ne kas schmoll.gif
Man tai visiskai nepatiko- kazkas panasaus i perlines kruopas, ir isvaizda, ir spalva.
O kad lapus reikia perlauzti- tikrai nezinojau, aciu.
Tik niekaip neradau atsakymo, kur gauti zuvies skraiduoles ikru, man jie labai skanus- niam, niam,

Gal kazka praziurejau? Gal zino kas?
Atsakyti
MERGINOS atsidare sushi express kaune leksiu isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenssniegas @ 2009 11 10, 03:02)
Visada darydavau is Skanejos kibiu ryziu, bat nesenai uzsimaniau kazko geriau, nusipirkau tikru japonisku rudos spalvos organisku susi ryziu, o gavosi - labai ne kas schmoll.gif
Man tai visiskai nepatiko- kazkas panasaus i perlines kruopas, ir isvaizda, ir spalva.

Palikit rudus ryžius sveikuoliams mirksiukas.gif Mano nuomone, sushi turi būti tik su baltais ryžiais- taip bent man skaniausia. Bandykit paieškoti tos pačios firmos baltų ryžių, turėtų jaustis skirtumas, palyginus su Skanėja.
Atsakyti
pačiai pasidaryt labai nesunku, rolleyes.gif skanu laaabai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 11 10, 12:14)
MERGINOS atsidare sushi express kaune leksiu isbandyt biggrin.gif


a kur cia tiksliau? bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.sushiexpress.lt/
Atsakyti
Aciu Himalaia, taip ir padarysiu...Labai norejau pasirodyti pries draugus, ir gavosi nei sis , nei tas...Visi guode, gyre, bet man tikrai ne tas...Ir man atrodo, kad geriau neeksperimentuot, arba jau geriau vienai tyliai isbandyt... unsure.gif
Atsakyti
Dėl to, prieš vaišinant svečius, naujus receptus visada išbandau. Nes paskui reikia raudonuot, kai kas nors neišeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 11 11, 11:49)

bigsmile.gif negaliu sulaukti kada galesiu apsilankyti blush2.gif

jei kuri ragausit, labai lauksiu komentaro rolleyes.gif
Atsakyti
Taip, butinai parasykit, ar verta eiti?

g.gif
Atsakyti