Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas homeopatas

QUOTE(Tarena @ 2005 10 20, 22:36)
Bent jau ankciau Bagdonavicius konsultuodavo ir Vilniuje. Jis juk vilnietis.

Kiek girdejus atsiliepimu - visi tik teigiami. Jis vienas is pradininku Lietuvoje, apsigynes docento laipsni. Tikrai rekomenduoju.


Ir aš žinau, kad šis gydytojas puikus ir gerai išmano savo darbą. Ruošiuosi ir savo panelytes pas jį nuvesti. smile.gif
Atsakyti
Mes jau viską išbandėme, todėl griebėmės paskutiniojo šiaudo, tai homeopatija. Šiuo metu gydomės pas gyd. Popovą. Kol kas nieko pasakyti negalime, nes tik pradėjome. Bet kreipėmės pas jį , nes girdėjome gerų atsiliepimų.
Atsakyti
O kur tas gydytojas priima? Kažkokia girdėta pavardė, ar tik ne pas jį buvau.
Atsakyti
A. MALOVIČKO Kaune.
Atsakyti
As Kaune pas gydytoja Aiva Vaivariene buvau keletas kartu. Ejau del neaiskios kilmes spuogu ir demiu ant veido: dermotologai, kosmetologai ir ginekologai vis sakydavo, kad viskas gerai is ju puses schmoll.gif Man gydytoja padejo, nors tikrai to nesitekejau blush2.gif

Klinika, kurioje ji priima turi internetini puslapi www.ngc.lt

Atsakyti
Gal kas žino, kur tą Bagdonavičių rasti Vilniuj? ax.gif
o gal dar Vilniuj kokių gerų homeopatų žinot? Labai reikia.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2006 06 24, 00:54)
Gal kas žino, kur tą Bagdonavičių rasti Vilniuj?  ax.gif
o gal dar Vilniuj kokių gerų homeopatų žinot? Labai reikia....  4u.gif


Vilniuje dirba Svetlana Malychina. As pati buvau pas ja tik karta, patiko, bet veliau nutraukiau gydyma, tai daug negaliu ka pasakyti. Rekomendavo man ja viena pazystama, tai labai gyre. Galima apie ja pasiskaityti internetiniuose puslapiuose. Patiko man, kad jau skambinant telefonu issiklausinejo kokios problemos ir pasake ar gali padeti. Na pasirode man tai labai sazininga.
Atsakyti
Nu as tai galiu parekomenduoti gydytoja Zita Cesnaviciene, kuri dirba "Emedoje" savanoriu prospekte prie griciupio, pas ja gydausi, tai esu patenkintas smile.gif
Atsakyti
O kokios pas jas kainos? Tiek Malychinos, tiek Cesnavicienes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2006 07 07, 22:21)
O kokios pas jas kainos? Tiek Malychinos, tiek Cesnavicienes?  ax.gif

Malychina uz vizita ima 100 litu. Man atrodo, kad Vilniuje visi homeopatai tiek ima uz vizita. Kaune truputi pigiau.
Atsakyti
Buvau pas Malychiną smile.gif Ji priima savo kabinte Sėlių gatvėj (100LT) buvau pas ją Grybo g. Diagnostikos Centre (120 lt), nes ten greičiau galima patekt. Likau patenkinta smile.gif Nžn, kaip padės tai, ką ji išrašė, bet patiko pats bendravimas ir gydytojos nuoširdumas bei neabejingumas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 22 liepos 2006 - 23:25
jau du metai kaip visa seima gydomes tik pas homeopatus.Turime labai gera gydytoja palangoje,nes ten siltaji sezona gyvename,o saltaji Kaune.
Kaune lankomes Emedoje,bet dabar noreciau surasti kita gyd.homeopate .Gal kas nors galite rekomenduoti Kaune gyd.vaikuciu srityje smile.gif ir gal kas ka girdejote apie gyd.Kinderi?
Atsakyti