Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas homeopatas

Bagdonavicius Vilniuje. Uzsirasiau gruodzio menesiui. Bet man nepatiko jo bendravimo tonas, nezinau, gal realiai ir nieko zmogus.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 10 22, 16:37)
nelabai norėčiau sutikti censored2.gif
gydausi homeopatiniais vaistais bemaž metus 4u.gif šis gydymas tikrai piogesnis nei gydymasis cheminiais preparataisdaugiausia kainuoja gydytojo konsulatcija, o homeopatiniai lašiukai ar žirneliai nekainuoja daugiau kaip 10-15 litų, dažniausiai iki 10 litų.

Labai geras homeopatas dirba Klaipėdoje- Vidmantas Misis (šiuo metu 2 mėn išvykęs pas homeopatą Popovą konsultuotis į Kijevą). Gal Klaipėda ir tolokai, bet prie kabioneto žmonių super daug (nemažai sutikau vilniečių, kauniečių, šiauliečių ir t.t, kurie važiuoja pas jį gydytis). Man tai jis labai padėjo thumbup.gif


Man kazkodel nelabai patinka toks gydymo budas. Pradejom gydyt vaika nuo alergijos, israse zirniukus, po 4-5 dienu kaskart reikia jam paskambint, papasakot kaip kas vyksta. Tvarkoj. Bet kai praejo 2 savaites, jis sako, as jusu nebeatsimenu. Tai gal tuomet reikia pas ji vel apsilankyt is naujo? Nelabai suprantu jo gydymo sistemos.
Atsakyti
Kaune, Rotušės aikštėje yra homeopatinė vaistinė. Ji turi savo gydytoją homeopatą, kuri ten ateina ir konsultuoja. Labai maloni gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
As jau kokie geri 4 metai lankausi pas gyd. Lukoseviciene Kaune. Man tikrai labai padejo, nes turejau nemazai problemu. Is pradziu gydymo pradzioj lankydavausi kas 3 men., vis naudodavau homeopatinius zirniukus ir lasiukus. Dabar jau tik profilaktiskai nuvaziuoju, stengiuosi bent i pusmeti karta, kad israsytu kokiu geru dalyku organizmo stiprinimui ir pan. Homeopatinis gydymas yra ilgas gydymas, reikalaujantis kantrybes. Jei tos kantrybes nepritruks, tai manau kad ir pades mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip surasti Popova Vilniuje, nes kiek bandziau skambinti nurodytais telefonais - niekas neatsako. Musu dukrytei alergija, tai ir mes griebiames siaudo... O gal koki kita homeopata, kuris padetu gydyti alergija, galetumet patarti?
Atsakyti
QUOTE(sventoja @ 2006 10 23, 19:56)
jau du metai kaip visa seima gydomes tik pas homeopatus.Turime labai gera gydytoja palangoje,nes ten siltaji sezona gyvename,o saltaji Kaune.
Kaune lankomes Emedoje,bet dabar noreciau surasti kita gyd.homeopate .Gal kas nors galite rekomenduoti Kaune gyd.vaikuciu srityje smile.gif  ir gal kas ka girdejote apie gyd.Kinderi?

o kodėl norėtum kito?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 01 06, 22:00)
o kodėl norėtum kito?

na tiesiog gydytoja labai maloni ir zmogus labai geras,bet tokia abejojanti g.gif
pvz. musu gydytoja Palangoje konkreciai ,be abejoniu,uztikrintai priraso zirniukus,o Kaune kur lankomes jauciu,kad blaskosi ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Skeveldra @ 2006 11 23, 01:06)
Kaune, Rotušės aikštėje yra homeopatinė vaistinė. Ji turi savo gydytoją homeopatą, kuri ten ateina ir konsultuoja. Labai maloni gydytoja  thumbup.gif

bet jie netiria individualiai Folio metodu g.gif
Atsakyti
g.gif g.gif Na, aišku, pasitikėjimas konkrečiu gydytoju turbūt laiduoja api 50 procentu išgijimo.... Bet iš tikrųjų tiem, kad pas Bagdonavičių dar nebuvo, noriu patart į jį žiūrėt santūriai....... Aš buvau vieną kartą ir tikrai paskutinį schmoll.gif Įspūdis ypatingai nemalonus ir netgi sakyčiau atstumiantis. Negalėjau atsikratyti jausmo, kad manyje jis pamatė aukso gyslą (ta prasme šansą "gydyti" ilgai ir gauti daaaaug pinigų)........ biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
turiu visokiu sveikatos problemu, kurioms tradicine medicina nelabai gali padeti. Anksciau jau gydziausi homeopatiniais vaistais, dabar vel noriu pratesti. Gal galite rekomenduoti gerus homeopatus Vilniuje? Na dar man idomu ar Vilniuje yra galimybe kur nors uzsisakyti homeopatiniu vaistu, nes kiek zinau ankstesnes vaistines ju jau negamina. Dar vienas klausimas, gal kuri nors lanketies Homeopatijos centre Rygos gatveje, kokie butu atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos mamytes, kas esate lankiusios pas homeopata,gal galetu patarti is sio sarasiuko, pas kuri geriausiai pradeti gydytis(atsizvelgiant i gydymo rezultatus, kaina ir siaip bendra ispudi) ax.gif
1 S Malychina
2 Aleksandr Gruničev
3 Zita Česnavičienė
4 Bagdonavičius
5 Aiva Vaivarienė
6 Volubujeva
7 R.Jankauskienė
8 Misis
9 Vaidilutė Zakarauskienė
10 Žiugžlienė
11 Bartininkienė
12Malovičko
13Lukoševičienė
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2007 05 06, 12:55)
Sveikos mamytes, kas esate lankiusios pas homeopata,gal galetu patarti is sio sarasiuko, pas kuri geriausiai pradeti gydytis(atsizvelgiant i gydymo rezultatus, kaina ir siaip bendra ispudi) ax.gif
1 S Malychina
2 Aleksandr Gruničev
3 Zita Česnavičienė
4 Bagdonavičius
5 Aiva Vaivarienė
6 Volubujeva
7 R.Jankauskienė
8 Misis
9 Vaidilutė Zakarauskienė
10 Žiugžlienė
11 Bartininkienė
12Malovičko
13Lukoševičienė
4u.gif

Lankiausi pas Malychina, bet kol kas tik viena karta. Paliko gera ispudi, kazkaip kelia pasitikejima. Na ir patiko man tai, kad dar neuzsirasius paklause kokios problemos ir is karto patikslino ar gales padeti.
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2007 05 06, 11:55)
Sveikos mamytes, kas esate lankiusios pas homeopata,gal galetu patarti is sio sarasiuko, pas kuri geriausiai pradeti gydytis(atsizvelgiant i gydymo rezultatus, kaina ir siaip bendra ispudi) ax.gif
...
8 Misis
...
4u.gif

Vidmantas Misis Klaipėdoje thumbup.gif gydausi jau berods 4 metai- viskas labai gerai, padeda, esu labai patenkinta, ištraukė iš duobės 4u.gif

Kaune dar dirba toks homeopatas Stankūnas, neblogi atsiliepimai...sąraše jo neradau ax.gif
Atsakyti