Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(JOGA @ 2012 01 10, 11:55)
Jungiuosi ir aš šią temelę...smile.gif
Tik sakykit, ligoniukės, ar jums būna, kad akys pamirg air labai stipriai nukaista sprandas? Dreba kojos ir pan.?


Tai kad visko būna žmonėms... Man asmeniškai buvo labai daug ir įvairių fizinių pojūčių, kurie vis kisdavo net. Kuo labiau klausydavausi savo kūno, tuo man jie stipriau reikšdavosi...
Atsakyti
o kaip Jus manote, ar triptofano vartojimas gali mums pakenkti ?
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2012 01 11, 11:14)
o kaip Jus manote, ar triptofano vartojimas gali mums pakenkti ?

O jums ji skyre gydytojas?
Atsakyti
Mane labiausiai pjauna vakariniai bangavimai,siubavimai, galvos uzimas ir tokios keistos bangos i galva, po kuriu lyg elektra nueina i rankas.
NU neina net paaaiskit normaliai, kas per pojuciai. Viskas vyksta atsigulus miegot.
Atodo tuoj sprogs galva..
Rytais situacija panasi, galva kaip girta, reik laiko,kol isblaiveja.
Diena - galva plaukioja, negaliu daryt staigiu judesiu.,negaliu dirbt pasilenkus..sukas galva.

Nu va, pasiguodziau..
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2012 01 11, 14:34)
Mane labiausiai pjauna vakariniai bangavimai,siubavimai, galvos uzimas ir tokios keistos bangos i galva, po kuriu lyg elektra nueina i rankas.
NU neina net paaaiskit normaliai, kas per pojuciai. Viskas vyksta atsigulus miegot.
Atodo tuoj sprogs galva..
Rytais situacija panasi, galva kaip girta, reik laiko,kol isblaiveja.
Diena - galva plaukioja, negaliu daryt staigiu judesiu.,negaliu dirbt pasilenkus..sukas galva.

Nu va, pasiguodziau..

NEMANAU, KAD TAI VEGETACINE DISTONIJA....man tai panasiau i kraujotakos sutrikima...kai kraujo neuztenka smegenims....
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2012 01 11, 16:57)
NEMANAU, KAD TAI VEGETACINE DISTONIJA....man tai panasiau i kraujotakos sutrikima...kai kraujo neuztenka smegenims....


Jo,zinau, bet ar tai vestibiulerinis neuritas, ar VD ar migrena..viskas gydoma panasiai-raminamais ir AD.
todel ir rasau i sita tema.
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2012 01 11, 15:17)
Jo,zinau, bet ar tai vestibiulerinis neuritas, ar VD ar migrena..viskas gydoma panasiai-raminamais ir AD.
todel ir rasau i sita tema.

Supratau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2012 01 10, 11:55)
Jungiuosi ir aš šią temelę...smile.gif
Tik sakykit, ligoniukės, ar jums būna, kad akys pamirg air labai stipriai nukaista sprandas? Dreba kojos ir pan.?


Buna... Buna, kad virpa visas kunas nuo pat mielo rytelio... Arba kaista krutineje, saules taske. Sirdis paselusiai dauzosi, spengia ausyse, mirga akyse, "lauzia" spranda ir apatine galvos dali, pykina ir t.t.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Gal kas zino kaip sita liga vadinasi angliskai? As gyvenu Anglijoje ir man turbut reiks daktarei paciai paaiskinti, o tai jie tik tyrimus daro ir nieko rimto neranda... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tirpi17 @ 2012 01 12, 12:14)
Laba diena  4u.gif

Gal kas zino kaip sita liga vadinasi angliskai? As gyvenu Anglijoje ir man turbut reiks daktarei paciai paaiskinti, o tai jie tik tyrimus daro ir nieko rimto neranda...  doh.gif


Kaip man gyd. yra sakius, kad šis pavadinimas - vegetodistonija yra jau kaip ir pasenęs pavadinimas... Dabar populiariau vadinti panikos priepuoliais, nerimo sutrikimais, nes simptomai tokie pat... Gal kitos ką daugiau galės pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 01 08, 12:02)
Sveikos,

Gal čia yra tokių, kurios turėjusios ar turinčios šią problemėlę pastojo? Kaip tuomet organizmas reaguoja...?
Kiek skaitinėju, tai visur minima, kad nėštumas vienas iš faktorių, kuris gali viską sujudinti.
Man po gimdymo buvo išlindusios šios bėdos, dabar jau kaip ir normaliai, aišku tas jautrumas likęs, stresinėse situacijose sunkiau verčiuos. Su vyru norime antro vaikelio, bet kažkaip blaškausi ar nepaūmės viskas, kas buvo...

Sveika 4u.gif Buvau pastojusi,pagimdziau(tai jau 3 vaikelis).Ka galiu pasakyt-viskas priklauso nuo nusiteikimo ir jusu noro,ar jus pasiryze,ar pasiruose.Nes reikia turet omeny,niekas negarantuoja,jog nepabloges,ar visai praeis,nes nestumo metu labai pasikeicia gormonai,jie sokineja-o tai turi itakos nervu sistemai.Kaip galima sau padet?Reikia nustot gailetis saves,bijoti eiti iprieki,ir but pasiryzusiai del savo vaiku,seimos padaryti neimanoma,nes kaip taisykle,mes bijom pacios baimes,paciu priepoliu ir matom tik save ir klausomes tik savo kuno,del to lyga pasunkeja.Pasiruoskit sunkumam,ir butinai suraskit savyje jegu juos iveikti,nes si lyga gydoma be vaistu,ji yra musu galvoje,mintyse-reiskia mes pacios savo uzsispyrimu galime ja nugalet.Reikia labai daug dirbt su savim.Apsizvalgykit ir pamatysit,juk jus nesat pasaulio bamba,aplink jus tiek idomiu dalyku ir zmoniu,tik reikia juos pamatyt.Ir butinai susiraskit sau idomia vbeikla-pvz.siuvinekit,megzkit,pieskit,begiokit ar pan.Kai jusu pomegis jus uzvaldo,jum nelieka laiko bijot to ko dar nera,ir neuzastrint dabartines stresines situaaciojos.Be to pries pastojant reiketu nutraukti bet kokiu vaistu vartojima ir issilaikyti be ju nors pusmeti,kad isvalyti organizma.
Sekmes ir stiprybes smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(husmor @ 2012 01 11, 15:34)
Mane labiausiai pjauna vakariniai bangavimai,siubavimai, galvos uzimas ir tokios keistos bangos i galva, po kuriu lyg elektra nueina i rankas.
NU neina net paaaiskit normaliai, kas per pojuciai. Viskas vyksta atsigulus miegot.
Atodo tuoj sprogs galva..
Rytais situacija panasi, galva kaip girta, reik laiko,kol isblaiveja.
Diena - galva plaukioja, negaliu daryt staigiu judesiu.,negaliu dirbt pasilenkus..sukas galva.

Nu va, pasiguodziau..

Pabandykit ,atsigulus miegot,uzsimerkt ir isivaizduot juoda lenta ant kurios reikia parasyti balta astuoneta,susikaupkit,nera lengva,bet labai nukreipia mintis nuo nerimo ir baimes ir koncentruojasi ties lenta ir isivaizduojamu rasymu,nei nepastebesit kaip uzmigsit 4u.gif
Atsakyti
Karla Swong, ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti