Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(Lucero @ 2012 10 28, 15:11)

o kokius tu ad geri? g.gif


QUOTE

Love, žinai, nieks čia greitai nesidaro, tik mažais žingsneliais į priekį... tiesiog nereik nuleist rankų...


Su tais AD irgi buvo problemu, israse trittico kad ale nakti miegociau, nes man naktim budavo kad pasokdavau su besidauzancia sirdim, bet nuo jo man buvo lb bloga, nukrito spaudimas, silpna, sukosi viskas, zodziu visi salutiniai pozymiai, darbe taip bloga buvo,kad kabinete uzsirakinusi ant grindu gulejau...galiausiai liepe man juos nutraukti ir dave Zoloft, tik tiek kad Zoloft ispradziu viska paskatina, nerima ir t.t., o trittico ne, beeet geriau pakentesiu, nes Zolofta praitais metais geriau,bet lb trumpai nes man po poros savaiciu viskas atsistate ir per savo kvailuma ji meciau...gal reikejo pagert, butu db nereikeje... unsure.gif Na sunku man, as toks zmogus,man reikia visko greitai! Sunku taip gyvent...reikai ismokt kazkaip, kad db turiu pamazu pamazu judet i prieki,kad daugiau nebegrisciau atgal! drinks_cheers.gif O ranku nenuleist sunku, ypac kai tokia savijauta ismusa is veziu, negali daryt to ka darei iki siol... verysad.gif

O del akiu,galiu 100% duot kad jei nebuvo problemu, nebus ir db, nes man vis suncia akis tikrintis, o man jos net pagerejo,nereikia akiniu isvis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 28 spalio 2012 - 22:23
As geriu 9dienas AD ir raminamuosius, bet man nepabloejo dar, gal ir nepabloges.. Ar butinai turi buti kazkoks pablogejimas?
Atsakyti
nebutinai . jei nepablogejo vadinas tobulai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 28, 17:01)
As geriu 9dienas AD ir raminamuosius, bet man nepabloejo dar, gal ir nepabloges.. Ar butinai turi buti kazkoks pablogejimas?


As tik tiek kad stengiuosi negerti raminamuju, nes bijau priprasti, tai va snd visai tik su AD ir manau todel man taip darosi, nes pradedant gerti AD visada salia duoda raminanciu, kad kol jie prades veikti tave slopintu, nes visi AD pirma suaktyvina viska, visus pojucius, o raminantys slopina tai...manau supratot tongue.gif Tau gal dar ir tinka, as kai pirma karta Zolofta geriau man idealiai tiko, sakau po menesiuko meciau, nes nemaciau reikalo net gert...o db jau sunkiau, gal todel kad daugiau jau visko prisigalvojusi esu, jau organizmas priprates prie visokio "sudo"... g.gif
Atsakyti
o kaip jums sekasi su miegu?as tai labai su juo vargstu....ar diena miegociau ar nakti bandyciau snaust,vis pasoku is miegu nuo sirdies musimo,oro trukumo ar kazkokiu keistu spazmu, kurie prabudus praeina.pradedu galvot, kad kazka dar sau isivariau priedo prie sios musu ligos...
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2012 10 28, 23:17)
o kaip jums sekasi su miegu?as tai labai su juo vargstu....ar diena miegociau ar nakti bandyciau snaust,vis pasoku is miegu nuo sirdies musimo,oro trukumo ar kazkokiu keistu spazmu, kurie prabudus praeina.pradedu galvot, kad kazka dar sau isivariau priedo prie sios musu ligos...



Man budavo, kad as nakti pasokdavau nuo sirdies musimo, isgerdavau xanax'o ar kokio lexotanil'io, kartais pati save nuramindavau, cia jau labiau nerimo priepuolis toks, man taip dar buvo neperseniausiai...nesmagus jausmas... doh.gif
Atsakyti
ziauriai blogas....tuo labiau kad sie priepuoliai man tesias tiek kartu kiek bandau uzsnaust.ir vel pasoku ismiegu ir vel tas priepuolis ir t.tir taip kokiu 10 kartu kol galiausiai uzmiegu.as diena geriau jauciuos nei nakti....gal but del to, kad nakti viskas daug baisiau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2012 10 29, 10:18)
ziauriai blogas....tuo labiau kad sie priepuoliai man tesias tiek kartu kiek bandau uzsnaust.ir vel pasoku ismiegu ir vel tas priepuolis ir t.tir taip kokiu 10 kartu kol galiausiai uzmiegu.as diena geriau jauciuos nei nakti....gal but del to, kad nakti viskas daug baisiau atrodo.


Ar jūs geriate kokius vaistus? Nes cia jau nera gerai, kad tie priepuoliai trukdo gyventi, miegas gi labai svarbus,jei nakti nepailsite, poto visa diena sunki buna, patarciau kreiptis i gydytoja del vaistuku, jei negeriate, ar net i psichologa, jis pamokys kaip galima save nuraminti tokioje situacijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2012 10 29, 10:18)
as diena geriau jauciuos nei nakti....gal but del to, kad nakti viskas daug baisiau atrodo.

man ir tas pats
sianakt ziauriai miegojau
sapnai nelinksmi, prakaitas pyle
pabudinejau daug
o nakti pabudus jei imu mastyt egzistencinius klausimus tai atrodo, kad pasaulio pabaiga....
rolleyes.gif
Atsakyti
na man irgi nelabai gerai pastaruoju metu, parejo visiskai skrandis ir raumenys kazkaip trukcioja smile.gif sedziu ramiai ir toks trukt kazkur, praeina kiek laiko trukt kitoj vietoj, keistas jausmas smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti