Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(olgiuke81 @ 2012 01 24, 19:28)
sveikos, merginos,

buvau siandien pas neurologe, nieko man doraus nepasake.Tik israse lasiuku nuo nerimo NOTTA, kad nepratint prie raminamuju.Israse dar sintima pas angiochirurga, pas reumatologa(del proceduru), padare kaklo nuotrauka.
o as jau baigiu isprotet.Nes man tas kaklo spaudimas/silpnumas nepraeina.Toks ispudis, kad kaklo raumenys sunkiai nulaiko galva.Ir to paseka itampa gerklej, tarsi ten istrigo kazkas...Man labai baisu sad.gif ir kuo toliau, tuo labiau bijau.Nezinau, kas ir kaip cia bus toliau unsure.gif


Pasistenk nusiramint ir pagerk tuos vaistukus..nu pabandyk.. 4u.gif
Atsakyti
Cia pamastymui visiems su musu simptomais.
http://chiarione.org/chiari.html
ypac pasiskaitykite SIMPTOMU skilti.

Pasakysiu tik, kad Lietuvoje i si susirgima mazai kas kreipia demesi suaugusiu tarpe, kazkaip visi linke tirti tik vaikus, o cia netgi rasoma, kad MRT priklausomai nuo galvos smegenu tyrimo metu daromu foto pjuviu ne visada gali tai rasti....o patologija ir simptomai jau yra...tai priklauso tik nuo gydytoju profesionalumo. As, pvz, analizavausi savo MRT namuose pagal cia pateiktus aprasymus ir zinau, kad eidama pas eilini neurologa jau tikrai turesiu ka dar detaliau pasiklausti....nes smegenu skyscio sunkus pratekejimas taip pat duoda visa simptomatika, kuria mes visi siame forume jauciame...o ypac tie, kurie dar ir ausyse girdi uzyma, cypima ir tirpsta veidai ar pan....
Tiesiog, cia dar vienas variantas pamastymui......

Atsakyti
Sveiki, neturiu kur pasipasakoti, tai rasau sitam forume. Mano istorija butu tokia: tevas geria nuo neatmenamu laiku, visa vaikyste maciau ji gerianti, o musu seima to neprieme, buvo pykciai ir panasiai. Zodziu nuo pat mazens nervuodavausi vos ne kasdiena. Buvau gan neprastas sportininkas, taciau viena diena pasijauciau kazkaip kitaip. Is pradziu galvojau nuo sporto, taciau veliau pastebejau, kad tas jegu nebuvimas nedingsta, o kai pasportuoji is vis lavonas buni, net bloga pasidaro. Dar vienas simptomas kurio neradau nei pas viena is jusu yra nuolatinis mirguliavimas, raibuliavimas akyse, vaizdas liejasi, zodziu nekas... Tyrimai visi padaryti, rado gastrita ir dvylikapirstes opa. Einu pas psichologa ar psichiatra, nzn net g.gif (Jasulaiti Neuromedoj)ir jis man israsineja vis kitus vaistus, nes ne vieni nepadeda. Dar vienas dalykas yra tai, kad tevas ir toliau geria, po nedaug, prisiekineja, kad negeria, taciau jau ji kiaurai matau, kad apsivartojes buna, del to kiekviena karta kai ji pamatau neblaivu sukyla pyktis, zodziu tai tikrai nepadeda man pasveikt. Tiesa, liga nenustatyta, taciau depresijos nera, zudytis nenoriu lotuliukas.gif . Ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(zujkutis @ 2012 02 03, 09:21)
Sveiki, neturiu kur pasipasakoti, tai rasau sitam forume. Mano istorija butu tokia: tevas geria nuo neatmenamu laiku, visa vaikyste maciau ji gerianti, o musu seima to neprieme, buvo pykciai ir panasiai. Zodziu nuo pat mazens nervuodavausi vos ne kasdiena. Buvau gan neprastas sportininkas, taciau viena diena pasijauciau kazkaip kitaip. Is pradziu galvojau nuo sporto, taciau veliau pastebejau, kad tas jegu nebuvimas nedingsta, o kai pasportuoji is vis lavonas buni, net bloga pasidaro. Dar vienas simptomas kurio neradau nei pas viena is jusu yra nuolatinis mirguliavimas, raibuliavimas akyse, vaizdas liejasi, zodziu nekas... Tyrimai visi padaryti, rado gastrita ir dvylikapirstes opa. Einu pas psichologa ar psichiatra, nzn net  g.gif (Jasulaiti Neuromedoj)ir jis man israsineja vis kitus vaistus, nes ne vieni nepadeda. Dar vienas dalykas yra tai, kad tevas ir toliau geria, po nedaug, prisiekineja, kad negeria, taciau jau ji kiaurai matau, kad apsivartojes buna, del to kiekviena karta kai ji pamatau neblaivu sukyla pyktis, zodziu tai tikrai nepadeda man pasveikt. Tiesa, liga nenustatyta, taciau depresijos nera, zudytis nenoriu lotuliukas.gif . Ka patartumet?

Sveikas...na, situacija tavo sudentinga...bet as, vietoje taves, pirmiausiai nueiciau arba pas seimos daktara arba pas neurologa (galvos) ir tikria bent jau kol aks sustociau kisti pinigelius neuromedos specams....Ar diagnoze tau tas daktaras bent kokia aiskia nustate? Manau, pirma reiktu issitirti fizinius dalykus....o tik paskaiusiai aiskintis del psichikos....negerai gali nebuti ir del to, kad organizmas pasilpes, ir del to, kad kraujotaka sutrikus , ir kad smegenims neuztenka deguonies ir t.t. dar niolika priezasciu...o psichiniai vaistai ne visada gelbeja, jeigu yra normali dizine problema....gal prisisportavau kazka netinkamai...arba augdamas, bresdamas ...gal kas organizme pasikeite...manau, pradek nuo siuntimo pas galvos neurologa....tik nereiktu akcentuoti pas tokius daktarus susinervinimo....geriau sakyti fizinius pojucius:) tada jie ie ziuri taip, kad surasti fizine beda, o jeigu pradesi sakyti kad daug nerviniesi, tai viska gali vel nurasyti nervams....ir vel eisi i Neuromeda....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 03 vasario 2012 - 10:45
Is tikruju, tai pradeda atrodyt, kad taip ir liks visa gyvenima - negalesiu nei sportuoti, nei ka, vaiksciojantis lavonas busiu blink.gif . Bet kaip ir pripratau prie siu negalavimu, jau apie 9men sitas tesiasi... Gal reikes antra raunda eit pas gydytojus ir sakyt, kad absoliuciai viska istirtu, bet pakankamai daug kas daryta: galvos rezonansas, skydliaukes tyrimai, visokios echoskopijos ir t.t. Pas neurologa buvau, tai is karto viska nervam nurase. Zodziu ne kas, o kai dar 12 klase, tai nera laiko pas gydytojus vaiksciot, bet reikes nusiteikt kazkaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zujkutis @ 2012 02 03, 12:48)
.. daug kas daryta: galvos rezonansas, skydliaukes tyrimai, visokios echoskopijos ir t.t. Pas neurologa buvau, tai is karto viska nervam nurase.
Laba, o pas akių gydytoją buvote, nes tas mirgėjimas akyse yra vienas iš simptomų, kad problemų gali būti su akių tinklaine.
Dar mirgėjimas ir raibuliavimas akyse būna esant migrenai ax.gif

Kaklo slankstelių pakitimai
Įvairios išaugos ant kaklo slankstelių gali spausti kraujagysles ir nervų rezginius, dėl to atsiranda ne tik skausmai, bet ir svaigulys, klausos sutri­kimai ir net akių skausmai. Tokiais atvejais akys regi miglotą vaizdą.

Tumoras
Regos nervas driekiasi nuo akies pagrindo iki kaukolės vidaus. Čia iš akies ateinantys signalai patenka į regos centrą ir suformuoja vaizdą. Jei šalia akies nervo tarpsta tumoras, anksčiau ar vėliau regos pajėgumas ir vaizdo ryškumas blogėja.
Kartais rega ima silpti dėl kraujagyslių įgimtų anomalijų - išsiplėtimų ir išsišakojimų (kavernomų ir gangiomų). Jos, kaip ir tumoras, spaudžia re­gos nervą. Jei pažeidžiamas šeštasis smegenų nervas, akyse ima dvejintis.

Tai svarbu žinoti

• Katarakta - lėtai progresuojantis lęšiuko padrumstėjimas ir silps­tanti rega.
• Lėtiniai akių kraujo apytakos sutrikimai: siaurėja akiplotis, ne­būna skausmų.
• Dvejinimasis akyse, burnos džiūvimas ir išnykęs ar silpnas vyz­džio refleksas liudija apsinuodijimą maistu.
• Staigus skausmingas regos silpimas gali būti dėl uždegiminio proceso.
• Stiprūs galvos skausmai, paraudimas, akių skausmas, susilpnė­jusi rega, svaigulys ir vėmimas gali būti dėl sunkaus glaukomos priepuolio.
• Mirgėjimas ir blykčiojimas prieš akis kartais liudija būsimą mig­renos priepuolį.
• Mirgėjimas, blykčiojimas ir miglos šydas prieš akis, taip pat tarsi skraidančios musytės gali liudyti tinklainės atšoką,
• Pastiręs, į šviesą nereaguojantis vyzdys ir staigus neskausmin­gas apakimas leidžia įtarti ūminį tinklainės kraujagyslių užsikimši­mą. Jo priežastis - trombozė arba embolija.


Atsakyti
Buvau ir pas akiu, tikrino ir akiu dugna ziurejo, bet manau reikes viska is naujo eit tirtis, nes sudinas gyvenimas, kai tokia savijauta doh.gif . Dar nepasakiau, kad raumenys trukcioja, vasara budavo labai daznai oro truko, dusdavau, kasnis burnoj. Dar krutine nerealiai skaudedavo (kartais ir dabar paskauda), galvojau viskas xana plauciu vezys, persviete - nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zujkutis @ 2012 02 03, 19:04)
Buvau ir pas akiu, tikrino ir akiu dugna ziurejo, bet manau reikes viska is naujo eit tirtis, nes sudinas gyvenimas, kai tokia savijauta doh.gif . Dar nepasakiau, kad raumenys trukcioja, vasara budavo labai daznai oro truko, dusdavau, kasnis burnoj. Dar krutine nerealiai skaudedavo (kartais ir dabar paskauda), galvojau viskas xana plauciu vezys, persviete - nieko thumbup.gif


Na jūsų simptomai tai jau grynų gryniausi vegetaciniai smile.gif Pati praėjus per tą esu, kiek prasitirta kiauriai išilgai... smile.gif
Atsakyti
sveiki visi,

as lyg ir neblogai dabar jauciuosi smile.gif Pries savaite dar padare nosies pertvaros ir kriaukliu operacija, tai dabar bent jau be vaistu kvepuoju(ko negalejau daryti jau kokiu 10 metu) thumbup.gif Ranka ir koja siek tiek maudzia, bet siam momemntui ne taip smarkiai, galima pakest.
bet visa laika man skauda desinioji akis ir atrodo regejimas vis blogeja.Gal man tik atrodo taip, bet labai jau realistiskai tas "atrodo".Varau rytoj pas okulista i optika Senoji peleda, tikrinsiuos vel.Nors lapkriti man lyg ir tikrino jau, akiu dugna ziurejo.Nieko lyg nerado, iskyrus druzas, ar drumzles, nepamenu pavadinimo.Bet kazkaip nesinori kokios lygos praziopsot, kad paskui butu negriztami pakeitimai.
vienu zodziu, ziuresim ka pasakys rytoj. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgiuke81: 03 vasario 2012 - 21:09
QUOTE(zujkutis @ 2012 02 03, 19:04)
Buvau ir pas akiu, tikrino ir akiu dugna ziurejo, bet manau reikes viska is naujo eit tirtis, nes sudinas gyvenimas, kai tokia savijauta doh.gif . Dar nepasakiau, kad raumenys trukcioja, vasara budavo labai daznai oro truko, dusdavau, kasnis burnoj. Dar krutine nerealiai skaudedavo (kartais ir dabar paskauda), galvojau viskas xana plauciu vezys, persviete - nieko thumbup.gif

as ta pati jauciu jau 7m. Pirmus metus buvo ypac sunku, nes budavo tokie priepuoliai, kad atrode, prarasiu samone. Bet, kuo toliau, tuo labiau isitikinu, kad ta liga galima valdyt, reikia tik pasitiket savimi, svarbiausiai - nenuleist rankas! Kaip kazkur perskaiciau vegetacine distonija - tai ne liga, tai zmogaus savyjauta, ir tik pats zmogus turi sau padet, turi nusiteikti, kad nebutu daug prasciau...
Sekmes!
Atsakyti
Kvėpavimo pratimai
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Sveikos. Nežinau kas darosi su manimi, nes kas mėnesį savaitę laiko praguliu kaip mirštanti, o paskutinis toks kartas buvo visai nesenai... Svaigo galva, silpna buvo, tirpo rankos ir kojos, burna sausa taip , kad liežuvis nutirpo, o dar tas karšta-šalta... Žodziu pragulėjau lovoj n dienų nevalgius nieko ir draugui jau liepiau greitukę kviest, nes buvo sekmadienis. Surado budinčią gydytoją tai vos sugebėjau atsikelti iš lovos ir nulipti laiptais, neskojos buvo kaip švininės, o širdis taip daužės, kad galvojau iššoks... Nuėjom pas gydytoją , pažiūrėjo kraujo tyrimus ir pasakė, kad tiesiog trūksta vandens todėl yra nukrypimų nuo normų, paklausė širdį, apklausinėjo ir pasakė, kad esu sveika... Parėjau namo jau gyvesnė, stipresnė nors net vaistų negėriau.... Žodžiu atsigavau po gydytojos diagnozės, kad nemirsiu greitu metu ir , kad čia žaidžia vegetacinė nervų sistema doh.gif


Dabar kaip ir viskas gerai , bet svaigsta galva. Geriu vertigoheel tai kažkiek padeda , bet vos įžengiu į parduotuvę ir jaučiu kaip temsta akyse ir darosi silpna ... Taip kaskart.... Prieš akis vestuves ir bijau, kad per jas man vėl bus bloga.... Negi kreiptis pas psichologą lieka ir tikėtis , kad jis padės ar verta darytis dar kažkokius tyrimus g.gif . Esu jauna (21m), o gyvenu visko atsisakydama verysad.gif
Atsakyti