Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(JOGA @ 2012 04 24, 12:51)
O man tai norisi atskirti Panikos atakas, apie kurias cia dazniausiai rasote ir tai, kas yra Vegetodistonija.....nes jokios vidines baimes ar pan. su butent sita diagnoze galima gyvenime ir nepajusti, o va spaudimas sokineti gali, skrandzio rugstis kilti ar varyti i tuoleta ir t.t.  Taigi, tai ne tas pats  merginos  biggrin.gif

Na manu kad nuo vegetodestonijos gali buti visko... g.gif visiems kitokiu reiskiniu,bei pojuciu...man irgi buna ir PA bet buna kad ir spaudimas sokineja ir salkretis ir visokiu kitokiu dalykeliu,na gal pas mane yar net tik vegetodestinija,bet ir extra problemeliu kitu,kaip depresija ir nerimas,bet tai tik extra prie visko... doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif na as irgi kazkokia prislegta jauciuosi... vis daznesi skrandzio skausmai, lyg spaudimas tokis tai po desiniu sonkauliu, tai po kairi, tai visa skauda, kai kokia sumusta buciau, tai prakaitavimas, ir tie galvos skausmais vel mane kankina.... sian jau tris kartus geriau vaistus.. kt savaite registruosiuosi pas psichiatre.... zodziu, tokia be jegu jauciuosi, kavos po du puodelius isgeriu per diena... negaliu atsispirti negerti, nes tiesiog noriu ir negaliu, o paskui toks drebulys buna uzeina, tada valerijona geriu... zodziu, pasaka be galo....
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 04 24, 22:18)
sveikutes  4u.gif  na as irgi kazkokia prislegta jauciuosi... vis daznesi skrandzio skausmai, lyg spaudimas tokis tai po desiniu sonkauliu, tai po kairi, tai visa skauda, kai kokia sumusta buciau, tai prakaitavimas, ir tie galvos skausmais vel mane kankina.... sian jau tris kartus geriau vaistus.. kt savaite registruosiuosi pas psichiatre.... zodziu, tokia be jegu jauciuosi, kavos po du puodelius isgeriu per diena... negaliu atsispirti negerti, nes tiesiog noriu ir negaliu, o paskui toks drebulys buna uzeina, tada valerijona geriu... zodziu, pasaka be galo....

Uzjauciu console.gif Laikykis viskas vivien bus gerai,,,,ne viena esi visos mes kovojame su savo blogumais...ir iveiksime juos anksciau ar veliau!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte21 @ 2012 04 25, 01:04)
Uzjauciu console.gif Laikykis viskas vivien bus gerai,,,,ne viena esi visos mes kovojame su savo blogumais...ir iveiksime juos anksciau ar veliau!!! 4u.gif

na jo, bet zn kai pastoviai tokia isvargusi jautiesi, o nk gero neveiki tai zn..... o dar galvojimas apie darba, nzn nei kur jo ieskot nei kaip, sakes.... tai pykcio protrukiai buna.... nu jop... pradesiu nuo rytojaus gert gines parasyta ovuliavita, ziuresiu ar jis man ka gelbes del tu visu pms, nes kuo toliau tuo vis sunkiau man buna....
Atsakyti
Geras straipsniukas

http://www.up.lt/str...article_id=3046
Atsakyti
sveikos, man taippogi diagnozuota si vegetacine disfunkcija doh.gif
sakykit, o kaip jums reikalai su svoriu? man nuo nervu svoris pakrito ir dabar iki normalaus KMI reikia priaugti kokius 2-3kg kazi kaip priaugti? gal zinot kuri koki stebuklinga buda?
Atsakyti
sveikos, pasidalinsiu ir as savo patirtimi... pries 4 metus nakti nutirpo kojos pirstas, ir uzejo keista baime, kad mane paralyziuoja doh.gif nuo to momento viskas ir prasidejo, isivariau baime, kad tik nesuparalyziuotu manes, turejau durnumo paskaityti internete apie tirpimus, ten radau baisiu ligu ir taip visas ratas uzsivede. kuo toliau tuo graziau daresi, tirpo ranku koju pirstai iki nejauutrumo, silpo galunes, kojos rankos uzeidavo buna pasidarydavo kaip svinines, strigdavo liezuvis, tirpdavo veidas, po to pradejo svaigti galva, vos ant koju issilaikydavau, atsigulus ar atsisedus eme atrodyti, kad virstu i viena puse, vis klausinedavau artimuju, ar as nesukrypusi, is tu nervu ir vemimas prasidedavo. nu ir aisku aplaksciau daug gydytoju, padare kompiuterine tomograma ir nieko, sveika kaip ridikas. nusiunte pas psichiatre, pradejau gerti AD (cirali) ir po truputi visos ligos praejo. man paaiskino, kad butina gerti AD, ne sprie raminanciu priprantama, o AD geresni poveiki turi. pageriau metus, ir visos mano VD dingo. bet va pries pora menesiu vel prasidejo.. stengiuosi save guosti, kad jeigu ana syki tokie siaubingi simptomai praejo nuo AD, tai negi po triju metu atsibudo kazkokia liga?? manau tikros sunkios ligos smogia greit, nepraeina negydomos ir pan, bet vistiek ant sirdies taip neramu, kai uzeina VD ir PA nebeisivaizduoju ne kur dingt, norisi issiverzti is savo kuno, isibegeti ir trenktis su galva i siena ar dar koki velnia padaryti, kad tik viskas baigtusi, kad vel sugrizt i realybe. MB sako, kad atrodau kaip pamisele, zinot, nesinori gasdinti aplinkiniu, bet kai uzeina, nieko negaliu sau padaryti doh.gif slykstus dalykas ta VD, bet as net pas gydytojus bijau dab eiti, nes save guodziu kad man tai ir bijau eiti, kad nerastu kokios ligos, taip ir kankinuosi verysad.gif
Atsakyti
avieciuarbatele, šiaip yra daug atvejų, kad atgėrus AD, po kiek laiko vėl viskas atsinaujina, nes kaip sako, kad vaistai visiškai panaikinti priežasties negali... Kur ta tiesa, tai neaišku.

O jūs tik AD gėrėte? Nes pvz. šalia AD labai naudinga kad ir kognityvinė elgesio terapija... Esmė, kad reikia kompleksinio gydymo, ne tik vaistai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 26 gegužės 2012 - 10:08
*Liepa18* taip, deja mano salygos leido lankytis tik pas poliklinikos psichiatra, tai pirma karta pakalbejom, pasake, kad viskas nuo nervu, paklausinejo sio bei to is praeities, kazka uzsirase ir pasake, kad tikslinga pagerti AD, nzn gal mano atvejis nepasirode pakankamai rimtas, kad skirti terapija, nors manau tikrai buciau sutikusi, nes ta VD labai trukdo gyventi, ir irgi kiek zinau, kuo giliau stumi, tuo labiau ir stipriau ji smogia, nes visa tai yra valdoma is pasamones. db yra pakankamai objektyviu priezasciu jai atsinaujinti mano gyvenime, bet vistiek kyla didele baime, mintys apie ligas ir pan, stengiuosi susiimti, bet sunkiai man sekasi doh.gif gera zinoti, kad ne as viena tokia, aciu, kad dalinates savo patirtimi, is jusu semiuosi stiprybes ir optimizmo 4u.gif
Atsakyti
Labas dienas, visos taip gerai jauciates kad nebeuyzsukat pasiplepeti? g.gif
mane matyt orai veikia, nors stengiuosi galvoti tik apie geri ax.gif skaitai gera knyga ir semiuosi is ten teigiamu minciu, o...bet...taciau... vakar turejau PA na nezinau ar ja pavadinti ataka, bet kazkoks neramumas, lyg nerimas uzejo, kunas drebuliukais kratesi, na toks jausmas lyg pergyvenciau, bet sirdis nesitabalavo tik kad ant dusios toks negerumas buvo doh.gif nulekiau pas gyd vel kalbedama kad neva sirdis streikuoja bet jis paklauses tonu ir pamataves spaudimas nuramino jog ne sirdis ir patare kuo greiciau apsilankyti pas psichiatra, nes man jau pradeda vystytis hipochondrija unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinote ar sita liga visam gyvenimui?
Pries metus prasidejo visos jusu ivardintos nesamones... gyvenu Anglijoje... gyd pas neurologa nesiunte,bet israse antidepresantu... lyg ir viskas gereja. PA nebebuvo, krutines nebeskauda... labai noretusi tiketi, kad issigydziau... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tirpi17 @ 2012 06 17, 01:17)
Sveikos, gal kas zinote ar sita liga visam gyvenimui?
Pries metus prasidejo visos jusu ivardintos nesamones... gyvenu Anglijoje... gyd pas neurologa nesiunte,bet israse antidepresantu... lyg ir viskas gereja. PA nebebuvo, krutines nebeskauda... labai noretusi tiketi, kad issigydziau... sad.gif


Dazniausiai tai visam. Tik su metais ismoksi nebekreipt i tai demesio.. smile.gif
Bus ir ramiu metu ir velniskai sunkiu. Tik gal taip nebebijosi ,zinosi,kas vyksta ir kaip su tuo tvarkytis.
Atsakyti