Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

QUOTE(Lucero @ 2012 10 23, 09:07)
Manau tirtis gali daug, kai turi pinigu ir amziu.

O kitu atveju tiesiog atrodai juokingai, as pati kai tyriausi, tai pastoviai prie kabinetu su senukais sededavau..... net repliku ir klausimu is ju isgirsdavau, kad ka jus cia jauna veikiate biggrin.gif

O man atrodo, kad geriau viena karta issitirti nuo galvos iki koju ir tada ramiai gyventi. drinks_cheers.gif Nes kai zmogui buna bloga savijauta, visa laika kirba mintis, o gal daktarai nepamate, o gal... Ir kirbes tas dalykas, kaip gi kitaip, jei didesne dalis tyrimu nedaryta. O kuo daugiau kirbes, tuo savijauta bloges, nes stresas, nervai dar tuos simptomus paryskina, padidina.
Kol suradau savo liga, tai tyrimams, kysiams, privatiems daktarams, vaistams, kurie buvo nereikalingi, isleidau 3000lt. Palyginti su tuo, kad dabar vel esu sveika ir darbinga, myyyyyzeris ta suma irnesakyk.gif

Vadinasi, nera jums taip blogai. mirksiukas.gif Kai man blogai buvo, visai nejaudino manes net Santariskiu reanimacijoj salia gulintys keturi senukai su infarktu. As, jauna moteris, gulejau salia ju. Pagulejau, gydytojai praplete plaucius ir paleido namo su irasus: "itariama bronchine astma", tipo, tirkis toliau poliklinikoj. Poliklinikoj nupedinau pas pulmonologa, sedejau vel salia krenkscianciu seniu, dzin man ju zvilgsniai, man sava sveikata brangesne. Jau ko ko, bet savo smegenu neapkroviau jokia nereikalinga informacija, tokia, kaip "o ar as nejuokingai atrodau", "o ko visi i mane ziuri, gal kartais akys mano paklaikusios", "as tokia jauna salia tu visu pagyvenusiu zmoniu, kazin, ar jie nepyksta, kad salia sedziu" ir t.t. Tai jau vadinama depresija. O depresijos as niekada neturejau ir tikiuosi, kad neturesiu.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 10 23, 09:35)
Jau ko ko, bet savo smegenu neapkroviau jokia nereikalinga informacija, tokia, kaip "o ar as nejuokingai atrodau", "o ko visi i mane ziuri, gal kartais akys mano paklaikusios", "as tokia jauna salia tu visu pagyvenusiu zmoniu, kazin, ar jie nepyksta, kad salia sedziu" ir t.t. Tai jau vadinama depresija. O depresijos as niekada neturejau ir tikiuosi, kad neturesiu.

o man matyt depresija
todel nebera nei jegu tirtis.....

4u.gif
Atsakyti
[quote=visivisi,2012 10 22, 21:15]Ah... jauciuos ir as blogai... Ko tik nejauciu...
Kraujo spaudimas zemas, silpna. IR VISKAS NUO DISTONIJOS.
Geriu xanax, bet jauciu, kad reikia antidepresantu, nes nieko kitaip nebus... .. Ir dabar dar pagalvoju kai visiskai simptomai isveda is kantrybes, galvoju nu pas koki daktara cia si karta reikia nueiti, ka dar issitirti...
Nemaisykit proto, kad reikia tirtis ir tirtis smile.gif Nes tai tik pasunkina.. sedi prie kompo ir prisitaikai sau visas ligas. Mums VD, tad gydikim ja. Nors as pati psichologija studijuoju, atrodo su savim pati dirbu... bet va.. Cia truputi kitoks dalykas. Jau puse metu vargstu...

Ne sėdėti prie kompo reikia ir ligų ieškoti, o kaip tik dėmesį nukreipti į dominančią veiklą, kad mintys būtų užimtos kuo nors, tik ne savimi. Ir kuo daugiau judėti, kad aktyvinti kraujo apytaką. Žemas kraujospūdis nebūtinai dėl VD, tiesiog kai kurių žmonių jis toks yra. Jau vien kai žemas spaudimas, savijauta yra labai bloga, akyse temsta ir skraido juodi taškeliai prieš akis, silpna. Tai galiu pasakyti iš 30 metų patirties. Bet negalvokit, kad tai taip blogai. Palyginti su aukštu kraujospūdžiu, tai bent jau nepavojinga.. biggrin.gif Blogiausia,kas gali nutikti, galima nualpti, ir tai labai retai. Dabar man 49 metai ir šiuo periodu kraujospūdis dažnai moterims iš žemo pasikeičia į aukštą, o šie pojūčiai dar nemalonesni, be to, ir rizikingi. ax.gif
Pasitikrinti sveikatą reikia, bet tik ir galvoti, kad aš nesu sveika, kad reikia ieškoti ligos, ką čia dar išsitirti- susidaro įprotis nuolat nuogąstauti dėl savo sveikatos, nepasitikėti tyrimų rezultatais, galvoti tik apie savo kūno pojūčius, tuo trikdant organų darbą. Tada vienus sutrikimus keis kiti, visą gyvenimą jausitės ligoniai ir atliksit vis kitų organų tyrimus. Jums duotas laikas eina,-neleiskit gyvenimui eiti pro šalį, aplenkiant jus.
Per gyvenimą bus ir ligų, bus ir nemalonių diagnozių, su kuriomis teks susitaikyti, einant metams nebūsit visąlaik tik sveikos. unsure.gif Kaip, beje, nesu ir aš. Turiu visokių nemalonių dalykų, ne kartą myniau ir onkologijos instituto slenksčius. Tiesiog bus kaip bus. Ar verta dešimtmečius gyventi su ligų baime, kurios gal ir neateis, o jei ir ateis, teks jas įveikti. smile.gif
Tais gyvenimo momentais, kai vėžiu sirgo mano artimas žmogus, kai buvo artimųjų mirtys, kai būdavo rimtų problemų, - kaip nekeista, mano vegetacinė veikdavo puikiai, t.y. tuo laiku, kai aš galvojau ne apie save. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monsit: 23 spalio 2012 - 09:16
Sveiki smile.gif

Kartais paskaitau Jūsų temą, ir šiandien sugalvojau parašyti. Seniai norėjau tą padaryti, nes pati turėjau daug sveikatos problemų ir vis nerasdavo gyd ligos doh.gif Kol galiausiai man į rankas papuolė ši knyga
pradžioje kažkaip gan skeptiškai žiūrėjau į visa tai, bet dabar esu įsitikinus kad autorė teisi, ir kad daugelį negalavimų sukelia parazitai

Paskaitykite šią nuorodą !!!! visi Jus varginantys simptomai yra čia išvardinti https://humaworm.com/symptoms.html


tiesiog pagooglinkit, matysit kiek daug info ta tema, bet gydytojai kažkodėl apie tai net nepagalvoja toks jausmas g.gif
vat gyvūnams mes duodame bent jau retkarčiais vaistų nuo kirminų, o patys save toks jausmas pamirštame ax.gif


Turiu draugę kuriai ilgus metus buvo nustatytas DŽS. Mistine diagnozė,tiesa?- kaip ir vegetacinė distonija (toks jausmas, kai medikai nežino kaip gydyti negalavimus, tai bent jau sugalvoja jiems pavadinimus doh.gif ), taigi visos problemos susiję su dirgliosios žarnos sindromu mano draugei pasibaigė praėjus gydymo kursą nuo kirminų bigsmile.gif


ir tikrai neieškokite sau dvasinių ligų. Nori nenori, imi taip galvoti kai savijauta bloga ištisai, ir negerėja. Man irgi bandė pripaišyti-paslėptą depresiją lotuliukas.gif gera diagnozė ar ne, jei nesimato akivaizdžiai, tai sugalvoja dar vieną variantą irnesakyk.gif


tik negalvokit kad padarę išmatų tyrimus , gausite atsakymus schmoll.gif jų informatyvumas tesiekia 10-20% . Visi mes jų turim bijau.gif Tik klausimas kokių unsure.gif neturi tik tie, kurie periodiškai valosi mirksiukas.gif


o užsikrečiama tiesiog vos ne kiekviename žingsnyje https://humaworm.com..._Parasites.html


neperšu savo nuomonės, tiesiog linkiu Jums sėkmės ir sveikatos 4u.gif Manau , kad esu teisingame kelyje, nes sveikata taisosi (o buvo visko, galėčiau pasirašyti po kiekvienu jūsų postu unsure.gif )
Taigi jeigu bent vieną savo žinute užvesiu ant kelio, labai tuo džiaugsiuosi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramasyte: 23 spalio 2012 - 09:29
[quote=Love_U,2012 10 23, 08:00]
na o zmogus manau turi pats jausti ar jam cia nervai ar jam cia kazkas rimciau... pradedu pastebeti, kada man pradeda lysti tie visi blogumai, situacijas ir matau, kad tikrai nuo to kaip i jas reaguoju daug kas priklauso su mano sveikata...o tas pastovus tikrinimasis sveikatos tik parodo, kad mes bijome mirties, reikia susitaikyti su tuo, kad vistiek kazkada mirsime ir stengtis nugyventi gyvenima kaip galima idomiau thumbup.gif
Paklausykite drinks_cheers.gif

Pritariu, bent jau per ilgesnį laiką žmogus jaučia,ar jam kūno liga, ar daugiau dvasios. O ligų baimė tai yra didžiąja dalimi yra mirties baimė, kuri laiko padidinto jautrumo žmogų nuolatinėje įtampoje dėl savo sveikatos ir gyvybės. Kai tuo tarpu kiti, įveikę šią baimę, rizikuoja savo sveikata ir gyvybe, atlikdami sudėtingiausius triukus, kildami į padanges, nerdami į jūrų gelmes ir kt. Baimę įveikti galima tik atsidūrus akistatoje su jos šaltiniu, nes labiausia mus baugina nežinia. Kai įvyksta tai, ko mes labiausiai bijome, reikia su tuo susitaikyti, įveikti ir gyventi toliau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monsit @ 2012 10 22, 15:27)
Pakankino keletą mėnesių, bet paskui aš nustojau kreipti į tai dėmesį, ir praėjo. Tiesiog pasitikrinau akis ir patikėjau, kad jos sveikos. O Jūs akis tyrėtės?


yra anksčiau ir akių dugną žiūrėję ir pan. , bet mano regėjimas šiaip geras -1,0. Gal dar gali būt kokių niuansų..., bet man atrodo, kad tai nuo įtampos, streso...
Atsakyti
man jau uztenka tiek ligu kiek radau, kuo daugiau ju randu tuo didesne griuvena ir ligone jauciuosi (ir depresija vis dideja su kiekvienos ligos atradimu). doh.gif kam to reikia??
Papildyta:
QUOTE(Monsit @ 2012 10 23, 10:32)
Pritariu, bent jau per ilgesnį laiką žmogus jaučia,ar jam kūno liga, ar daugiau dvasios.  O ligų baimė tai yra didžiąja dalimi yra mirties baimė, kuri laiko padidinto jautrumo žmogų nuolatinėje įtampoje dėl savo sveikatos ir gyvybės.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 23 spalio 2012 - 09:40
QUOTE(ramasyte @ 2012 10 23, 10:28)

tik negalvokit kad padarę  išmatų tyrimus , gausite atsakymus  schmoll.gif jų informatyvumas tesiekia 10-20% .  Visi mes jų turim bijau.gif  Tik klausimas kokių  unsure.gif  neturi tik tie, kurie periodiškai valosi  mirksiukas.gif

Taigi jeigu bent vieną savo žinute užvesiu ant kelio, labai tuo džiaugsiuosi wink.gif

drinks_cheers.gif Ir as parazitus tyriausi, is kraujo daro, taip tiksliau. Nerado ju, nors jokio valymo reguliariai nedariau niekada. Na gal profilaktiskai pavasari ir rudeni su vaikais pragerdavom vaistu nuo kirminu(suni laikom namuose, tai rizika didesne).

QUOTE(Lucero @ 2012 10 23, 10:39)
man jau uztenka tiek ligu kiek radau, kuo daugiau ju randu tuo didesne griuvena ir ligone jauciuosi (ir depresija vis dideja su kiekvienos ligos atradimu). doh.gif  kam to reikia??


Suradus ligas reikia ne griuvena jaustis, o ligas GYDYTI 4u.gif Nemaciau, neteko dar susidurti su stebuklingu isgyjimu, kai zmogus nesigydo medikamentais.
Atsakyti
Mane kaip pirma karta istiko panikos priepuolis, kita diena pradejo metyt i sonus ir suktis galva. Dabar apie pusantru metu jau taip. TIk buna viena diena blogiau kita diena geriau. Visi sako, kad reikia sportuot, iki PA sportavau ir nemazai, bet dabar tik kaip pradedi intensyviau sportuot pradeda sirdis permusineti ir tas svaigimas pradeda dideti, o kai pailsi kokia 15min sumazeja. Tai ar cia jau sirdis nuo nervu pavargo ar kas niekaip nesuprantu smile.gif. Kai buvau 15metu ir ejau pas kardiologa sake per maza sirdis per greit isaugai laikui begant susitvarkys, o dabar kaip nuejau i KMUK sako matome kazkokia bereikalinga atauga prilipusia prie sirdies, bet ji nepavojinga. Ir suprask tuos daktarus.


O jum nebuna, kad paberia kurioj nors vietoje ar ant krutines, ar galvoje, ar ant kojos ir labai niezti? Tokia kaip alergija? Arba vakare einant miegot kraujo spaudimaa pasimatuoji ir buna pulsas 51.
Atsakyti
apie parazitų didžiulę žalą buvau skaičius, bet tas profilaktinis tablečių gėrimas man schmoll.gif buvo, kad du kartus metuose gėrėm... Bandžiau žarnyno valymą ( šankprakšalana) , nepavyko biggrin.gif

O dėl tyrimosi nuo...iki.... Man atrodo net ir išsityrus viską, tam kartui tikrai bus ramiau, bet klausimas ar ilgam, nes žiū vėliau imsi abejot žmogus tyrimų tikslumu , ar ko gyd nepražiūrėjo doh.gif Ir vėl ratas apsisuka. Man pvz prieš metus daryta galvos ir MRT, ir KT, o galvosūkiai nesibaigia, tad vėl noras pračekinti galvą kyla, mažu per metus kas pasikeitė doh.gif

svarbiausia, kad žinau nuo ko prasidėjo, bet vistiek nesuvedu galų ... Vis ruošiuos pas psichologą, kad padėtų suprasti , ką darau netaip , kodėl savijauta neina geryn unsure.gif
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 10 23, 10:06)
drinks_cheers.gif Ir as parazitus tyriausi, is kraujo daro, taip tiksliau.

gal tas tyrimas kokį konkretų pavadinimą turi? 4u.gif
Atsakyti
[quote=ramasyte,2012 10 23, 09:28]

...dabar esu įsitikinus kad autorė teisi, ir kad daugelį negalavimų sukelia parazitai
vat gyvūnams mes duodame bent jau retkarčiais vaistų nuo kirminų, o patys save toks jausmas pamirštame ax.gif
Turiu draugę kuriai ilgus metus buvo nustatytas DŽS.
ir tikrai neieškokite sau dvasinių ligų. Nori nenori, imi taip galvoti kai savijauta bloga ištisai, ir negerėja. Man irgi bandė pripaišyti-paslėptą depresiją lotuliukas.gif gera diagnozė ar ne, jei nesimato akivaizdžiai, tai sugalvoja dar vieną variantą irnesakyk.gif

Pabandyti galima ir reikia viską. Turiu draugę, kuri seniai blogai jaučiasi, tiesiog sunkiai paeina:žemas kraujospūdis, stuburo išvarža, įvairūs VD negalavimai. Vis ieško būdų, kaip geriau jaustis. Taip pat susidomėjo tuo parazitų varymu iš organizmo. (Jų atseit pilnas visas žmogaus organizmas.) Jau visi metai naudoja vaistus, kurie varo parazitus iš organizmo, ir nuo to kol kas nesijaučia geriau. Bet nepabandęs negali žinoti- visados galima išmėginti. Kas netinka vienam, kitam gali ir padėti. mirksiukas.gif Iš tikrųjų parazitų buvimas žmogaus organizme gali sukelti visokių sutrikimų, net ir depresines būkles. Antra vertus, nėra panacėjos nuo visų ligų. smile.gif Daug yra tiesiog komercinių straipsnių-kažkas gamina produktą, o kiti parašo straipsnius apie šių produktų naudą- ir pardavimai didėja. bigsmile.gif Jei naudoti tas parazitus varančias priemones,tai bent jau augalinės kilmės, ypač jei vartoti neištyrus,profilaktiškai.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 10 23, 11:06)
Suradus ligas reikia ne griuvena jaustis, o ligas GYDYTI 4u.gif Nemaciau, neteko dar susidurti su stebuklingu isgyjimu, kai zmogus nesigydo medikamentais.

mano rastos ligos yra letinio pobudzio, jos niekur nedings... as turiu su tuom gyventi ir viskas
va bronchitas koks, sugeri antibu ir sveika, o su letinem ligom turi gyventi
kad ir tas gerl, niekur jis nedings amziams kiek omeprazolio begertumete,vistiek islys...

dar dabar atejo tokia mintis, kad turbut yra zmoniu kuriems fizines ligos suradimas tartum padeda pacia save ir kitus apgaut t.y paslept savo nervukus, o sakyti - stai as sergu, fizine liga, jus visi buvot neteisus mano nervam viska nurasydami, nes mano nervai sveiki, as is tikro sergu!
rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 23 spalio 2012 - 10:29