Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija III

ar pasitaiko jums miegant, ypac dienos miegu uzsnaudus, toks silpnumas uzeina,kad net pabundi nuo jo.atsibudus jis praeina.paskutiniu metu mane tai labai vargina ir diena, ir nakti snaudimo metu.sokineju ir sokineju is miego nuo sio jausmo.....sad.gif
Atsakyti
QUOTE(raa// @ 2012 10 26, 17:14)
ar pasitaiko jums miegant, ypac dienos miegu uzsnaudus, toks silpnumas uzeina,kad net pabundi nuo jo.atsibudus jis praeina.paskutiniu metu mane tai labai vargina ir diena, ir nakti snaudimo metu.sokineju ir sokineju is miego nuo sio jausmo.....sad.gif

man taip pat buna...
Atsakyti
o normalu kad nuo raminamuju ir AD issiplecia vyzdziai? atrodo net blogiau matau ypac kaire akyte....
Atsakyti
Mano irgi vyzdziai labai issiplete kazkokie, ypac kai reikia kur eit, manau cia dar nuo streso isiplecia jie,ne tik nuo vaistu, o siaip salutiniu gi milijonas nuo AD, manau visko gali buti ir kiekvienam skirtingai smile.gif
Atsakyti
Karolina, tikrai normalu, taip buna nuo vaistu.
as tai siandien klaikiai jauciuos, nugara vel doh.gif
o mano vyzdziai nuo baimes ir streso buna pasidaro belekoookie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 27, 13:24)
Karolina, tikrai normalu, taip buna nuo vaistu.
as tai siandien klaikiai jauciuos, nugara vel doh.gif
o mano vyzdziai nuo baimes ir streso buna pasidaro belekoookie biggrin.gif

o kas tau nugarai ?
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 27, 16:31)
o kas tau nugarai ?

turiu isvarza
bet dabar sedimojo nervo uzdegimas
vis kartojasi
Atsakyti
O as jau dvi savaites gyvenu kosmare kazkokia, einu i darba, bet bijau eit i miesta, ar bet koki prekybos centra nes bijau kad man ten bus bloga, pastoviai skauda galva, atsistojus sukasi viskas, uzkniso negaliu!Kaip is tos savijautos iseiti...Gal cia dar AD prisideda, nes vartoju tik antra savaite, bet gyvenimas kazkoks kosmariskas, galima sakyti ne gyvenu o egzistuoju...Einu ir pas psichologe,bet kazkodel man nlb tai padeda...darau relaksacijas ir t.t., nzn ka daryt!Norisi issitrinti smegenis ir pradeti gyvenima is naujo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Love_U @ 2012 10 28, 13:10)
O as jau dvi savaites gyvenu kosmare kazkokia, einu i darba, bet bijau eit i miesta, ar bet koki prekybos centra nes bijau kad man ten bus bloga, pastoviai skauda galva, atsistojus sukasi viskas, uzkniso negaliu!Kaip is tos savijautos iseiti...Gal cia dar AD prisideda, nes vartoju tik antra savaite, bet gyvenimas kazkoks kosmariskas, galima sakyti ne gyvenu o egzistuoju...Einu ir pas psichologe,bet kazkodel man nlb tai padeda...darau relaksacijas ir t.t., nzn ka daryt!Norisi issitrinti smegenis ir pradeti gyvenima is naujo  blink.gif

dvi savaites tau turi buti bloga, kitiem ir menesi buna bloga, po to tampa gerai 4u.gif pakenteki, nepergyvenki. cia tikrai del AD.

man jau siandien geriau su nugara, bet miegu blogai, nuo ryt pilnatis, tai jau zinau kas manes laukia ... klaikus ryskus sapnai... nuo kuriu pavargstu
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 28, 13:29)
dvi savaites tau turi buti bloga, kitiem ir menesi buna bloga, po to tampa gerai 4u.gif pakenteki, nepergyvenki. cia tikrai del AD.

man jau siandien geriau su nugara, bet miegu blogai, nuo ryt pilnatis, tai jau zinau kas manes laukia ... klaikus ryskus sapnai... nuo kuriu pavargstu


Jau net gailiuosi kad ta bruda pradejau, bet kaip sake psichologe jei pradejai nesigailek, tai teks kesti dar pora savaiciu ta klaikia nuotaika...Isvedziau db suni i lauka, saule sviecia, o as vos ant koju pastoviu, pikta ant saves! verysad.gif Mane pilnatis irgi veikia, iskarto nakti sunkiau miegasi ir jauciasi istikro sveikata ir nuotaika visai kitokia per pilnati... doh.gif Reikia kazkaip kovoti, negi taip visa gyvenima bus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Love_U @ 2012 10 28, 15:02)
saule sviecia, o as vos ant koju pastoviu, pikta ant saves! verysad.gif 

4u.gif
suprantu tave
man tai akys tokios jautrios tapo kad sakes, nuo saules arba pa istinka arba ima akis/galva skaudeti
ypac po ziemos pavasari, tada jau isvis.... as pavasari net langus uzsitraukdavau ant kiek man buvo bloga doh.gif

o kokius tu ad geri? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 28 spalio 2012 - 14:15
aš kažkaip irgi prasčiau jaučiuosi... rolleyes.gif Vėl kažkaip akyse viskas labiau tavaruoja, nesifokusuoja vaizdas, gal reiks pas akių gydytoją unsure.gif

bet turiu užsibrėžus per dieną padaryt tam tikrus jogos ar kvėpavimo pratimus, nors kitąkart ir nesinori labai, labai....

Love, žinai, nieks čia greitai nesidaro, tik mažais žingsneliais į priekį... tiesiog nereik nuleist rankų...
Atsakyti