Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(kusachius @ 2009 02 28, 21:41)
ačiū  4u.gif tikriausiai tiktų ir toks smile.gif o tai Lietuvoj tokio dalyko nėr?  g.gif  taip ir įtariau  ax.gif

nezinau, gal pabandyk pasiklausti vasitinese kur gamina tepalus -gal ten yra augalinio g.gif Anksciau tai tikrai budavo glicerino pirkti, tik nemanau, kad augalinio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 02 28, 23:52)
nezinau, gal pabandyk pasiklausti vasitinese kur gamina tepalus -gal ten yra augalinio  g.gif Anksciau tai tikrai budavo glicerino pirkti, tik nemanau, kad augalinio  unsure.gif


paprasto glicerino manau gaučiau, bet kad jis -nieko gero schmoll.gif augalinio bandysiu paieškoti.
Beja, daugumoje internete rastų naminių kremų įeina lanolinas, bet jis irgi ne pats geriausias odos draugas. Kaip manot, ar galima jį paprasčiausiai išmesti iš sudėties, ar yra kuo jį pakeisti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 02 27, 16:05)
Nu va, mano pastebėjimai naudojant įsigytus produktus:
kokosų aliejus- nesuprantu kaip be jo anksčiau galėjau gyventi. labai super, naudoju ir vietoj kūno kremo ir kaukę plaukams dariausi.  thumbup.gif


O iš kur jį gavai? 4u.gif Ir ar turi skystame ar kietame pavidale? Nes aš turiu kokoso taukus (kietas pavidalas) gal tai tas pats? g.gif
Atsakyti
Kokoso aliejų ir aš naudoju. Galima pirkti iš kvapų namų ir kaina normali - apie 25 lt gana dideliam indeliui. 4u.gif Jis toks kietokas, bet ant ranku sušilo ir tada yra pusiau skystas
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 03 01, 10:48)
Kokoso aliejų ir aš naudoju. Galima pirkti iš kvapų namų ir kaina normali - apie 25 lt gana dideliam indeliui.  4u.gif  Jis toks kietokas, bet ant ranku sušilo ir tada yra pusiau skystas


Ai, tai vadinas tikriausiai toks pats kaip pas mane - toks baltas (?) Tik aš ne iš kvapų namų pirkau, o iš užupio parduotuvės tokią didelę bačkutę - naudoju kepimui - tiesiog super, esu labai patenkinta, maistas neprisvyla, nėra jokio pašalionio kvapo ir skonio thumbup.gif Pardavėja kažką minėjo, kad ir ant odos, plaukų galima tepti, bet aš dar nelabai drįstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 02 28, 22:19)
Beja, daugumoje internete rastų naminių kremų įeina lanolinas, bet jis irgi ne pats geriausias odos draugas. Kaip manot, ar galima jį paprasčiausiai išmesti iš sudėties, ar yra kuo jį pakeisti?  g.gif


lanolinas buna ir augalinis, tik nemanau, kad LT jo yra pirkti g.gif Keisk kokiu nors aliejum

QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 01, 10:26)
iš užupio parduotuvės tokią didelę bačkutę

Baroca ar Holos?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 01, 21:49)
lanolinas buna ir augalinis, tik nemanau, kad LT jo yra pirkti  g.gif Keisk kokiu nors aliejum
Baroca ar Holos?


Holos, taip pat kitą kart pirkau prie "kiaušinio" šv,Stepono gatvėje. Berods "Holos" buvo mažesniais kiekiais, o prie kiaušinio tas didelis kibirėlis 4u.gif Nuostabus dalykas virtuvėje
Atsakyti
aš pirkau iš Kvapų namų. Buteliuke, nes indukuose nebuvo, tai pakišu po karštu vandeniu ir suskystėja.
Atsakyti
Aš iš kvapų namų turiu sviestmedžio aliejų. Pirmais kartais man padarė įspūdį, bet kai tikrai buvo suskirdusios rankos man nebepadėjo, tada kažkokiu losjonu pas mamą vieną kartą pasitepaiu ir viskas susitvarkė. Dabar toliau naudoju sviesmedžio aliejų, bet įspūdžio jis man nedaro. Nebent patinka juom pasitepti lūpas.Ir kvapas biški erzina.
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 01, 22:14)
Holos, taip pat kitą kart pirkau prie "kiaušinio" šv,Stepono gatvėje. Berods "Holos" buvo mažesniais kiekiais, o prie kiaušinio tas didelis kibirėlis  4u.gif Nuostabus dalykas virtuvėje

kibireliais? as maniau jie turi toki http://sanga.lt/get.php?i.400 stiklainiukuose
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 01, 23:40)
kibireliais? as maniau jie turi toki http://sanga.lt/get.php?i.400 stiklainiukuose


Oi nea, nea, daug didesnis kibirėlis. Jis apie 80Lt kainavo, bet ten tikrai laaabai daug. Su tėvais pasidalinom. Berods "Naturata" firmos jis yra. Paskirstėm visus taukus į stiklainiukus, tai jau nebeprisimenu tiksliai. Čia turiu omeny prie kiaušinio esančią parduotuvę "Žalia žalia"
O "holos" parduotuvėje tokiom plytelėm kaip sviesto parduoda, arba bent parduodavo rudenį. Reik prašyti, atneša iš sandėliuko, kad būtų išstatyta tai nemačiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 02, 08:01)
Oi nea, nea, daug didesnis kibirėlis. Jis apie 80Lt kainavo, bet ten tikrai laaabai daug. Su tėvais pasidalinom. Berods "Naturata" firmos jis yra. Paskirstėm visus taukus į stiklainiukus, tai jau nebeprisimenu tiksliai. Čia turiu omeny prie kiaušinio esančią parduotuvę "Žalia žalia"
O "holos" parduotuvėje tokiom plytelėm kaip sviesto parduoda, arba bent parduodavo rudenį. Reik prašyti, atneša iš sandėliuko, kad būtų išstatyta tai nemačiau.  g.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti