Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai i vestuves - pačių daryti

QUOTE(Mildainis @ 2010 05 08, 10:02)
Na, pasirodysiu ir as su savo kvietimais smile.gif
http://u.stats.lt/i/...31_DSCF3072.JPG

thumbup.gif thumbup.gif Grazu tikrai
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2010 05 08, 11:02)
Na, pasirodysiu ir as su savo kvietimais smile.gif
http://u.stats.lt/i/...31_DSCF3072.JPG


Visai nematyta idėja thumbup.gif
O kaip karoliukus pritvirtinote?
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 05 10, 10:06)
Visai nematyta idėja  thumbup.gif
O kaip karoliukus pritvirtinote?


Karoliukus veriau ant vielutes, islanksciau inicialus ir po to klijavau su karstais klijais. Medziagyte - organzine juosta, per abi virsutinio lapo puses eina, o vienas kvietimo krastukas ir kisasi uz tos juosteles is nugarines puses smile.gif
Sunkiausia tai buvo sugalvot, kaip popieriu graziai sulankstyt - jis storas, todel paprasta lenkiant plysta. Bet paskui kolege paprotino, kad lb graziai lenkiasi su skriestuvu ibreziant juostele wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2010 05 10, 13:41)
Karoliukus veriau ant vielutes, islanksciau inicialus ir po to klijavau su karstais klijais. Medziagyte - organzine juosta, per abi virsutinio lapo puses eina, o vienas kvietimo krastukas ir kisasi uz tos juosteles is nugarines puses smile.gif
Sunkiausia tai buvo sugalvot, kaip popieriu graziai sulankstyt - jis storas, todel paprasta lenkiant plysta. Bet paskui kolege paprotino, kad lb graziai lenkiasi su skriestuvu ibreziant juostele wink.gif


Maniškis tai nurėždavo su peilio kita puse thumbup.gif kai taip nubrėži, tada lengviau lenkiasi storas popierius ar kartonas ir "nemeta raukšlių" ten kur nereikia thumbup.gif O kas čia per karšti klijai mastau.gif kur jų gaut, kiek kainuoja, kam jie naudojami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 10 gegužės 2010 - 14:04
QUOTE(*monikute* @ 2010 05 10, 15:00)
Maniškis tai nurėždavo su peilio kita puse  thumbup.gif  kai taip nubrėži, tada lengviau lenkiasi storas popierius ar kartonas ir "nemeta raukšlių" ten kur nereikia  thumbup.gif  O kas čia per karšti klijai mastau.gif kur jų gaut, kiek kainuoja, kam jie naudojami?

Tai toks pistoletukas i kuri kisasi kliju juosteles (kietos) ir kai ijungi ta ,,aparata'' i rozete, klijai syla ir suskysteja. Su jais galima labai daug ka klijuoti (lb gerai laiko),pvz. floristikoj naudoja, siaip visokiem darbeliams (pvz.akmenukais buteli apklijuoti) ir pan. Labai geras dalykas thumbup.gif kainuoja nedaug, as pirkau maziuka (nes dideli nepatogus) Senukuose, tai mokejau apie 8 lt ir klijai gal 2 su centais 4u.gif
Papildyta:
[quote=*Beautiful*eyes*,2010 05 10, 16:10]
va kaip atrodo:
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 05 10, 16:12)
Tai toks pistoletukas i kuri kisasi kliju juosteles (kietos) ir kai ijungi ta ,,aparata'' i rozete, klijai syla ir suskysteja. Su jais galima labai daug ka klijuoti (lb gerai laiko),pvz. floristikoj naudoja, siaip visokiem darbeliams (pvz.akmenukais buteli apklijuoti) ir pan. Labai geras dalykas thumbup.gif kainuoja nedaug, as pirkau maziuka (nes dideli nepatogus) Senukuose, tai mokejau apie 8 lt ir klijai gal 2 su centais 4u.gif



Va čia tai atradimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 05 10, 16:14)
Va čia tai atradimas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Is tikruju superinis dalykas, tik labai saugoti pirstus reikia - klijai is tiesu karsti. As tai viska jais klijuoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2010 05 10, 16:36)
Is tikruju superinis dalykas, tik labai saugoti pirstus reikia - klijai is tiesu karsti. As tai viska jais klijuoju  thumbup.gif


Tikrai nerealus daiktas, viską prilipina smile.gif
Mes tai sumaketavom kvietimus su savo nuotrauka ant viršelio, tai super visiem patiko thumbup.gif beje, klaipedoje spausdinti 2-3 kartus pigiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Misija-vestuves @ 2010 05 10, 16:53)
Tikrai nerealus daiktas, viską prilipina smile.gif
Mes tai sumaketavom kvietimus su savo nuotrauka ant viršelio, tai super visiem patiko  thumbup.gif  beje, klaipedoje spausdinti 2-3 kartus pigiau wink.gif

Gaila, kad man toli iki Klaipedos, neapsimoka vaziuoti tikrai biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasirodau savuosius blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Gražūs kvietimukai wink.gif.
Aš ir savuosius jau turėčiau greitai baigt, tik va klausimas, kuom tu įklijavai tą lapą atskirą su tekstu, nes aš bandžiau ir su super klijais, ir su sausais, matosi ir viskas. Galvoju gal klijuot su dvipusia lipnia juosta rolleyes.gif .
Ir dar - ar būna pirkti kvadratinių, maždaug 17*17 vokų laugh.gif , nes man tokių reikia, o daryti pati, aš jau taip nenoriu...
O jei teks daryti, tai gal žinot kokią nuorodėlę, kur parodyta kaip toki kvadratuką padaryti 2.gif ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 05 16, 11:58)
Gražūs kvietimukai wink.gif.
Aš ir savuosius jau turėčiau greitai baigt, tik va klausimas, kuom tu įklijavai tą lapą atskirą su tekstu, nes aš bandžiau ir su super klijais, ir su sausais, matosi ir viskas. Galvoju gal klijuot su dvipusia lipnia juosta rolleyes.gif .
Ir dar - ar būna pirkti kvadratinių, maždaug 17*17 vokų  laugh.gif , nes man tokių reikia, o daryti pati, aš jau taip nenoriu...
O jei teks daryti, tai gal žinot kokią nuorodėlę, kur parodyta kaip toki kvadratuką padaryti  2.gif ? smile.gif


man toks pat klausimas buvo... g.gif
tai nusprendziau voka kazkas ale tokio padaryti...
Atsakyti