Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai i vestuves - pačių daryti

QUOTE(Katinas79 @ 2010 05 16, 11:58)
man toks pat klausimas buvo... g.gif
tai nusprendziau voka kazkas ale tokio padaryti...

thumbup.gif labai grazus tokie kvietimukai butu.
Atsakyti
Štai gal kam tokia mano idėja pravers mirksiukas.gif

user posted image


Violetinėms vestuvėms:

user posted image
Trys sluoksniai įvairių atspalvių violetinio kartono, paskutinysis - su aukso dulkėmis, ant jo spausdinamas kvietimo tekstas.
Slankiojantis perrišimas su organzos kaspinu ir rožyte.

Stalo kortelė:
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites,

As jau irgi pradesiu gaminti kvietimus. Nusipirkau popieriaus tokio sampanines spalvos, tada tokius vokelius tamsesnes nei pakvietimu spalvos ir i vidu klijuojama popieriu, toks idomus, biski padekoruotas. Jau kaip ir sumasciau kokius cia daryt, bet vat galvoju, o ka rasyt i vidu ? As noreciau koki elerastuka grazu ir trumpa gal...ar tiesiog rasyt, kad svente vyks ten ir ten...? Gal kuri jau turit graziu zodziu kvietimams radusi ir noretumet pasidalint ? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 05 16, 10:58)
Gražūs kvietimukai wink.gif.
Aš ir savuosius jau turėčiau greitai baigt, tik va klausimas, kuom tu įklijavai tą lapą atskirą su tekstu, nes aš bandžiau ir su super klijais, ir su sausais, matosi ir viskas. Galvoju gal klijuot su dvipusia lipnia juosta rolleyes.gif .
Ir dar - ar būna pirkti kvadratinių, maždaug 17*17 vokų  laugh.gif , nes man tokių reikia, o daryti pati, aš jau taip nenoriu...
O jei teks daryti, tai gal žinot kokią nuorodėlę, kur parodyta kaip toki kvadratuką padaryti  2.gif ? smile.gif


Žinok jeigu popierius plonas labai, nepadės ir dvipusė lipni juosta. Mes irgi iš pradžių darėm su dvipuse, paskui perėjau prie klijų pieštukinių, kai kruopščiai prispaudi ir nedaug tepi - beveik nesimato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 05 16, 18:07)
Žinok jeigu popierius plonas labai, nepadės ir dvipusė lipni juosta. Mes irgi iš pradžių darėm su dvipuse, paskui perėjau prie klijų pieštukinių, kai kruopščiai prispaudi ir nedaug tepi - beveik nesimato  smile.gif

Popierius čiut storesnis, nei paprastas spausdinimui skirtas, bet vistiek matosi su pieštukiniais klijais. Ryt reikės nusipirkt dvipusės lipnios juostos ir klijuot taip smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(Katinas79 @ 2010 05 16, 13:58)
man toks pat klausimas buvo... g.gif
tai nusprendziau voka kazkas ale tokio padaryti...
Labai įdomi idėja, jau ankščiau buvau mačiusi, bet man netinka, kvietimai visai kitokie smile.gif, tačiau jei kada sesė paprašytų padaryti kvietimus jos vestuvėms, rinkčiausi šią mintį turbūt smile.gif, jei sutiktų aišku biggrin.gif.

O labai blogai tiems, kuriems įteikinėsim patys kvietimus, įteikti be voko biggrin.gif? Parašiau ir pagalvojau, kad gal nekaip atrodytų biggrin.gif biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 05 16, 17:44)
Popierius čiut storesnis, nei paprastas spausdinimui skirtas, bet vistiek matosi su pieštukiniais klijais. Ryt reikės nusipirkt dvipusės lipnios juostos ir klijuot taip smile.gif.
Papildyta:
Labai įdomi idėja, jau ankščiau buvau mačiusi, bet man netinka, kvietimai visai kitokie smile.gif, tačiau jei kada sesė paprašytų padaryti kvietimus jos vestuvėms, rinkčiausi šią mintį turbūt smile.gif, jei sutiktų aišku biggrin.gif.

O labai blogai tiems, kuriems įteikinėsim patys kvietimus, įteikti be voko biggrin.gif? Parašiau ir pagalvojau, kad gal nekaip atrodytų biggrin.gif biggrin.gif.

Mūsų tai gal plonesnis buvo, ir toks beveik peršviečiamas, tai ta juosta labai negražiai matėsi schmoll.gif. Jums turėtų tikti mirksiukas.gif

Mes įteikinėjom be vokų ax.gif
Atsakyti
Oi prisiskaiciau kiek cia visokiu ideju kaip daryti pakvietimus - bet ka daryti tokiai kaip as, kuri neturi to meninio sugebejimo blink.gif
sunkiai sekais man galvoti su pakvietimais - bandziau visaip - pavyzdziu pasidariau gal kokiu 20 - nu ir vistiek man nesigauna - sleivi kreivi ir tikrai uzima daug laiko...

galvoju gal pasinaudoti ko nors paslaugoms - aisku ne parduotuviu nes brangoka- gal kas zinot koki zmogu kuris daro - vis tiek bus ranku darbo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 05 16, 10:58)
Gražūs kvietimukai wink.gif.
Aš ir savuosius jau turėčiau greitai baigt, tik va klausimas, kuom tu įklijavai tą lapą atskirą su tekstu, nes aš bandžiau ir su super klijais, ir su sausais, matosi ir viskas. Galvoju gal klijuot su dvipusia lipnia juosta rolleyes.gif .
Ir dar - ar būna pirkti kvadratinių, maždaug 17*17 vokų  laugh.gif , nes man tokių reikia, o daryti pati, aš jau taip nenoriu...
O jei teks daryti, tai gal žinot kokią nuorodėlę, kur parodyta kaip toki kvadratuką padaryti  2.gif ? smile.gif


Pas mane tekstas spausdintas buvo ant to vadinamo kalkinio popieriaus, kuris yra permatomas matinis. Klijavau ji su sausais klijais ir tikrai nieko nesimato. 4u.gif
Atsakyti
Princese_Leja labai gražūs pakvietimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(moshkyte @ 2010 05 16, 21:58)
Oi prisiskaiciau kiek cia visokiu ideju kaip daryti pakvietimus - bet ka daryti tokiai kaip as, kuri neturi to meninio sugebejimo  blink.gif
sunkiai sekais man galvoti su pakvietimais - bandziau visaip - pavyzdziu pasidariau gal kokiu 20 - nu ir vistiek man nesigauna - sleivi kreivi ir tikrai uzima daug laiko...

galvoju gal pasinaudoti ko nors paslaugoms - aisku ne parduotuviu nes brangoka- gal kas zinot koki zmogu kuris daro - vis tiek bus ranku darbo  blush2.gif



mes dareme irgi savo ranku darbo smile.gif is dalies) bigsmile.gif biggrin.gif
pirkome grazesni popieriu, susikureme sablona, atsispausdinome teliko sulankstyt ir spjaustyt ir va paprasatai gavosi smile.gif bet galutiniu variantu dziaugiuosi smile.gif

gazu mant tie klijuoti pjaustyti, bet ranka turi turieti gebejimu tai daryti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SandritaM @ 2010 05 17, 09:05)
mes dareme irgi savo ranku darbo smile.gif is dalies) bigsmile.gif  biggrin.gif
pirkome grazesni popieriu, susikureme sablona, atsispausdinome teliko sulankstyt ir spjaustyt ir va paprasatai gavosi smile.gif bet galutiniu variantu dziaugiuosi smile.gif

gazu mant tie klijuoti pjaustyti, bet ranka turi turieti gebejimu tai daryti.... smile.gif


Aš tai visada žinojau, kad darysiuosi pati blush2.gif tik iš pradžių buvo sunku išgauti tai ko noriu doh.gif bet su MB pagalba padarėm net geriau negu tikėjausi wub.gif ir svarbiausia tai, kad už tokius pakvietimus, kuriuos pasidarėm patys būtume suploję už vieną apie 20 litų blink.gif o dabar kainavo tik popierius, akmenukai ir kaspinėliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 05 16, 17:44)
O labai blogai tiems, kuriems įteikinėsim patys kvietimus, įteikti be voko biggrin.gif? Parašiau ir pagalvojau, kad gal nekaip atrodytų biggrin.gif biggrin.gif.

Visiems iteikinejom be voku - nematem prasmes dar ir ant voku islaidauti wink.gif
Atsakyti