Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas 3 metų vaikui Vilniuje

Sveiki,
perverciau visas temas ir neradau naudingos info sau. Turiu namie "gyvsidabriuka", kuriam butina iskrauti savo enerdzaizerius biggrin.gif darzelio dar nelankom.
Gal kuri mamyte turi patirties kur Vilniuje galimi sporto uzsiemimai 3-meciui pipirui?
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2009 02 26, 14:27)
Sveiki,
perverciau visas temas ir neradau naudingos info sau. Turiu namie "gyvsidabriuka", kuriam butina iskrauti savo enerdzaizerius biggrin.gif darzelio dar nelankom.
Gal kuri mamyte turi patirties kur Vilniuje galimi sporto uzsiemimai 3-meciui pipirui?


keliu i virsu, idomu ir man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akai @ 2009 11 21, 16:05)
keliu i virsu, idomu ir man  4u.gif


man taip pat dabar tai aktualu, ieskau kur vaika galima uzrasyti issikrauti, 3 metu, noreciau, kad sportotu, nes labai judrus, namuose viskas sulauzita greitai bus, jeigu niekur neeis biggrin.gif
Atsakyti
keliu i virsu, taip ir nesulaukeme atsakymo:) maniskiam dabar 4 metukai, labai noretusi kokio burelio susije su sportu
Atsakyti
mane tas pats domina g.gif Kai buvo mažiukas , lankėm KIDY GYM, bet jis jau užsidarė. Į tokį vaikų sporto klubą vėl vesčiau thumbup.gif
Atsakyti
kaimyne dave tel nr. 861004948, Aleksej, bet niekaip ner laiko pasukt ir nuvaziuot. bijau klaidint, bet tai vos ne vienintelis treneris uzsiimantis su mazais berniukais. jei kas pirmiau nuvaziuos, parasykit prasau atsiliepimus 4u.gif
darzo atsisakem, nelankysim. noriu vest i sporta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2010 06 08, 22:11)
kaimyne dave tel nr. 861004948, Aleksej, bet niekaip ner laiko pasukt ir nuvaziuot. bijau klaidint, bet tai vos ne vienintelis treneris uzsiimantis su mazais berniukais. jei kas pirmiau nuvaziuos, parasykit prasau atsiliepimus  4u.gif
darzo atsisakem, nelankysim. noriu vest i sporta  smile.gif



o tai kuo uzsiima tas Aleksej?
Atsakyti
Sveikos, mes taip pat susidomeje??
Atsakyti
Keliu į viršų, nes man irgi aktualu.

Skambinau tam Aleksejui, jo telefonas išjungtas unsure.gif

bet nejaugi Vilniuje nėra sporto užsiėmimų trimečiams? g.gif
nes norinčių, žiūriu, daug, bet be to Aleksejaus daugiau nė vieno pasiūlymo g.gif
Atsakyti
Galiu pasiūlyti vieną varianta: nuo rugsėjo Vilniuje bus renkama Fudokan karate grupe patiems mažiausiems - nuo 3 metukų lotuliukas.gif Bus dirbama specializuotoje kovos menų salėje su minkšta danga.
Treniruotės vyks žaidimo principu, kad vaikai galėtų išsikrauti, nieko sudėtingo, bet vaikiukams turėtų patikti 4u.gif
Jie susidomėjot rašykit i AZ arba telefonu: 863402430 lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kaune kas yra g.gif
Atsakyti
sweiki, o gal kas zinot kokiu krepsinio treniruociu 4 metu berniukui vilniuje fabijoniskese,pasilaiciuose? smile.gif
Atsakyti