Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigų celibatas

QUOTE(hi (: @ 2014 09 25, 17:28)
Moonte, nesinervinkit. Nedomina - tai ne jums. Ne jūs vienintelė šioje temoje. O tas jūsų apdalinimas epitetais nė nepasigilinus teišduoda, kad pati gilesnio šios (ir ne tik) temos pažinimo vengiate. Ką ten kažkoks "sukramtytas", perkratytas filosofų, teologų apmąstytas "skubotas pašiukšlinimas"... geriau pati (matyt domėjotės gerokai daugiau, giliau ir iškart apie visas religijas...), geriau SM. Bet kad sm jūs irgi nenusiteikusi išgirsti nieko. Tik varžytis debatuose. Ir nieko jūs neišgirsite, nieko jūs savo mąstyme nepakeisite ir joks "autoritetas" jums iš mėnulio nenukris, jei neišdrįsite surizikuoti ir išgirsti kitokios nuomonės. Jei išvis kažkokių atsakymų ieškote...
Laimingai. Apie "kitus" ir apie katalikus rašė Maceina (čia apie tai kas tas Antanas Maceina). Bet gi ką ten tas "greitas maistas"...  biggrin.gif


O jus man nepriskirinekite savo pacios jauciamu emociju. Jei jus tai jauciate, cia jau jusu problema, prie ko cia as? Man asmeniskai diskutuojant su jumis vienodai, nes tai nera diskusijos esme.

Ir vel blusinejates? As isreiskiau savo nuomone apie jusu abejotina filmuka, jums ji nepatiko, tai jusu problema. Savo pagieza, savo pacios jausenu brukima man, palikite sau. Jei jums patika kimskite hot dogus, mesainius ir ziurekite filmukus, as nei kiek neketinu is jusu, ar kitu tai atimti. Bet abejoti ju verte as turiu teise, man nebutina ta slamsta vartoti, vardan savo sveikatos, nes as ne siuksliu deze.

Dar karta kartoju, i skirtingas nuomones as linkusi gilintis, bet jos pateiktos rasintiniuose saltiniuose. Ar anot jusu, skirtinga nuomone yra reiskiama tik youtubiniuose filmukuose, tik ten ji atsiskleidzia, ar vien todel jie tampa vertybe kad jus juos pateiket...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 rugsėjo 2014 - 17:01
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 16:39)
Dar karta kartoju, i skirtingas nuomones as linkusi gilintis, bet jos pateiktos rasintiniuose saltiniuose.

Moonte, o jūs nesat kiek atsilikusi? Juk informacija pateikiama visais pavidalais. Negyvename juk devynioliktame šimtmetyje. Arba turite problemų gal su fizine klausa? Jei taip, tada suprantama, tikrai nėra galimybių.

Bet toks požiūris, kai siekiama rodyti kitiems išprusimą, bet... sąmoningai neskaitoma, kuo geru dalijasi kiti, nežiūrima vaizdinės vertingos medžiagos vien dėl iš ankstinio nusistatymo, rodo, kad žmogus iš visos informacijos eliminuoja pagrindinę informaciją ir teigia sau bei kitiems, kad tai ,,pilnas vaizdas''. Ir tai daro žmogus, trokštantis iš kitų argumentų.
Juk su katalikiška informacija taip elgiatės, Moonte. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 16:15)
bo krikscionys yra ir kalvinistai, liuteronai, staciatikiai ir t.t. beje kuriu kunigai nesilaiko celibato  biggrin.gif

Na, ir kur tie gausūs kalvinistai, liuteronai ir stačiatikiai Lietuvoje, kad tokia patraukli jų kunigystė?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 15:32)
Kas jums tai pasake? Cia jus taip nusprendet, ar cia praktikuojama jusu aplinkoje? Tuomet pakalbekite tarkim su budistais, labai nustebsite.

Ar budistai teigia esant Dievą?
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2014 09 25, 21:53)
Moonte, o jūs nesat kiek atsilikusi? Juk informacija pateikiama visais pavidalais. Negyvename juk devynioliktame šimtmetyje. Arba turite problemų gal su fizine klausa? Jei taip, tada suprantama, tikrai nėra galimybių.

Bet toks požiūris, kai siekiama rodyti kitiems išprusimą, bet... sąmoningai neskaitoma, kuo geru dalijasi kiti, nežiūrima vaizdinės vertingos medžiagos vien dėl iš ankstinio nusistatymo, rodo, kad žmogus iš visos informacijos eliminuoja pagrindinę informaciją ir teigia sau bei kitiems, kad tai ,,pilnas vaizdas''. Ir tai daro žmogus, trokštantis iš kitų argumentų.
Juk su katalikiška informacija taip elgiatės, Moonte.  g.gif
Papildyta:

Na, ir kur tie gausūs kalvinistai, liuteronai ir stačiatikiai Lietuvoje, kad tokia patraukli jų kunigystė?


Na matot, as jau apsiribosiu kaip nors tradiciniu smegenu penu, nei jusu siulomas surogatinis maistas smegenims, tam kad buciau suolaikiska. O jusu chamizmas susijes su religija, kaip mano klausa su sia tema?

Lygiai taip pat ribodama savo akirati neskaitau cosmo ir kitu bobisku zurnalu, o siaube neziuriu TV, taip, neketinu slamstu tersti savo samones. Mielai skaitau knygas ir bendrauju su zmonemis. Va tokia esu pabaisa. Dabar patenkinta?
****************

Klaipedos kraste, Kursiu Nerijoje, ar pasienyje kuris ribojasi su Latvija. Bet kieno akiratis neapsiriboja vien Lietuvos katalikais ir youtubiniais filmukais zino, kad protestantizmas pasaulyje yra labai net propaguojamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 rugsėjo 2014 - 21:12
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 21:06)
O jusu chamizmas susijes su religija, kaip mano klausa su sia tema?

Kaip piktai jūs perskaitėte mano, rodos, net visai elementarų klausimą apie fizinę sveikatą. Bet turbūt jums tai jau būdinga. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėtekė: 25 rugsėjo 2014 - 21:12
QUOTE(Saulėtekė @ 2014 09 25, 22:12)
Kaip piktai jūs perskaitėte mano, rodos, net visai elementarų klausimą apie fizinę sveikatą. Bet turbūt jums tai jau būdinga.  g.gif


Nezinau galimai jus ant kekvienos pakampes, koznam sutiktam ir pasakojates apie savo sveikata, jos sutrikimus. Ikyriai lendate zmonems i akis su klausimais apie ju... Ka as galiu zinoti, galimai tai jums norma, bet ne man.

Bet tiketis, jog ir kito yra tokie pat kaip tamstos bendravimas yra svelniai tariant... Juo labiau ieskoti tame kazkokius mistinius budingumus, kurie daugiau atestuoja jus.

As ne jus ir oponento sveikata, nera diskusijos objektas.

*************

Kaip matau vel blusinejimasis. OK
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 rugsėjo 2014 - 21:22
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 21:06)
Klaipedos kraste, Kursiu Nerijoje, ar pasienyje kuris ribojasi su Latvija. Bet kieno akiratis neapsiriboja vien Lietuvos katalikais ir youtubiniais filmukais zino, kad protestantizmas pasaulyje yra labai net  propaguojamas.

Ir kiek procentų tikinčiųjų sudaro tie skaitlingieji nesilaikantys celibato? Jei jau apie 80 % pripažino save esant katalikais? smile.gif

Gal ir propaguojamas protestantizmas. Nes nuo paauglystės žmogus linkęs protestuoti.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2014 09 25, 22:24)
Ir kiek procentų tikinčiųjų sudaro tie skaitlingieji nesilaikantys celibato? Jei jau apie 80 % pripažino save esant katalikais? smile.gif

Gal ir propaguojamas protestantizmas. Nes nuo paauglystės žmogus linkęs protestuoti.


O katalikybe apsiriboja vien Lietuva?

Jus bent jau susipazinkite kas yra protestantizmas pries rasydama. Ar bent jau youtubinius filmukus susiraskite.

Mane stebina tas atsainumas kitai konfesijai. Tos sasajos su pauglyste...

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 21:29)
O katalikybe apsiriboja vien Lietuva?

Jus bent jau susipazinkite kas yra protestantizmas pries rasydama. Ar bent jau youtubinius filmukus susiraskite.

Mane stebina tas atsainumas kitai konfesijai. Tos sasajos su pauglyste...

Juk jei celibatas toks nepopuliarus, tai jis turėtų atsispindėt ir Lietuvoje.

Tos sąsajos iš praktikos, Moonte. Ne iš youtubinių filmukų, deja.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2014 09 25, 22:40)
Juk jei celibatas toks nepopuliarus, tai jis turėtų atsispindėt ir Lietuvoje.

Tos sąsajos iš praktikos, Moonte. Ne iš youtubinių filmukų, deja.


Jis lygiai taip pat atsispindi kaip ir pedofilija. Tiesiog, kataliku baznycia tokiu dalyku neviesina, nes yra uzdara organizacija.

Tuomet suprantama kodel tokios isvados ir izvalgos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 rugsėjo 2014 - 21:56
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 21:49)
Jis lygiai taip pat atsispindi kaip ir pedofilija. Tiesiog, kataliku baznycia tokiu dalyku neviesina, nes yra uzdara organizacija.

Tuomet suprantama kodel tokios isvados ir izvalgos.

Ne tokia jau uždara, kad negalėtų būti tiriami nusikaltimai, jei tokių yra. Ir jie, deja, rodo, ne Bažnyčios, o ryškiai šeimų nenaudai. Sieksime panaikinti šeimas, kaip pedofilijos židinį?

O kokios išvados gali būti, kai matai, kai trečdalis protestantiškos bendruomenės susirinkimo praeina koneveikiant katalikus, o kitas trečdalis niekinant Mariją. Ir tik trečdalis paskiriama ŠR nagrinėjimui. Tai ne vienos mano patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 09 25, 22:49)
Jis lygiai taip pat atsispindi kaip ir pedofilija. Tiesiog, kataliku baznycia tokiu dalyku neviesina, nes yra uzdara organizacija.

Tuomet suprantama kodel tokios isvados ir izvalgos.


Pasakyk, jei katalikų bažnyčia panaikintų celibatą ar taptum katalike ? Jei ne, tai koks tau tada skirtumas ?
Atsakyti
QUOTE(atsuktuvas @ 2014 09 27, 08:09)
Pasakyk, jei katalikų bažnyčia panaikintų celibatą ar taptum katalike ? Jei ne, tai koks tau tada skirtumas ?

Didelis skirtumas. Vyru trukumas...potencialiu legaliu partneriu...su neblogu issilavinimu tongue.gif
Atsakyti