Įkraunama...
Įkraunama...

"Pavasario šaukliai!"

QUOTE(alfa159 @ 2009 03 10, 12:20)
Hmmm, o neverta tada paskusti lygiu teisiu kontrolierei konkursu nestumo, zindymo, vaiku svenciu temomis, nes, suprask, cia vos ne kaip izeidimas nemamoms.  smile.gif Dar manoaugintinis.lt fotokonkursa apie gyvunelius rengia, o jeigu as neturiu suniuko, tai kaip jie gali taip ziauriai....

Nesijaudinkit gi ir nejautrekit lygioj vietoj, pasakiau tik, kaip ir kodel balsuoju. Jusu salininkiu daugiau, ka rodo konkursu rezultatai. Tiesiog pristaciau kitokia nuomone.  4u.gif


yra konkursai parodyt vaikams ir yra konkursai parodyt gamtai, augintiniams, pasirodyt mamom. tai ir yra lygybė.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2009 03 10, 07:22)
lotuliukas.gif
Pažiūrėkit ne tiek tiesmukai a nors kartą. Pavasaris ne tik žiedas bile kaip pykšteltas šiukšlyne (tą irgi galima padaryt kitu kampu ir vizualiai įdomiau) ir t.t. ir pan. Toje aptarinėjamoje pavasario ilgesys, kai stiebiamasi į saulės šviesą ir t.t. ir pan. labai gražiai matosi. O ne tekš - žibutė, tekšt purvina žolė, bet kaip, nesvarbu net kaip ir pavasaris. Šita sukūrus nuotaiką, pavasario ilgesį, o tai yra daugiau, nei tiesiog "tekštelt neginčijamą pavasarį".  smile.gif



nereikia manes mokint kur ir kaip paziuret. Isreiskiau savo nuomone, kaip ir kiekvienas is jusu. Man ta nuotrauka siurpi, jei merginos veidas butu naturalus, o ne baltas, tai gal ir gyvesne foto atrodytu, o dabar kaip is numireliu pasaulio. Pati mintis, ideja, kompozicija gera ir idomi, taciau kazkurioj vietoj persistengta.
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 03 09, 22:38)
nelabai suprantu kas ten pavasario šauklys  g.gif
narcizai, kaip ir pavasario akcentas, bet... aplink sniegas, o keli nabagėliai narcizai "paskutiniai"nupjauti  g.gif  ir mergaitė ne pavasariškai ryški, o žiemiškai balsva[/i]


man ta foto tai prilygsta vaikuciams "nubertiems" gelytemis. skirtumas tik tas, kad vaikuciai tu gelyciu nesugeba dar islaikyti, ir gelytes issibarsto smile.gif

kur naturalumas, nepozavimas ir t.t ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 03 10, 12:56)
man ta foto tai prilygsta vaikuciams "nubertiems" gelytemis. skirtumas tik tas, kad vaikuciai tu gelyciu nesugeba dar islaikyti, ir gelytes issibarsto smile.gif

kur naturalumas, nepozavimas ir t.t ?  lotuliukas.gif


bet ten, jau metų laikas toks, kad tų žibučių aplink yra, o čia narcizų rast aplink ir našlaitėlei būtų gana sunku.
Atsakyti
mamkos, baikit, jau į pievas einat biggrin.gif mirksiukas.gif o tai ims ir laimės ta nuotrauka tongue.gif ot jum bus rašyt ir rašyt apie ją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 09, 21:45)
tai pažiūrėkite į konkursą, atpažinsite - prašau man AŽ

aš žinau vieną.

bet ji nesurinko tiek balsų, kad kažką keistų jos pašalinimas.
tebūnie autorei ant sąžinės triniti.gif

O kiek turi but gavus balsu kad butu pasalinta?
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2009 03 10, 13:34)
O kiek turi but gavus balsu kad butu pasalinta?

prizinė vieta jeigu

Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 03 10, 13:26)
mamkos, baikit, jau į pievas einat biggrin.gif  mirksiukas.gif o tai ims ir laimės ta nuotrauka tongue.gif ot jum bus rašyt ir rašyt apie ją ax.gif


tegu laimi, negi gaila.
idėja, darbas, šalimas..... kaip kažkas sakė, čia ne savaime pražydusį augalą nufotografuot.
... o toliau jau skonio reikalas, ir kiekvienas rinksis pagal save, nes net ir temos supratimas ne pas viesas vienodas.
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 03 10, 12:56)
kur naturalumas, nepozavimas ir t.t ?  lotuliukas.gif

o kur taisyklėse parašyta, kad tai privalo būti be jokio surežisavimo/pozavimo, sąmoningai įdėtų pastangų, kad turėtum konkretų rezultatą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 10 kovo 2009 - 14:02
QUOTE(alfa159 @ 2009 03 10, 08:46)
Man susidare ispudis- yra mamyciu grupe, kurios siuncia foto, kad parodyti savo beibius ir ju nuotaikas, bet nieko nelaimi, ir yra besidominciu fotografija grupele (megeju ar profu), kuri varzosi tarpusavyje del prizo.

Ai, bet manau, kad kokia mama, isvydus, kad uz jos vaika kazkas balsavo bent viena karta, apsidziaugia labiau, nei senas patyres SM prizu rinkejas, gaves eilini fena (ar ka ten duoda).  biggrin.gif

O Jūs įsivaizduojate, kad FOTOkonkurse turi laimėti ne nuotraukos: kokybė, mintis, atlikimas ir t.t. ir pan., o "beibiai ir jų nuotaikos"? Jei renkamas gražiausias vaikas - toks ir laimi, bet jei tema platesnė, nei "mano vaikas", laimi ne eilinė nuotrauka (dažniausiai). Aš esu mama, bet kodėl turėčiau apsiriboti vien savo vaiku? Aš matau ir daugiau gražių dalykų ir jei stengiuosi juos kitiems pateikti gražiai, jei mokausi ir ieškau, esu kažkuo kalta prieš tas dalyves, kurios tik nuspaudė mygtuką? Čia juk fotografijos konkursas, tai ir turėtų laimėti ne tik gražiai pateiktos, bet ir puikiai atliktos nuotraukos. O savo vaikus galima rodyti ir ne konkurse.

Esu dalyvavusi viename SM fotokonkurse, džiaugiausi laimėjusi. Ir nors negavau "eilinio feno", kol kas nesiruošiu daugiau dalyvauti. Per daug "popa" esu matyt...
Atsakyti
Si idomi nuotrauka, thumbup.gif idomu kokia cia vieta ax.gif man panasu kad klaipedoi g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 10, 14:27)
Si idomi nuotrauka, thumbup.gif idomu kokia cia vieta ax.gif man panasu kad klaipedoi g.gif


nea klaipėdoj nėra tokios vietos, nebent užslėpta, manau juodkratntė arba nida kažkas iš tų kurortinių mietelių, man irgi ši labai thumbup.gif, nors vėliavos tai ne visai lietuviškos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 10 kovo 2009 - 14:47