Įkraunama...
Įkraunama...

"Pavasario šaukliai!"

QUOTE(Rico @ 2009 03 10, 14:39)
Man panasu, kad Vokietijoj  blush2.gif bent jau veliavos ES, Vokietijos ir trecios nezinau- kazkokio miesto?  g.gif

Cia Belgijos veliava, Vokietijos veliavoje spalvos yra horizontalios.
Atsakyti
šitos user posted imagepavadinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 03 10, 16:04)
atsiprašau, jūsų postas irgi ne į temą. smile.gif

As ne nestuke.gif kad musu postas būtų smile.gif
ir manau istrins situs ne i tema postus.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 10, 14:57)
kovo pradžioj/pabaigoj bent kartą esate išvežusi neapkamšytą, tiesiog paguldytą į vežimėlį be striukės ir pirštinyčių, tik su plonu megztuku?





Labai gerai pamenu 2000 metu pavasari, kai per Velykas (berods pati balandzio pradzia ax.gif ) buvo 33 laipsniai karscio ir as su savo pirmagime jau braidziojau Kauno mariose, o jinai kartunine suknele ir medvilninemis trumpomis kojinytemis man po pazascia kojytem tabalavo ax.gif taip kad....


gal jau atstok tu nuo to vaiko vezimuke, ka.... smoke.gif nu ar liepia tau kas uz ja balsuot? nail.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 10 kovo 2009 - 15:15
QUOTE(RamuteS @ 2009 03 10, 14:06)
Cia Belgijos veliava, Vokietijos veliavoje spalvos yra horizontalios.

blush2.gif galvos nepasukau i sona, bet ta miesto (?) veliava geltonam fone kazkur matyta g.gif
Atsakyti
ačiū kad atsakėte 4u.gif
kadangi nemažai nuotraukų vaizduoja tiesiog pavasarį/vasarą o ne pavasario šauklius tai ir nestebina kad yra nuotraukų darytų namie ar ne lietuvoje, manau kad visis turi gražių tiesiog pavasario ar vasaros nuotraukų ir nori jas parodyti smile.gif
peperoni, aš balsuosiu už pavadinimą ir aprašymą atitinkančias nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 10 kovo 2009 - 15:33
QUOTE(Stebukle @ 2009 03 10, 15:13)
As ne  nestuke.gif kad musu postas būtų smile.gif


Jums tikrai geriau žinoti mirksiukas.gif

daaarrrrr šalpusnių bigsmile.gif
user posted image

bet man vistiek norisi geltonos pievos, tarsi iš paukščio skrydžio wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 10, 15:28)

peperoni, aš balsuosiu už pavadinimą ir aprašymą atitinkančias nuotraukas  mirksiukas.gif



na ir puiku 4u.gif atsirenki, pabalsuoji ir pasidziaugi (arba ne) rezultatais 4u.gif
kam tada nuo konkurso pradzios nuolat kalbet apie ta pacia foto... ax.gif g.gif jau ir taip isnagrinejot ja po pikseli... doh.gif
kam jinai patiks - vis vien balsuos uz ja - arba atvirksciai smile.gif
Atsakyti
aš ieškojau šalpusnių, bet matyt dar mano krašte nežydi biggrin.gif bet kažin ar pieva jų susidarytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 10, 15:34)
aš ieškojau šalpusnių, bet matyt dar mano krašte nežydi biggrin.gif bet kažin ar pieva jų susidarytų g.gif


šiemetiniui pavasariui iki šios dienos, tai ko gero dar tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 03 10, 15:33)
na ir puiku  4u.gif  atsirenki, pabalsuoji ir pasidziaugi (arba ne) rezultatais  4u.gif
kam tada nuo konkurso pradzios nuolat kalbet apie ta pacia foto...  ax.gif  g.gif  jau ir taip isnagrinejot ja po pikseli... doh.gif
kam jinai patiks - vis vien balsuos uz ja - arba atvirksciai smile.gif

kodėl čia taip nusprendėt kad kalbu apie konkrečią nuotrauką? jums kuri nors sukėlė įtarimų kad neatitinka temos ar fotografuota ne lauke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 10, 15:34)
aš ieškojau šalpusnių, bet matyt dar mano krašte nežydi biggrin.gif bet kažin ar pieva jų susidarytų g.gif

šiemet jokių šalpusnių dar nė su žiburiu nerasi, bent pas mus doh.gif , nebent kas nors rezerve turi išsaugoję iš šiltesnių metų , galvoju jei būtų konkursas šią dieną nufotografuota nuotrauka lauke tai pilka masė garantuota ax.gif

bet vis tiek džiaugiuosi yra iš ko rinktis labai gražių yra foto thumbup.gif
Atsakyti