Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie pagalves mažiesiems

pirmą kartą apie tokią girdžiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 06 23, 14:13)
pirmą kartą apie tokią girdžiu  unsure.gif



superine pagalve

ji tokia kaip suaugusiuju Dormeo,
mums labai labai patiko,
4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
dukryte miega ant merinosų vilnos pagalves.bet ji labai greit prarado forma.ir dar man labai tas vilnos kvapas nepatinka.kai suprakaituoja galvyte,net plaukuciai prasmirsta vilna.Dabar galvojam pirkti Dormeo Trisluoksnė Memosan pagalve.gal kas bandet?kokie atsiliepimai?man patiko kad jos stori galima reguliuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2010 06 21, 17:01)
As taip pat galvoju ja isigyti, tik niekur mamu atsiliepimu apie ja nerandu verysad.gif




Vis delto nupirkau savo mazyliui sia pagalve smile.gif atsiliepimu as ir taip pat niekur neradau. Pirkau parduotuveje uz 60 Lt., pigiau nei internete. Mano mazyliui 5 men.,ant tos pagalves jau gal kokius 2 men. miega. Klausiau daktaru visi peciais kraipo,nezino ka pasakyti. Naujas daiktas,mazai isbandytas.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Norėčiau su jumis pasitarti ,radau internete štai tokia pagalve :

user posted image
user posted image
user posted image

Aš užsakiau savo vaikui blush2.gif bet gal kas tokia turite ir galite parašyti savo atsiliepimus "ar vertas buvo mano pirkinis" g.gif .Aišku ,kai atkeliaus iki mūsų pagalvė ir mes galėsim ją išbandyt būtinai parašysim ir savo atsiliepimus wub.gif

Tai kad labai laukiam jūsų atsiliepimus 4u.gif kokie be butu blush2.gif

Dėkojam visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Atsakyti
Labai idomi pagalve, atrodo kaip Dormeo. gal kaina kiek geresne? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garry @ 2010 08 30, 16:04)
Labai idomi pagalve, atrodo kaip Dormeo. gal kaina kiek geresne? 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Kaina tikrai nebloga tik 45 Lt be siuntimo thumbup.gif
Be to šia pagalvė patogi ir naudinga kūdikiui:
Palengvina virškinimą ,kvėpavima, Išlaiko mažylio stuburą tiesų, kadangi galvytė laikoma kiek pakelta negu visas kūnelis. 4u.gif


Atsakyti
kainyte tikrai gera ax.gif o iki kokio amziau tokia pagalvyte tinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksan @ 2010 08 30, 21:20)

Be to šia pagalvė patogi ir naudinga kūdikiui:
Palengvina virškinimą ,kvėpavima,  Išlaiko mažylio stuburą tiesų, kadangi galvytė laikoma kiek pakelta negu visas kūnelis. 4u.gif


Ar tikrai gerai ji leliukui? g.gif Kūdikių nerekomenduojama ant jokių pagalvių guldyti schmoll.gif
Jei leliukas guli ant lygaus paviršiaus ir, tarkim netyčia atpila, jis turi instinktą pasukti galvą, burnytę išsivalyti liežuvėliu ir neužspringti. Tai viena iš priežasčių kodėl pagalvės kūdikiams nerekomenduojamos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 09 02, 11:25)
Ar tikrai gerai ji leliukui? g.gif Kūdikių nerekomenduojama ant jokių pagalvių guldyti schmoll.gif
Jei leliukas guli ant lygaus paviršiaus ir, tarkim netyčia atpila, jis turi instinktą pasukti galvą, burnytę išsivalyti liežuvėliu ir neužspringti. Tai viena iš priežasčių kodėl pagalvės kūdikiams nerekomenduojamos unsure.gif


Bet šia pagalvė galima kūdikiui pakišti po čiužinio ,ir kaip tik apsaugo nuo atpilinejimo ,nes mano mažute iki mėnesio labai atpildavo ,tiesiog fontanu ,tai mes turėjom tokios pat formos pagalvė iš porolono,bet pakisdavome ja po čiužinio ,be to porolono pagalvė pradėjo gaminti Lorita "antirefliuksinė pagalvė iš porolono
su nuimamu, neperšlampančiu užvalkalu" http://www.lorita.lt...galves-kudikiam
o dėl reflekso tai ne visi kūdikiai jo turi ,dėl to ir guldo kūdiki ant šono ,kad atpilus neužspringtu smile.gif
Porolono pagalvė nuo 0-3men.

Atsakyti
Gal yra naujų atsiliepimų ??? Gal kas zino, nuo kokio iki kokio amziaus ši pagalvė skirta? Kokioje parduotuvėje pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Rence99 @ 2010 07 13, 15:42)
dukryte miega ant merinosų vilnos pagalves.bet ji labai greit prarado forma.ir dar man labai tas vilnos kvapas nepatinka.kai suprakaituoja galvyte,net plaukuciai prasmirsta vilna.Dabar galvojam pirkti Dormeo Trisluoksnė Memosan pagalve.gal kas bandet?kokie atsiliepimai?man patiko kad jos stori galima reguliuoti g.gif


Nusipirkau šiandien Dormeo Trisluoksnė Memosan pagalvę. ieškau dabar atsiliepimų (per vėlai, aišku, ieškau). Kažkaip geriau namie ją apžiūrėjau, tai kažkokia nesąmonė man ji pasirodė. Atrodo, kad tie 3 sluoksniai "slankioti" viduje pagalvės gali. Dar tas dydis toks nenormalus - 50/30, užvalkaliukų pirkti nėra. Aišku, galima pasiūti, bet vėl vargas doh.gif .
Dabar dukra miega ant nestoros medvilninės, kuri yra lovytės pločio (60 cm), tai kad ir "pasimala" po lovą, vistiek ant pagalvės lieka. O nuo šitos dormeo "nukris", pabusti gali.
Žodžiu, nedaviau dar miegoti ant naujosios pagalvės. Tempsiu, man atrodo, ją rytoj grąžinti. Geriau apžiūrėjus, atrodo, kad nevertas 90 Lt daiktas. Tiesą pasakius, nelabai mums ir buvo ji reikalinga, gerai dukra ir ant medvilninės miega, bet užsinorėjau gi kažko mandresnio (tipo geresnio, ot užkibau ant reklamos kabliuko doh.gif doh.gif doh.gif )
Atsakyti