Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(rosee @ 2009 03 01, 20:41)
o rosee tingi pasakoti  lotuliukas.gif statistika ir yra statistika.., SM skaičiuoja, tik jau ne aš  lotuliukas.gif

TUSINA, jūs čia pribūrėt apie tą česnakinę, kad ir aš užsisakiau, žiūrėsiu kas ten per stebuklas  ax.gif Nesupratau  blink.gif , ką česnakų lupt nereikia?

o aš nepatingėsiu ir papasakosiu smile.gif))

tiesiog yra tok įdubimas rankenėlėje spaustuko, ten dedate česnaką, spaudžiate ir žievelė nuo to suspaudimo atšoka... gal suprasit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 01, 21:16)

bigsmile.gif Gyveni ir mokaisi. Pirmą kart matau tokią statistiką.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 01, 19:25)
Kartoju ir naujoje temoje  mirksiukas.gif

Matau niekas neatsako,tai aš atsakysiu.Įsmeik šakutę į paguldytos morkos galą ir brauk su Julienes lotuliukas.gif skustuku.Kažkoks galiukas vistiek lieka. Taip mačiau iš filmuko lyg tai ,ten kur lašišą kepa. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 01 kovo 2009 - 21:38
QUOTE(airise @ 2009 03 01, 21:36)
Matau niekas neatsako,tai aš atsakysiu.Įsmeik šakutę į paguldytos morkos galą ir brauk su Julienes  lotuliukas.gif  skustuku.Kažkoks galiukas vistiek lieka. Taip mačiau  iš filmuko lyg tai ,ten kur lašišą kepa. mirksiukas.gif

Įtariu mažai kas naudoja. g.gif Su šakute bandžiau, nepatogu. Rankose skutant ir po to pasidejus ant lentelės lieka plona juostelė. Vat ir galvoju, gal kuri jau įvaldžiusi ir gali patart, kaip visą morką susmulkint ax.gif
Atsakyti
sveikutes. smile.gif
gal kuri turit parduoti asoti is prizmes kolekcijos?
kiek zinau jis buvo uz aktyvuma kazkada... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 01, 21:41)
TUSINA, jūs čia pribūrėt apie tą česnakinę, kad ir aš užsisakiau, žiūrėsiu kas ten per stebuklas  ax.gif Nesupratau  blink.gif , ką česnakų lupt nereikia?



QUOTE(vixiuke @ 2009 03 01, 22:20)
o aš nepatingėsiu ir papasakosiu smile.gif))

tiesiog yra tok įdubimas rankenėlėje spaustuko, ten dedate česnaką, spaudžiate ir žievelė nuo to suspaudimo atšoka... gal suprasit smile.gif

ikisi cesnako skiltele, spusteli ir tada jau treski. Po kokiu 3-4 skilteliu isimi lupenas ir vel. Man labai patiko thumbup.gif Kazkurios rase, kad sunkiai spaudziasi, bet nieko panasaus ax.gif

Ir T-Chef sefo peilis nuostabus thumbup.gif Nebutu Zepteris padovanojes-imciau visa rinkini thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as maziausiaji, bet man noretusi plonesnes geleztes g.gif O siaip tikrai geras, rankose smagus, tik pradzioj labai sunkus atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 03 01, 22:20)
o aš nepatingėsiu ir papasakosiu smile.gif))

tiesiog yra tok įdubimas rankenėlėje spaustuko, ten dedate česnaką, spaudžiate ir žievelė nuo to suspaudimo atšoka... gal suprasit smile.gif

laisvo laiko per daug turiu ax.gif Bandau vaizdine medziaga ikelti mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
TUSINA, tu tikras lobis. Dabar viskas aisku kaip ta cesnaka nulupt.

Morka as pasmeigiu su pjaustykles laikikliu ir per visa braukiu su tuo skustuku. Reikia igudziu, bet dabar daznai naudojamas daiktas.
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2009 03 02, 09:54)
TUSINA, tu tikras lobis. Dabar viskas aisku kaip ta cesnaka nulupt.

Morka as pasmeigiu su pjaustykles laikikliu ir per visa braukiu su tuo skustuku. Reikia igudziu, bet dabar daznai naudojamas daiktas.

nu joks as lobis blush2.gif

o apie kokia pjaustykle jus cia kalbat? ax.gif
Atsakyti
Tw pjaustykle, kur papildomi asmenys yra. Liaudiskai "tarka" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2009 03 02, 10:06)
Tw pjaustykle, kur papildomi asmenys yra. Liaudiskai "tarka" smile.gif

apie sita kalbat? O kas per Juliene ax.gif kazka praziopsojau eilini karta ax.gif
user posted image
Atsakyti