Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

maišymo šaukštas Nr.2, o mentelė Nr. - 1 bigsmile.gif
Atsakyti
O man teks kurį laiką be česnakų spaustuko pagyventi, neatvažiavo verysad.gif , parašyta raidė R ir priskaičiuota į sąskaitą, matyt gausiu su kitu užsakymu, bet kaip čia reiks surinkt tą kitą užsakymą doh.gif Ir staigmenėlė- siurprizas, figuški, neįdėtas verysad.gif , pamiršo mane biggrin.gif
Tai, kaip suprantu, ta silikono forma keksui "Karūna" bus tik vieną 12 savaitę (94 vietoj 109Lt)?
Na kokie faini tie sandarūs indeliai wub.gif , galima tiesiai iš jų valgyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 02, 19:05)
Na kokie faini tie sandarūs indeliai  wub.gif , galima tiesiai iš jų valgyti  ax.gif

Kokie indeliai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 03 02, 19:09)
Kokie indeliai ? g.gif

na tie akcijiniai Ketvertukas (300mlx4)+Trio(600mlx3) už 89Lt vietoj 108Lt. 100proc sandarūs ir tokie gražučiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 02, 19:05)
O man teks kurį laiką be česnakų spaustuko pagyventi, neatvažiavo  verysad.gif , parašyta raidė R ir priskaičiuota į sąskaitą, matyt gausiu su kitu užsakymu, bet kaip čia reiks surinkt tą kitą užsakymą  doh.gif  Ir staigmenėlė- siurprizas, figuški, neįdėtas  verysad.gif , pamiršo mane  biggrin.gif
Tai, kaip suprantu, ta silikono forma keksui "Karūna" bus tik vieną 12 savaitę (94 vietoj 109Lt)?
Na kokie faini tie sandarūs indeliai  wub.gif , galima tiesiai iš jų valgyti  ax.gif

jei užsakymo neplanuojat greitu laiku daryt, skambinkit 2dienį ir prašykit, kad išsiųstų atskira siunta. Už ją mokėti nereikės, nes jau sumokėjot už atvežimą... O užsakymas buvo 560lt? Jei mažesnis, tai dėl to negavot dovanėlės...
Atsakyti
mentele ir man thumbup.gif

Su praeitu uzsakymu gavau melyna surio maluneli-irgi neatsidziaugiu. Ir talpa man pats tas nors daug kas sake, kad per didelis
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 02, 19:15)
na tie akcijiniai Ketvertukas (300mlx4)+Trio(600mlx3) už 89Lt vietoj 108Lt.

Užsisakiau ir aš juos. Kad tik gaučiau iki penktadienio. Per išeigines su kačiokais važiuojam Latvijon į parodą , tai kaip tik būtų kelionėj
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 02, 18:15)
Extrapliuse bulvės puikiausiai išverda  smile.gif .

Aš paėmiau ir išbandžiau: į 1,5 l Extrapliusą įdėjau 6 nuskustas bulves, įpyliau šaukštelį vandens, užstačiau 12 min ant 800 W galingumo. Praėjus 10 min uždėjau ant viršaus vakar iškeptus kepsnius ir užpyliau padažo. Pašildžiau dar 2 min mikrobangėje. Nesitikėjau, kad taip šauniai gausis smile.gif Vyras neatsistebėjo: bulvės super thumbup.gif thumbup.gif , kaip nugarintos thumbup.gif Davė pinigų dar vieną indelį kad nupirkčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 03 02, 20:22)
Aš paėmiau ir išbandžiau: į 1,5 l Extrapliusą įdėjau 6 nuskustas bulves, įpyliau šaukštelį vandens, užstačiau 12 min ant 800 W galingumo. Praėjus 10 min uždėjau ant viršaus vakar iškeptus kepsnius ir užpyliau padažo. Pašildžiau dar 2 min mikrobangėje. Nesitikėjau, kad taip šauniai gausis  smile.gif  Vyras neatsistebėjo: bulvės super  thumbup.gif  thumbup.gif , kaip nugarintos  thumbup.gif  Davė pinigų dar vieną indelį kad nupirkčiau  lotuliukas.gif

o Extrapliusus naudoti orkaiteje galima?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 03 02, 19:17)
O užsakymas buvo 560lt? Jei mažesnis, tai dėl to negavot dovanėlės...

jo, buvo už 624Lt, turėjau gauti, sakau, pamiršo dovanėlę-siurprizą įdėti.
QUOTE(spiglys @ 2009 03 02, 19:19)
Per išeigines su kačiokais važiuojam Latvijon į parodą , tai kaip tik būtų kelionėj

Tai tokius mažyčius taip toli per šaltį vežti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 02, 19:37)
Tai tokius mažyčius taip toli per šaltį vežti  doh.gif

Ne schmoll.gif Dar yra dvi katės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 02, 20:37)
o Extrapliusus naudoti orkaiteje galima?

Nea schmoll.gif Jie skirti mikrobangų krosnelei smile.gif . Man tai nepamainomas indas, nes neturiu galimybės kasdien šeimai paruošti karštus pietus unsure.gif
O atrodo jie va taip 4u.gif
user posted image
Atsakyti