Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 14, 21:26)
Nu aš irgi esu tik vartotoja, nors seniai galėjau vien dėl savęs įstoti į tw, bet  doh.gif taip mažiau prisiperku  ax.gif

labai teisingai pastebėta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 14, 20:26)
Nu aš irgi esu tik vartotoja, nors seniai galėjau vien dėl savęs įstoti į tw, bet  doh.gif taip mažiau prisiperku  ax.gif

QUOTE(davija @ 2009 03 14, 20:59)
labai teisingai pastebėta doh.gif

Vienaip ar kitaip vartotojos vėliau ar anksčiau tampa demonstruotojomis, tai tik laiko klausimas mirksiukas.gif
Atsakyti
ir tada geriau patapt anksčiau demonstruotoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 14, 21:11)
ir tada geriau patapt anksčiau demonstruotoja bigsmile.gif

ir nepirkti, o užsidirbti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 14, 22:22)
ir nepirkti, o užsidirbti  mirksiukas.gif

pasidalinlite savo patirtimi kaip jus uzdirbate? Kaip ieskote nauju klientu? Zadu kaimynams ismetyti reklaminius lankstinukus? Tai padeda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 14, 13:38)
ar kas naudojate testos gremztuka? ar praktiskas daiktas? kaip jis naudojamas? kam reikalingi tie karpiukai sonuose?

Kai turi silikoninę mentelę, tikrai neverta pirkti tešlos gremžtuko schmoll.gif
Tie karpiukai šonuose: bangelėm papuošimų ant pyrago daryti: bet jei daryti, tai daryti su konditeriniu maišeliu.
Man tai nereikalingas gaminys Nr 2 po Speed chefo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 14 kovo 2009 - 21:43
QUOTE(Asese @ 2009 03 14, 22:43)
Kai turi silikoninę mentelę, tikrai neverta pirkti tešlos gremžtuko  schmoll.gif
Tie karpiukai šonuose: bangelėm papuošimų ant pyrago daryti: bet jei daryti, tai daryti su konditeriniu maišeliu.
Man tai nereikalingas gaminys Nr 2 po Speed chefo smile.gif

man ir taip pasirode g.gif smalsumas uzgriauze, kaip ten ta tesla reiktu su juo nugremzti hihihi.gif tai ir pasiklausiau
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 14, 22:47)
man ir taip pasirode  g.gif  smalsumas uzgriauze, kaip ten ta tesla reiktu su juo nugremzti  hihihi.gif tai ir pasiklausiau

Visada gerai pasiklausti smile.gif , geriau nusipirkti, kad ir brangiau, bet reikalingesnį daiktą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 14, 17:58)
ar vertos demesio Fridge Smart dezutes? Ar gerai issilaiko darzoves?


Galima ne tik daržoves laikyti wink.gif neseniai pati sužinojau, kad ten galima laikyti lašinius bei mėsos vyniotinius. Na, lašinius išbandžiau thumbup.gif negliaumija (nežinau ar gerai parašiau blush2.gif nes dažniausiai šį žodį tik kalbant vartoju) ir neapdžiūsta. O vyniotinių dar pati nebandžiau, bet šaldytuvo dėžutėse jie neilgai stovi, tuoj pasidaro lipnūs. Kai bus proga išbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 14, 22:54)
Galima ne tik daržoves laikyti wink.gif neseniai pati sužinojau, kad ten galima laikyti lašinius bei mėsos vyniotinius. Na, lašinius išbandžiau  thumbup.gif  negliaumija (nežinau ar gerai parašiau  blush2.gif  nes dažniausiai šį žodį tik kalbant vartoju) ir neapdžiūsta. O vyniotinių dar pati nebandžiau, bet šaldytuvo dėžutėse jie neilgai stovi, tuoj pasidaro lipnūs. Kai bus proga išbandysiu  smile.gif

Ir Optimum dėžutėse idealiai laikosi lašiniai thumbup.gif Šaldytuve jokio kvapo ir odelė minkšta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 14, 21:36)
pasidalinlite savo patirtimi kaip jus uzdirbate? Kaip ieskote nauju klientu?  Zadu kaimynams ismetyti reklaminius lankstinukus? Tai padeda?  blush2.gif

Be išimties tik tradicinis būdas - vakarėliai. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad tik vakarėliai padeda susirasti naujų klientų ir uždirbti.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 14, 21:56)
Ir Optimum dėžutėse idealiai laikosi lašiniai  thumbup.gif  Šaldytuve jokio kvapo ir odelė minkšta  thumbup.gif


O iš šitų dėžučių turiu pačią mažiausią blush2.gif kažkaip nebuvo poreikio jų įsigyti, nes turiu visokių kitokių nuo seniau, kai Optimum nebuvo
Atsakyti