Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(vixiuke @ 2009 03 15, 15:55)
pas mane gulėjo nenaudojamas tas gramžtukas... Tik kai Kūčiom kepiau kūčiukus su juo smulkinau. Dabar ir bandeles kai kepu su juo supjaustau. O su tais karpiukais, manau gal galima užspaudyti koldūnus, pyragėlius jei be rormos darysite  mirksiukas.gif
Papildyta:

į šaldiklį optimum negalima dėti, praranda sandarumą.

Negalima, nes susales jis palieka trapus ir nukrites duzta, taip vienas man ir suduzo is ranku iskrites doh.gif Liko tik dangtelis biggrin.gif Bet kartais pritruksta saldiklio indeliu ir ikisu ka nors verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 15, 16:46)
Tai labai didelis skersmuo Karalienės, tiek to, susilaikysiu, po to bus galvosūkis kur pyragą padėti, nes ant pyraginės dugnelio netilps, pamatavau jos faktinis skersmuo tik 29cm  mastau.gif

rosee, čia tu apie Samba pyraginę g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 15, 17:56)
rosee, čia tu apie Samba pyraginę g.gif

Na taip, apie ją.
Ryt nešiuos į darbą bendradarbėms parodyti kiaušiniams dėklą ir Želė žiedą, juk Vėlykos čia pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 06, 08:24)
Gal geriau už tą mums daromą nuolaidą kokią dovanėlę įteikt  g.gif .
Tik dabar jau taip viskas išbrangę TW, kad neišeina kažko ypatingo ir nupirkt iki 20Lt., o norisi kažkuom pamaloninti žmogų, kad ir tų pačių smulkmenų nedidelis pasirinkimas.
Oi, kaip laukiu, greičiau ateitų ta 12 savaitė ir galėčiau griebti Karūnos silikono formą  rolleyes.gif Niam niam, kaip būtų lengva kepti  ax.gif


Ir aš noriu tos Karūno silikono formos drinks_cheers.gif Pas ką galėčiau Vilniuje ją įsigyti? Parašykit AŽ
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2009 03 15, 19:55)
Ir aš noriu tos Karūno silikono formos  drinks_cheers.gif Pas ką galėčiau Vilniuje ją įsigyti? Parašykit AŽ


Atsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
rosee, ką dėsi į želė žiedą mirksiukas.gif tongue.gif tuščio tai jau neneši turbūt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 03 10, 11:07)

nors sviestine ir sūrine, tai labai patenkinta  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


o as nepatenkinta. Surine uzsisakiau pries kelis metus, bet teko mamai atiduot. Labai jau nepraktiska. Tiesiog MAN tas surines virsus netinkamai padarytas, ant jos virsaus nieko negalima padeti, o kai saldytuve maza vietos, tai jau problema. O butu super, kad ant surines butu galima pastatyti sviestine bigsmile.gif Ir grazu butu, ir vietos maziau uzimtu bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis,
pasiulykit surine vidutine ir sviestine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2009 03 15, 21:15)
O butu super, kad ant surines butu galima pastatyti sviestine  bigsmile.gif

Tada filtras prarastų savo prasmę, juk sūrinėje jis ir yra visa esmė.
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 15, 21:02)
rosee, ką dėsi į želė žiedą mirksiukas.gif  tongue.gif tuščio tai jau neneši turbūt mirksiukas.gif

Pradžiai ir tuščias tiks lotuliukas.gif Dar pati nemoku su juo kaip dėliotis biggrin.gif Jei bus geros, tai kitą sykį nunešiu pilną, kaip tik vadovė tokį receptuką atsiuntė ax.gif "Varškės desertą su uogom" essen.gif
Atsakyti
nu rosee sausai tu dirbi lotuliukas.gif o receptu prašom pasidalint ir su mumis mirksiukas.gif aš ir pasakysiu vieną receptą biggrin.gif želė putėsiai: paimam kokius du pakelius želė, galima skirtingų skonių, fantazijos reikalas, paruošiam pagal instrukciją ir kai tik pradeda stingt, tada su mikseriu gerai išplakam, pasidaro tokios putos ir supilam i želė žiedą, labai gražios spalvos gaunas tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 15, 21:49)
nu rosee sausai tu dirbi lotuliukas.gif

baik tu, nešu paslapčiomis tuos bliūdus į darbą, o jei dar su pilnais, tai per sukarintą sargybą tikrai nepraeičiau lotuliukas.gif
O želė iš pokelių nepraktikuoju savo šeimai, geriau iš uogų darau ax.gif , kažko man ten nlb lens.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 15 kovo 2009 - 22:01