Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Asese @ 2009 03 02, 20:48)
Nea  schmoll.gif  Jie skirti mikrobangų krosnelei  smile.gif . Man tai nepamainomas indas, nes neturiu galimybės kasdien šeimai paruošti karštus pietus  unsure.gif
O atrodo jie va taip  4u.gif
user posted image

Gaila, nes pas mumi orkaite su maisto sildymo funkcija-tikejausi, kad galima ax.gif . O tu raudonu Mikroplius irgi negalima?
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 02, 20:53)
Gaila, nes pas mumi orkaite su maisto sildymo funkcija-tikejausi, kad galima  ax.gif . O tu raudonu Mikroplius irgi negalima?

Negalima ir su Mikroplius schmoll.gif , tik su Ultraplius, bet jis nebus patogus šildymui: perdidelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 02, 19:15)
Extrapliuse bulvės puikiausiai išverda  smile.gif . Draugės vyras gaisrinėj dirba, tai ten vyrai verda bulves, viską ant 800 W galingumo. Pati mačiau: Extrapiusas po daugiau nei 3 metų intensyvaus naudojimo laikotarpio atrodo puikiai  thumbup.gif

As irgi sakau, kad puikiai spragesiams spraginti ir dariau tai 100 kartu, kol 101 nuejo puslem unsure.gif Todel dabar naujaji naudoju taip, kaip parasyta instrukcijoje nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 02 kovo 2009 - 20:21
QUOTE(Asio @ 2009 03 02, 19:09)
Beje Extrapliusui rekomenduojamas galingumas 600 W  mirksiukas.gif  kazin ar kose isvirtu  g.gif

kazi ar taip grieztai reikia laikytis tu instrukciju g.gif juk prie 800W greiciau viskas pasyla blush2.gif

QUOTE(Asese @ 2009 03 02, 20:48)
Nea  schmoll.gif  Jie skirti mikrobangų krosnelei  smile.gif . Man tai nepamainomas indas, nes neturiu galimybės kasdien šeimai paruošti karštus pietus  unsure.gif
O atrodo jie va taip  4u.gif
user posted image

vienas nedidelis minusas juose rolleyes.gif galetu buti permatomesnis indas, nes nesimato kokio "karstumo" maistas ax.gif sriuba megstu uzvirinti
Atsakyti
Aš irgi dariau bulves tam induke, skirtam mikrobangėj šildyti. Dariau pagal Oliukas31 receptą, tik išvirus bulves mikrobangėj, padariau iš jų košę. wub.gif Dabar sėdim pirvus išvertę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandė31 @ 2009 03 02, 22:22)
Aš irgi dariau bulves tam induke, skirtam mikrobangėj šildyti. Dariau pagal Oliukas31 receptą, tik išvirus bulves mikrobangėj, padariau iš jų košę.  wub.gif  Dabar sėdim pirvus išvertę  thumbup.gif

o micropliuse kas bande virti ryzius ar grikius? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 02, 22:27)
o micropliuse kas bande virti ryzius ar grikius?  blush2.gif

Mane draugė pamokė

Taigi, mano draugės grikiai
Iš vakaro grikius užpilti vandeniu MicroPlius indelyje ir įdėti į šaldytuvą. Ryte užvirinti ir palikti dar kelioms minutėms mikrobangėje. Paskui įdėti druskytės, sviestuko ir valgyti. Bet man skaniausia su spirgučiais blush2.gif

ExtraPliuse reikia labiau žiūrėti, bet padaryti įmanoma tongue.gif Išbandyta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 02 kovo 2009 - 21:36
QUOTE(Chera @ 2009 03 02, 22:27)
o micropliuse kas bande virti ryzius ar grikius?  blush2.gif

Aš žinau, kad skanus pyragas gaunasi tam induke. Tik nežinau recepto
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 02, 21:27)
o micropliuse kas bande virti ryzius ar grikius?  blush2.gif

o ne paprasčiau servofikse g.gif nes tarkim ryžiam reik vandens nemažai, tai užtruktų ilgokai manau tas virimas mikrobangėje, paprasčiau tada puode paprastam... na nebent yra specialus indas virti mikrobangėje ryžius.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 02, 22:36)
Iš vakaro grikius užpilti vandeniu MicroPlius indelyje ir įdėti į šaldytuvą.

o ka duoda grikiams ju palaikymas saldytuve? g.gif

QUOTE(vixiuke @ 2009 03 02, 22:49)
o ne paprasčiau servofikse  g.gif nes tarkim ryžiam reik vandens nemažai, tai užtruktų ilgokai manau tas virimas mikrobangėje, paprasčiau tada puode paprastam...

pamaniau kad jau bulves taip greitai isverda - tai gal ir kruopas galima greitai pagaminti blush2.gif servofikso neturiu unsure.gif kas cia per indas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 02 kovo 2009 - 22:07
QUOTE(Chera @ 2009 03 02, 22:03)
o ka duoda grikiams ju palaikymas saldytuve?  g.gif
pamaniau kad jau bulves taip greitai isverda - tai gal ir kruopas galima greitai pagaminti  blush2.gif  servofikso neturiu  unsure.gif kas cia per indas?

mikropliuso veikimo principas ir yra toks, kad nenaudojame vandens ir taip nenaudojama papildoma energija vandeniui sušildyti, todėl maistas pasigamina greičiau... šiuo atveju ryžių be vandens neišvirsim mirksiukas.gif
servofiksas tai daugumai žinomas kaip grikių indas... jame verdančiu vandeniu užpilame grikius ir maždaug po 20min jie būna virti. Taip galima virti kompotus, kiaušinius, kai kurias daržoves, paruošti žuvį, baigti gaminti kotletus, balandėlius ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 02 kovo 2009 - 22:59
thumbup.gif Kas megsta saldainius PAUKSCIU PIENAS --- super skanus receptas!(isrinktas is 20 ies receptu)

Pabandziau zele ziede)


http://www.eva.ru/al...ge/26140/19.htm
Atsakyti