Įkraunama...
Įkraunama...

Mečiau gerti KT, kaip jaučiuosi?

vajej...tikiuosi man neteks metus laiko laukti savuju mm...Noriu uzbaigti gerti pakuote ir bus viskas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 05 30, 12:29)
vajej...tikiuosi man neteks metus laiko laukti savuju mm...Noriu uzbaigti gerti pakuote ir bus viskas... 4u.gif


tikekimes kad viskas bus ok pas tave 4u.gif . na as pasikankinau pasikankinau, bet uztai kiek laimes apturejau smile.gif . dar kaiptik vakar buvom nuleke prie ezero, iskart kaip ir pradejau irzaliotis, nes matai visi maudosi o as i vandeni lyst negaliu doh.gif dar tuolabiau kad gyvenam ne LT ir tie atstumai iki ezeru pakankamai nemenki, tai ir nulekiam tik retkarciais. bet po to atsisedus galvoju kokia as visdelto kvaila, tiek laiko laukiau o dabar irzaliojuos. na ka... sedziu ir sypsaus, visi klausia ko tu cia tokia laiminga siandien...nieko sakau grazi diena ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
dabar galiu pasakyti kad esu pries KT bent jau kol nesu gimdziusi doh.gif
wa tokia ir mano istorija kazkada buvau rasiusi kad KT geriau 3,5 metu o siu metu pradzioj nusprendziau nebenuodyti saves ir tikrai labai blogai is pradziu jauciaus doh.gif verysad.gif pilva maude, pradejo labai berti veida nugara ir krutine (bet aciu dievui dabar jau apsitvarke) pirmu mmm sulaukiau iskart po metimo sekanti men. bet turbut dar ne tu savo tikruju o jautesi KT poveikis nes po to mm neturejau 2men. doh.gif ir tik si men pradejo teplioti ir susirgau ir wa jau apie 8dienas sergu ir vis nesibaigia jau baisu darosi verysad.gif gal kuriai yra panasiai buve?pasidalinkit patirtim nes man jau tikrai baisu verysad.gif taip gerai buvo gerti KT jauciaus labai gerai bet metus KT net nezinau ka ir daryt nei nuotaikos nera nieko nesinori...o gryzt prie ju tikrai nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PinaColada85: 30 gegužės 2009 - 13:13
Man dabar toks neramumas vienas doh.gif
Gėriau KT pusę metų, mečiau. Tada mėnesinės atėjo maždaug laiku ir vėliau ciklas buvo maždaug toks - nuo paskutinės mėnesinių dienos iki pirmos - 22 dienos. Dabar jau praėjo 25 dienos ir mmm nėra doh.gif Jau prisigalvojau nesąmonių, bet lauktis negaliu, nes mes saugojamės ir, atrodo, viskas vyko sklandžiai.. unsure.gif
Vaje vaje, kaip manote, ar turiu pagrindo nervintis? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Geriau kontraceptikus truputi daugiau nei metus, pries menesi meciau, nes finansai pradejo spausti blush2.gif Seip patys kontraceptikai man jokiu nemalonumu nekele, menesines laiku, nei PMS nei skausmu dideliu ir nevartodama neturejau, svoris irgi neaugo ir oda kokia svari buvo bigsmile.gif O va meciau ir isbere visa doh.gif Dar ir paspaudziau tai dabar tokia grazi visa ph34r.gif Pasiziuriu i veidrodi ir tuoj par pakuote noriu lekti pirkti doh.gif Ir ne tik veiduka isbere, bet ir truputi nugara, rankas, o ant krutines iskart visi inkstirai pradejo sviesti doh.gif

Kurios cia esat metusios pasidalinkit patirtim: cia is pirmo taip baisiai buna, o poto susitvarko ar taip ir lieka? blink.gif Nes daugiau dvieju menesiu taip atrodydama tikrai neistversiu doh.gif unsure.gif

O menesines po metimo tai kaip laikrodukas atejo, keliom dienom veliau, nei su kontraceptikais, bet mano ciklas visada ir buvo ilgesnis, tik, kad labai jau negausios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 05 31, 01:47)
Sveikos  4u.gif

Geriau kontraceptikus truputi daugiau nei metus, pries menesi meciau, nes finansai pradejo spausti  blush2.gif Seip patys kontraceptikai man jokiu nemalonumu nekele, menesines laiku, nei PMS nei skausmu dideliu ir nevartodama neturejau, svoris irgi neaugo ir oda kokia svari buvo  bigsmile.gif O va meciau ir isbere visa  doh.gif Dar ir paspaudziau tai dabar tokia grazi visa ph34r.gif Pasiziuriu i veidrodi ir tuoj par pakuote noriu lekti pirkti  doh.gif Ir ne tik veiduka isbere, bet ir truputi nugara, rankas, o ant krutines iskart visi inkstirai pradejo sviesti  doh.gif

Kurios cia esat metusios pasidalinkit patirtim: cia is pirmo taip baisiai buna, o poto susitvarko ar taip ir lieka?  blink.gif Nes daugiau dvieju menesiu taip atrodydama tikrai neistversiu doh.gif  unsure.gif

O menesines po metimo tai kaip laikrodukas atejo, keliom dienom veliau, nei su kontraceptikais, bet mano ciklas visada ir buvo ilgesnis, tik, kad labai jau negausios  g.gif


man tas pats buvo kai meciau labai bere spuogais kakta krutine ir nugara bet dabar jau daug maziau apsitvarke o meciau pries 5men. ir su mmm tas pats buvo iskart sekanti men susirgau laiku bet labai negausiai o po to 2men neturejau ir va dabar si men susirgau ir jau antra savaite eina bet nesibaigia jau pradejau bijoti doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada85 @ 2009 05 31, 13:38)
o po to 2men neturejau ir va dabar si men susirgau ir jau antra savaite eina bet nesibaigia jau pradejau bijoti doh.gif  verysad.gif

Na antra savaite tai kiek? g.gif Nes man pirmus ar antrus metus kai tik prasidejo menesines, tiksliai nepamenu, bet zinau, kad buvo toks tarpas, jos budavo 7 dienas ir labai gausios, o poto su metais sutrumpejo ir sunegausejo smile.gif Na reiks ziuret kokios man bus antrosios ie velesnes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 05 31, 14:52)
Na antra savaite tai kiek?  g.gif Nes man pirmus ar antrus metus kai tik prasidejo menesines, tiksliai nepamenu, bet zinau, kad buvo toks tarpas, jos budavo 7 dienas ir labai gausios, o poto su metais sutrumpejo ir sunegausejo  smile.gif Na reiks ziuret kokios man bus antrosios ie velesnes unsure.gif


kokia 9 diena verysad.gif teks eit pas gydytoja doh.gif tikiuosi kad tik del KT metimo mmm niekajp dar nesusitvarko g.gif seip ir man pacioj pacioj pradzioj budavo apie 7 dienas kol nesusireguliavo bet paskui tik kokias 4-5 ir taj normalios negausios budavo pries KT vartojima rolleyes.gif
Atsakyti
na ka...ir mano tos ilgai lauktosios nelemtosios mmm jau eina visiskai i pabaiga - siandien jau vos vos bepateplioja. taigi apsieisim su penkiom dienom, nors galvojau plauksiu kokias 10 smile.gif . kas idomiausia, kad tokiu lengvu, neskausmingu ir be didesniu pamaudenimu as neturejau nei pries gerdama KT, nes jas vartodama thumbup.gif . belieka laukt ir ziuret kas bus kita menesi aisku jei vel tas menuo apie metus neuzsites doh.gif
Atsakyti
sveikos, siandien sukanka lygiai trys savaites kaip nebegeriu kt ir kagi, sulaukiau mmm, gal truputeli per anksti manau g.gif geriau nakvisu alieju ir dabar dar geriu, spuogai nepasirode thumbup.gif tik pilva pradzioj labai maude, spazmavo lig ir... tikiuosi kad viskas bus gerai blush2.gif
Atsakyti
o nakvisu alieju pirkti reiktu vaistineje?ten jis skysto pavidalo ar kaip?nes baigiu gerti as savo pakuote ir viskas, atsisakysiu jau tai galvoju iskart gal reiktu ir pradeti ta nakvisu alieju... g.gif
Atsakyti
o nuo ko tas aliejus? as kolkas visdar geriu,po vasaros mesiu,nes baisu kad bedu neprisidaryciau unsure.gif
jau paskaiciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skarbonke: 02 birželio 2009 - 16:54