Įkraunama...
Įkraunama...

Mečiau gerti KT, kaip jaučiuosi?

praejo dar tik pora savaiciu, o man kaip pilva skauda blink.gif jau kelios dienos is eiles (ir naktys retsykiais)... galvos skausmai irgi uzeina... unsure.gif na bet tikiuosi isgyvensiu ir viskas susitvarkys smile.gif

butu idomu, kad parasytu tos, kurios jau nebevartoja 3-6 menesius ax.gif ar tikrai ten viskas susitvarko?
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2009 06 06, 11:28)
praejo dar tik pora savaiciu, o man kaip pilva skauda  blink.gif  jau kelios dienos is eiles (ir naktys retsykiais)...  galvos skausmai irgi uzeina...  unsure.gif  na bet tikiuosi isgyvensiu ir viskas susitvarkys  smile.gif

butu idomu, kad parasytu tos, kurios jau nebevartoja 3-6 menesius  ax.gif  ar tikrai ten viskas susitvarko?



As jau negeriu ju kazkur 6 menesius, tai man niekas nesitvarko, is pradziu 4 menesius nebuvo, tai siaip netaip prisisaukiau su duphastonu, o dabar vel jau menuo ir nieko doh.gif , o ir svorio priaugau ir oda spoguota, ir atrodo, kad veida kiekviena diena su aliejum tepciau smile.gif
Atsakyti
Na man irgi pirma menesi po metimo buvo viskas gerai ir velavo tikrai neilgai... pora dienu , o db va antras menesis ir veluoja jau 5 diena.. Taip neramu... rolleyes.gif Mergaites o kaip jum antra menesi velavo ilgai ar ne????
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 06 06, 10:35)
As jau negeriu ju kazkur 6 menesius, tai man niekas nesitvarko

uzjauciu blink.gif tikrai jau tos tabletes sugadina visus organizmo procesus... unsure.gif o nakvisas gerei?
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2009 06 06, 11:28)
butu idomu, kad parasytu tos, kurios jau nebevartoja 3-6 menesius  ax.gif  ar tikrai ten viskas susitvarko?

Man jau 9 men, kai nebevartoju, nuo pernai metu spalio. Tai sunkiai, bet sergu, pradzioj, gal kokius 3 men, oda paberdavo, kaip ir svoris norejo augti, nes pms pasireiksdavo, saldumynu norejau, paskui kazkaip viskas rimo, bet nuolatos geriu Agnucastono lasiukus, nakvisa man netiko, tai , ko gero, padeda. Kaip ir tvarkos, bet tikrai dar visiskai nesusitvarke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2009 06 06, 15:42)
Man jau 9 men, kai nebevartoju, nuo pernai metu spalio. Tai sunkiai, bet sergu, pradzioj, gal kokius 3  men, oda paberdavo, kaip ir svoris norejo augti, nes pms pasireiksdavo, saldumynu norejau, paskui kazkaip viskas rimo, bet nuolatos geriu Agnucastono lasiukus, nakvisa man netiko, tai , ko gero, padeda. Kaip ir tvarkos, bet tikrai dar visiskai  nesusitvarke  4u.gif

Na joooo... mergaitės! doh.gif Kaip pasiskaitau ką jūs čia prirašot, tai net oda pašiurpsta... As su savo MB draugauju 6 metus ir jau greitai atšoksim vestuves ir tikrai nesiruošiu savo organizmo " naikinti" tokiais būdais... Šaunuolės, kad metėt!Kai pagalvoju, tai nuodų nuodas tos tabletės... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
o nuo ko nakvisu kapsules naudojamos???
Man vis dar neatsiranda antrosios Mmmm.. jau savaite laiko veluoja.. verysad.gif
Atsakyti
as jau 5 men. nebegeriu, menesines veluoja, bet siaip buna daugmaz kas menesi smile.gif tik jau spuogu kiek atsiranda doh.gif ir plaukuotumas padidejo, tai jauciu cia ir nuo tu kontraceptiniu, ryt keliausiu uzsirasyt pas gydytoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2009 06 06, 15:24)
uzjauciu  blink.gif  tikrai jau tos tabletes sugadina visus organizmo procesus...  unsure.gif o nakvisas gerei?



Ne negeriau, bet ruosiuos nusipirkti Agnucaston lasiukus 4u.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir as.
Meciau Jeanine ir dabar laukiu biggrin.gif
Atsakyti
As ir vis dar laukiu savo mmm,turejo but min pries 10 d., optimizmas po truputi blesta:(
Bet visa laik toks jausmas kad jos turetu tuoj pasirodyt, krutine skauda, pilva skauda...ar ir jums taip pat, kurioms veluoja????
Atsakyti
As isvis esu pasipiktinusi, nes istikruju net nesitikejau kad po kontracepcijos vartojimo ir veliau jos metimo organizmas taip reaguos ir dar neaisku kada sulauksiu savo mm...Gailiuosi kad pradejau vartoti, nes paskaicius Jusu, mergaites, pasakojimu bijau...Nesuprantu kodel ginekologe lengviausia kelia pasiule apsaugai: kontracepcija, o apie pasekmes pamirso pamineti. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti