Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(aguonele @ 2009 03 22, 16:57)
dejau ant kitu  blush2.gif tik ko nedejau tai tu baltymu, nes nelabai supratau kaip juos ten deti  blush2.gif uztai beze issikepiau  smile.gif


Paprastai, sumaisyti su beze ir uztepti ant virsutinio biskvito, nors esu ir kitaip dejus, ant grietineles ir niekur nepabego jie lotuliukas.gif , nu svarbu , kad patiko, o kaip ir ka ten uzdesi, koks skirtumas bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Neramuole, šaunuole, taip ir maniau, kad buvo tyla prieš audrą thumbup.gif

atnešu meškio pjūvį, mes patys ir svečiai likom sužavėti šituo tortu, vienas skaniausių, kokį jau teko ragauti, mes jį įvertinom aukštais balais thumbup.gif po pirmų šaukštelių burnose, tik ir girdėjau reikšmingus mmmmmmmm.......patiko tikrai labai, kas dar nebandėt, tai tikrai verta, a ko aš jį čia atnešu: aš dėjau kaip pagal receptą ir priklauso šokolado, bet aš būčiau ne aš, jeigu nepadaryčiau savaip, aš sumaičiau po plytelę juodojo ir baltojo šokolado ir įpyliau į jį 4 didelius šaukštus grietinėlės: skonis nuostabus, o pjaustėsi labai lengvai thumbup.gif sudėjau visus keturis biskvitus, torto svoris 3 kg, o grietinėlės sunaudojau 840 ml, vieno indelio būtų buvę tikrai per mažai mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, pradejot nervint su mandarininiu tortu. KUR RECEPTAS mad.gif Perziurejau viska, neradau. Jau taip skaniai atrodo wub.gif
Man labai patiko Daividijos gelytes, as tai apart roziu, tai turbut nieko nemoku daryt

Neramuole thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 22 kovo 2009 - 16:47
Inočka, gaudyk nuorodą Mandarininis tortas Beje, tavo tortas su perlais - nerealus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai liuksiška idėja thumbup.gif

Daividija, neramuole, aguonele, Olesta - aš žado netekus sėdžiu nuo jūsų tortų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 22 kovo 2009 - 16:46
QUOTE(neramuole @ 2009 03 22, 13:00)
mergaites, na ir groziu prikuret  bigsmile.gif atrodo tik pora dieneliu nebuvau, o cia tortuku kaip grybu po lietaus pridygo, ir kokie grazus visi  wub.gif o as irgi be darbo nesedejau, mamytes jubiliejui stai toki meduti sulipinau, nemoku kol kas lygiai sonu aptepti, bet vistiek jis man toks mielas, nes tiek meiles idejau i ji  ax.gif  wub.gif
user posted image



Be galo grazus,senus laikus primine 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 22, 14:49)
As nezinau kur cia galima pasidalinti savo nuomone apie keptus pyragus ir t.t. ..cia tokia betvarke visur, nezinai net kur ka rasyti  blush2.gif man nuomones yra svarbu keptu dalyku, nes taip susigundai kazka pati isbandyti  smile.gif
as ir isbandziau Sroves mandarinu torta .aisku nera ka lygintis prie Daividijos grozybiu. as dariau is puses normos, tai labai mazai gavos teslos biskvitui.ji tada dejau i forma ir kepiau viena, poto jau pjoviau i dvi dalis. nu biskvitas tikrai labai skanus  thumbup.gif ir siaip dariau 3 maziukus pyragiukus..tikrai skanu, Srove aciu uz recepta  4u.gif



Ta betvarke mes pacios ir darom, taisykles tam ir rasom, kad nors kiek tvarkingiau butu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 22 kovo 2009 - 16:59
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 22, 12:24)
Daividuk , tu ten man rodos orchidėjas lipdei g.gif  wink.gif....bent iš detalių ižiūriu  lens.gif

Aha,bandziau,nors mano orchidejas vakar sveciai isvadino DOBILIUKAIS doh.gif
Dariau jau is pirktos mases,tai ji nelabai tinkama,tokia trapi,luzineja,reikia darytis su zelatina geriau,tai taip neluzines,bet kadangi gaunasi bent panasiai kaip orchidejos,tai dabar uzsiimsiu ju gamyba.
QUOTE(Srove @ 2009 03 22, 13:50)
Prasom, bet ner uz ka  irnesakyk.gif , o riesutuku nedejai, ar siaip nemegsti?Man tai jie siaip tinka cia su tuo beziuku, nu kazka dar priduoda, net negaliu pasakyt ka, bet gaunas, bent jau man neblogai.Daividija  gal dar parasys, kaip jai atrode g.gif

Nu bet tas triaukstis neramuoles, tikrai jau mamytei dovana sauni, matosi, nei darbo ideto negaila, nei sirdies wub.gif

Tortas labai skanus ir neliko per vakara,nusinesiau i svecius ir prarijom ant smugio,tiesa as biskvita kepiau kitoki,labai knietejo isbandyti,radau toki su pudingo milteliais,ir nenusivyliau,labai purus,lengvas ir kvepiantis vanilinu .
gavosi wub.gif Riesutuku su baltymais irgi uzkroviau,nu zodziu...skanu,gaivu...ir greitai pasigamina.
Cia tas biskvitas,jis toks lygutelis gavosi.
user posted image
Atsakyti
nieko sau dobiliukai blink.gif grynų gryniausios orchidėjos thumbup.gif ir labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 22, 17:02)
tiesa as biskvita kepiau kitoki,labai knietejo isbandyti,radau toki su pudingo milteliais,ir nenusivyliau,labai purus,lengvas ir kvepiantis vanilinu .
gavosi wub.gif Riesutuku su baltymais irgi uzkroviau,nu zodziu...skanu,gaivu...ir greitai pasigamina.
Cia tas biskvitas,jis toks lygutelis gavosi.


Nu sugalvok tu man "dobiliukai" bigsmile.gif lotuliukas.gif aš iš pirmo žvilgsnio supratau, kad ten orchidėjos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O šito gerulio biskvito receptu gal gali pasidalint blush2.gif
Atsakyti
Aguonėle , šita tema kaip tik tam , ką tu idėjai ( labai gražus ir tikiu , kad skanus tortas ) , čia mes parodome , kaip mums išėjo jau pagal duoto recepto tortuką išsikepti , tai tik giriamės ir giriame autores , ir tikrai nėra jokios netvarkos , tiesiog priprask , ir viskas bus gerai ...o kokia nauda , jei receptuose su nuotraukomis visa virtinė tokių pačių tortų doh.gif koki 5 -7 puslapiai to paties vaizdelio doh.gif , lai ten būna tik receptukas tos mergaitės , kuri jį davė , o čia kitų bandymai ir pagyros didis.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 03 22, 15:10)
Nu sugalvok tu man "dobiliukai" bigsmile.gif  lotuliukas.gif  aš iš pirmo žvilgsnio supratau, kad ten orchidėjos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O šito gerulio biskvito receptu gal gali pasidalint blush2.gif

lotuliukas.gif izeidimas orchidejoms juodas lotuliukas.gif
parasysiu receptuka biskvito
150g cukraus,
100g miltu,
1 pakelis vanilinio pudingo milteliu,
1a.s. kepimo milteliu,
4 kiausiniai
vanilinio cukraus
Kiausinius atskirti.Baltymus standziai isplakti,supilti cukru,vanilini cukru ir dar plakti,kol mase tapas kremines konsistencijos,sudeti trynius,dar isplakti.Miltus sumaisyti su pudingo milteliais ir kepimo milteliais,saukstu imaisyti i tela.Kepti 220C 25-35min.Forma 23cm.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Reiks kada pamėgint iškept ax.gif
Atsakyti