Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Serenada
LAbai dailus ir papuošimas į temą. Medutis aptūptas bitučių, o kita prasmė, kad plušėjai kaip bitutė.
LAbai šauniai pasidarbavai, o ir gabaliukas toks tyrai šviežiai atrodantis smile.gif

Rugiagėlė
,
Tobulėji sekundėmis, vos apžiūrėjau aną ežį, kai pupsi šalia jo brolis, rudaakis.
ŠAUNIAI ČIA PAVAREI .
KAIp Brigita įvertino ?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 23, 14:56)
ot bezdzioniausiu savaitgali tavo ezi devil.gif: tik tu dar pasakyk kaip tas "snikerio" skonis, nes niekaip neapsisprendziu del torto vidaus...


Aaa, visai pamirsau parasyt apie snikerio skoni. Zinok man siaip sau.. asmeniskai... blush2.gif kazko jame truko, aisku nepyliau likerio, tik viena sluoskni sulaisciau amaretu, bet ten reikejo kazkuo rimtesniu manau (matyt to karamelinio likerio ir truko). Ir biskvita per storoka idejau, nes mes megstam kai daugiau kremo buna. Siaip su mascarpone man skaniau blush2.gif Bet tai mano nuomone, isbandyt verta, nes kitaip ir nesuzinosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2009 03 23, 14:59)
Serenada
LAbai dailus ir papuošimas į temą. Medutis aptūptas bitučių, o kita prasmė, kad plušėjai kaip bitutė.
LAbai šauniai pasidarbavai, o ir gabaliukas toks tyrai šviežiai atrodantis smile.gif

Rugiagėlė
,
Tobulėji sekundėmis, vos apžiūrėjau aną ežį, kai pupsi šalia jo brolis, rudaakis.
ŠAUNIAI ČIA PAVAREI .
KAIp Brigita įvertino ?


Aij, Brigita, tai tik geles nuvalge nuo torto lotuliukas.gif i eziuka paziurejo, sakau grazus? O ji savo kalba "ga" biggrin.gif nu tipo grazus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 23, 16:02)
Aaa, visai pamirsau parasyt apie snikerio skoni. Zinok man siaip sau.. asmeniskai...  blush2.gif kazko jame truko, aisku nepyliau likerio, tik viena sluoskni sulaisciau amaretu, bet ten reikejo kazkuo rimtesniu manau (matyt to karamelinio likerio ir truko). Ir biskvita per storoka idejau, nes mes megstam kai daugiau kremo buna. Siaip su mascarpone man skaniau  blush2.gif Bet tai mano nuomone, isbandyt verta, nes kitaip ir nesuzinosi smile.gif
Papildyta:
Aij, Brigita, tai tik geles nuvalge nuo torto  lotuliukas.gif i eziuka paziurejo, sakau grazus? O ji savo kalba "ga" biggrin.gif nu tipo grazus biggrin.gif


NA tas GA ir yra ko gero didžiausias įvertinimas smile.gif
MAN tai patiktų toks gimtadienio ežiukas smile.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz pagyras. is tikruju tai man su tom temom tamsus miskas. viska skaitau bet det nenusimanau kur... todel cia ir idejau. Daug darbo idejau ir toliau darysiu. prisipirkau visokiu dazu kremu velykoms konstruosiu monstra turbut koki 3 aukstu o gal 2. tik neturiu dar ideju ka ir kaip daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Serenada @ 2009 03 23, 14:49)
nors idejau ir i ,,Meducio ,,tema,bet norisi pasigirti ir cia(maciau ir cia (meduciu yra)juolab,kad cia pirmasis mano bandymas puosti blush2.gif


o cia pjuvis




Vau kokios bitutes bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=rugiagele26,2009 03 23, 15:49]
Norejau nedet, bet vistik idesiu dar viena eziuka. Jis praktiskai toks pat, kaip ir anas pirmasis, kas mate, tik gal gelytes normaliau sudeliojau, kad nebutu padrika viskas. Ir tai mascarpones tortas su bananais. Eziuko vidus sikart is tamsaus biskvito su Rududu-sviesto kremu. Ir akys ne zydros biggrin.gif

koks grazuolis wub.gif o tu atskirai koki biskvita eziukui kepei, ar is to pacio viena sluoksni paemei? noriu issamaus paaikinimo, nes labai knieti pabandyt padaryt ji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 03 23, 16:15)

Norejau nedet, bet vistik idesiu dar viena eziuka. Jis praktiskai toks pat, kaip ir anas pirmasis, kas mate, tik gal gelytes normaliau sudeliojau, kad nebutu padrika viskas. Ir tai mascarpones tortas su bananais. Eziuko vidus sikart is tamsaus biskvito su Rududu-sviesto kremu. Ir akys ne zydros biggrin.gif

koks grazuolis  wub.gif o tu atskirai koki biskvita eziukui kepei, ar is to pacio viena sluoksni paemei? noriu issamaus paaikinimo, nes labai knieti pabandyt padaryt ji  4u.gif


As vakar kepiau Juoda miska, tai liko siek tiek biskvito, tai sutrupinau ji, ir sumaisiau su Rududu-sviesto kremu. Spygliukai - ganasas, veidukas - baltas sokoladas, nosis - lazdyno riesutas, akys-mase is tuteliu. As ta ezio mase, sudejau i maisiuka, ir suformavusi kuneli, idejau i saldytuva. Tada jau grazinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 23 kovo 2009 - 17:05
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 23, 18:04)
As vakar kepiau Juoda miska, tai liko siek tiek biskvito, tai sutrupinau ji, ir sumaisiau su Rududu-sviesto kremu. Spygliukai - ganasas, veidukas - baltas sokoladas, nosis - lazdyno riesutas, akys-mase is tuteliu. As ta ezio mase, sudejau i maisiuka, ir suformavusi kuneli, idejau i saldytuva. Tada jau grazinau.


Rugiagele sirdingai dekoju uz issamu paaiskinima, bandysiu daryt ir as, balandzio pradziai uzsiprase vaikisko tortuko, reikia mokintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 22, 16:16)

user posted image


atsiprašau, bet gal galėčiau sužinoti koks čia tortukas ir kur receptas?peržiūrėjau temą, bet kažkaip neužmačiau, kad būtų kur parašyta.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2009 03 23, 19:24)
atsiprašau, bet gal galėčiau sužinoti koks čia tortukas ir kur receptas?peržiūrėjau temą, bet kažkaip neužmačiau, kad būtų kur parašyta.. blush2.gif


jei nemaisau, tai cia Juodasis miskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2009 03 23, 18:24)
atsiprašau, bet gal galėčiau sužinoti koks čia tortukas ir kur receptas?peržiūrėjau temą, bet kažkaip neužmačiau, kad būtų kur parašyta.. blush2.gif


Juodasis miskas
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif ....apakus , koks ežys ......nu tobula wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti