Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(zebra @ 2009 03 25, 16:57)
Ale padariau šiandien šokoladinį tortą.Nu nemoku gražiai fotografuot doh.gif skanausim rytoj.


thumbup.gif labai grazu ir itariu skanu,kepiau ir as siandien sokoladini,pagal RiMami su mascarponiniu idaru,tik dar pridejau braskiu ir trupinto morengo,kazin kas gausis g.gif Ryt ziuresiu...
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 03 25, 19:57)
Ale padariau šiandien šokoladinį tortą.Nu nemoku gražiai fotografuot doh.gif skanausim rytoj.


Grazus, siuolaikiskas, niamniamas wub.gif , as nemoku su tuo sokoladu taip reiktu pasitreniruoti blush2.gif
Spurgos jau kaip graziai nufotkintos thumbup.gif maniau, kad atvirute, tiksliai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 25 kovo 2009 - 19:48
Ačiū merginos...realiai jis gražesnis,fotkinau kai tamsu buvo,ai svarbu bus skanu thumbup.gif o man patinka iš šokolado puošt,tuo labiau jį visi valgo... smile.gif

Daividija,išlydžiau šokoladą ir dėjau į grietinėlę,tikras skanulis žinok,įtraukiu į savo pertepimų sąrąšą thumbup.gif
o pas jus turbūt maskarpone pigus,pas mus brangu,reik akcijų laukt unsure.gif
Atsakyti
Zebra ok.gif 100 balų labai gražus torčiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 25, 19:57)
Zebra  ok.gif 100 balų labai gražus torčiukas wub.gif

aciuks.gif ateik,pavaišinsiu biggrin.gif
Atsakyti
Zebra as jau pasiilgus buvau tavo puosimu blush2.gif jie nuostabus visada thumbup.gif kaip tu saldumynus, taip Srove antrus patieklus puosia 4u.gif Saunuoles !!
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 03 25, 20:00)
aciuks.gif ateik,pavaišinsiu biggrin.gif

Ačiū, ale aš jau soti bandelėmis su pienu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2009 03 25, 19:01)
gal butu galima suzinoti keksiuku receptuka, labai jau skaniai atrodo  mirksiukas.gif



Viską dariau iš akies ax.gif Į vieną dubenį sudėjau tirpintą margariną gal kokius 70 g, du kiaušinio trynius, supyliau cukrų ir gerai ištryniau, tada supyliau daugiau kaip pusė didelio indelio grietinės ir sukračiau standžiai išplaktus kiaušinio baltymus, įpyliau vanilino ir romo kvapų. Po to į visą šia masę po truputį dėjau miltus, sumaišytus su šaukšteliu kepimo miltelių. Miltų dėjau tiek, kol gavosi tokia grietinės tirštumo tešla. Pagardinau karštame vandenyje mirkytomis razinomis. Su šaukštu tešlą išdėliojau į popierines formeles įstačius į skardą keksiukams ir apibarsčiau migdolų drožlėmis. Kepiau 190 laipsnių karščio orkaitėje. Nesekaiu laiko, tikrindavau su degtuku. Pabandyki, tiesiog negali nepavykti, nes čia tkrai nieko sudėtingo bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mammka @ 2009 03 25, 18:05)
Nu ir pasirodysiu su savo spurgom blush2.gif .Labai skanios gavosi nors pirmą kart kepiau  thumbup.gif





Virsiu spurgas. Neįmanoma atsispirti tokioms fotkėms thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 25 kovo 2009 - 20:44
QUOTE(zebra @ 2009 03 25, 17:57)
Ale padariau šiandien šokoladinį tortą.Nu nemoku gražiai fotografuot doh.gif skanausim rytoj.

user posted image
user posted image

įkėliau dvi foto,jei nesupyksit blush2.gif

zebra,nu pavarei,labai liuks atrodo,taip ir norisi tuoj jo paragauti,kazin kur recepta rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 03 25, 16:05)
Nu ir pasirodysiu su savo spurgom blush2.gif .Labai skanios gavosi nors pirmą kart kepiau  thumbup.gif


Nu taip skaniai atrodo spurgytės wub.gif pagal kokį receptą kepei? Aš tai spurgas prisibijau daryt, nes kažkada bandžiau tai išorė apdega, o vidus žalias doh.gif Nemoku aš su jom elgtis blush2.gif Tavo tai pavyzdinės, gražu žiūrėt wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(zebra @ 2009 03 25, 18:57)
Ale padariau šiandien šokoladinį tortą.Nu nemoku gražiai fotografuot doh.gif skanausim rytoj.


Tortukas pasaka wub.gif wub.gif wub.gif labai gražutis wub.gif


QUOTE(daividija @ 2009 03 25, 19:36)
kepiau ir as siandien sokoladini,pagal RiMami su mascarponiniu idaru,tik dar pridejau braskiu ir trupinto morengo,kazin kas gausis g.gif Ryt ziuresiu...


Žiūriu išpopuliarėjo šitas receptas cool.gif Labai įdomu, koks su braškėm šito torto skonis bus g.gif Su bananais ir vyšniom jau išaiškinta, kad skanus gaunasi wink.gif Būtinai vėliau parašyk kokias braškes dėjai - šaldytas ar šviežias ir kaip skonis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 25 kovo 2009 - 23:53
QUOTE(aguonele @ 2009 03 25, 20:30)
Zebra as jau pasiilgus buvau tavo puosimu  blush2.gif jie nuostabus visada  thumbup.gif kaip tu saldumynus, taip Srove antrus patieklus puosia  4u.gif Saunuoles !!

Ačiū blush2.gif

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 03 25, 21:39)
zebra,nu pavarei,labai liuks atrodo,taip ir norisi tuoj jo paragauti,kazin kur recepta rasti g.gif

parašysiu paskui 4u.gif
Atsakyti
MAmka labai gardu ir estetiška smile.gif

ZEBRA.... wub.gif wub.gif wub.gif TU menininkė , nežinau man čia labai gražu, labai skoninga ir taip na..teisinga drinks_cheers.gif
Atsakyti