Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

valdele

MEDALIS UŽ "Ferari"
Atsakyti
neturėjo boba vargo, nusipirko paršelį, taip ir man su Napoleonu:

user posted image


receptas
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 24, 15:19)
neturėjo boba vargo, nusipirko paršelį, taip ir man su Napoleonu:

user posted image
receptas

KOKS DIČKIS. GRAŽUMĖLIS, SKANUMĖLIs
Atsakyti
Kada valgysit lotuliukas.gif lauksim pjūvio. graži gėlytė,gražus tortukas ax.gif
Atsakyti
olesta, kaip skaniai atrodo, lauksiu ivertinimo ir receptuko pagal kuri darei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 03 24, 14:33)
olesta, kaip skaniai atrodo, lauksiu ivertinimo ir receptuko pagal kuri darei  4u.gif

receptukas juk parašytas jos mirksiukas.gif t.y nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 03 24, 15:33)
olesta, kaip skaniai atrodo, lauksiu ivertinimo ir receptuko pagal kuri darei  4u.gif

Tas receptas ,vien tas aprašymas veža, eina sau..man patinka istorijos smile.gif
Atsakyti
tiek darbo ir jėgų įdėjau, kad gaila pjauti žinokit, ir nežinau kaip jis pjausis, nes trupa kaip nežinau kas, sunkus labai, nu vakare vis tiek reikės prarakt, jei valgomas bus, nes man pasitikėjimo tie riebalai neduoda, nors paplotėliai tai skanūs ir su tešla man patiko dirbti, ypač kočioti tarp dviejų plėvelių thumbup.gif o kad dar būčiau alkoholio pylusi ir į tešlą, tai manu būtų geriau buvę, nu bus matyt ax.gif pasirodysiu pjūvį jei ne trupinių kalną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 03 24, 15:35)
receptukas juk parašytas jos  mirksiukas.gif t.y nuoroda.


jau pamaciau blush2.gif reiks akinius pradet nesiot, o gal kokius vitaminus gert, kelinta diena issiblaskius esu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 24, 06:19)
neturėjo boba vargo, nusipirko paršelį, taip ir man su Napoleonu:




QUOTE(Olesta @ 2009 03 24, 07:05)
pasirodysiu pjūvį jei ne trupinių kalną blush2.gif

Labai jau skaniai jis atrodo.Taip ir norisi prapjauti toki skanuoli mirksiukas.gif .Gal pastovejes jis visai gerai pjausis,nes as kaip dariau ta masina ,tai iskarto kaip sutepiau ,tai kaip apipjaustyti reikejo ,tai visas liuliavo doh.gif .Galvojau kad subyres,bet pastovejo pora dienu pries baliu ,o jau kaip puosiau ,tai taip apipjausciau lengvai ,nes jau viskas buvo susistoveje.Tai gal ir tavo torciukas visai gerai pjausis

Labai aciu ,merginos ,uz pagyrimus.Vel tiek upo sekanti torta daryti ,tik va gaila ,kad visa menesi vel progos reiks laukti.
Na ,o as toliau grozesiuos jusu tortais ir mokinsiuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valdele @ 2009 03 24, 05:27)
Na ,o as rodau savo  masina.


Valdele, nuostabus mašiniukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik nesuprantu kodėl tokį grožį paslėpei pagyrų puode - nešk į papuošimus, manau merginos pritars man blush2.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 03 24, 15:05)
tiek darbo ir jėgų įdėjau, kad gaila pjauti žinokit, ir nežinau kaip jis pjausis, nes trupa kaip nežinau kas, sunkus labai, nu vakare vis tiek reikės prarakt, jei valgomas bus, nes man pasitikėjimo tie riebalai neduoda, nors paplotėliai tai skanūs ir su tešla man patiko dirbti, ypač kočioti tarp dviejų plėvelių thumbup.gif o kad dar būčiau alkoholio pylusi ir į tešlą, tai manu būtų geriau buvę, nu bus matyt ax.gif pasirodysiu pjūvį jei ne trupinių kalną blush2.gif


Olesta, jau tavo Napoleonas tai nugriuvau ir nukritau swoon.gif swoon.gif swoon.gif kaip iš žurnalo viršelio wub.gif wub.gif Vertėjo su juo ir pasigalinėt naktį lotuliukas.gif O pjaustyti, jei matysi sunkiai pjausis, tai pamėgink karštu peiliu - įkišk į karštą vandenį, rankšluosčiu nusausink būtinai ir pjauk - po poros gabaliukų vėl "procedūrą" reiks pakartot doh.gif Toks nuobodus būdas, bet už tai tortų pjūvis būna gražus thumbup.gif na ir bent jau į trupinių krūvą tikrai neturėtų sugriūt lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš tai taip ir pjaustau savo tortus ax.gif
Patalpink tu savo tortą dar ir "saldumynuose su nuotraukom", o tai aš vis pergyvenu, kad šitam pagyrų puode mes po to pamesim ir tavo tortą ir kitų merginų gražius tortus ir kitus kepinukus - tuo labiau, kad tavo gi pirmą kartą pagal nuorodoje duotą receptą kepta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 24 kovo 2009 - 16:15
QUOTE(RiMami @ 2009 03 24, 08:06)
Valdele, nuostabus mašiniukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tik nesuprantu kodėl tokį grožį paslėpei pagyrų puode - nešk į papuošimus, manau merginos pritars man blush2.gif

Aciu blush2.gif .Bet si karta dar nedristu ,nemanau ,kad pakankamai grazus ten pakliuti. O ir drauge pastebejo ,kad vaiko varda su kllaida parasiau doh.gif Taip stengiausi,kad net dvi "i" raides parasiau.
Atsakyti