Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

niekada nebandziau naudot, bet manau, jog tai nebloga priemone maskuot visokiems spuogeliams, demelems ir t.t, o po to tepti krem pudra. g.gif
vien pudra nelabai tai paslepia, nebent pora sluoksniu pritepciau. o nesinori...
Atsakyti
turėjau Manhattano maskuojamą pieštuką, bet kazkaip ir nesunaudojau aš jo. Bet šeip buvau juo patenkinta. dabar naudoju birią Max Faktor pudra ir esu patenkinta nes ji man padengia visus spuogelius.
Atsakyti
pagrindinė makiažo priemonė, ypač maskuojant pajuodusius paakius ph34r.gif naudoju Manhattan'o - man labiausiai patinka ax.gif
Atsakyti
sveikos, o tai tas Maxfactor paakiu nedziovina odos? ir cia kaip suprantu ant diennio kremo reikia tept?
Atsakyti
o kokiu naudojat? tokius storus issukamus? ir ar kai tepi pudra ant virsaus jie nenusivalo?
Atsakyti
gal kuri esta bandzius nivea, toks su sepetuku, gan skystas?

As pati turiu herbinos mask piestuka, bet nekaip tepasi, tai ieskau tokio labiau kreminio...
Atsakyti
As irgi turiu Herbinos antispuogini tai man labai thumbup.gif Paslepia geriau uz bet kokias pudras.
Atsakyti
Tiesa sakant, kiek esu maciusi ir pati bandziusi - reikia labai gerai spalva prie odos priderinti, kitaip atrodo baisiai smile.gif -plius, dauguma piestuku skirti rausvo atspalvio odai, kai turi gelsvo, tai niekas netinka schmoll.gif
Atsakyti
Ieva-Pieva teisi, labai liuks kai reikia paslepti pajuodusius poakius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 08 12, 11:59)
Tiesa sakant, kiek esu maciusi ir pati bandziusi - reikia labai gerai spalva prie odos priderinti, kitaip atrodo baisiai smile.gif  -plius, dauguma piestuku skirti rausvo atspalvio odai, kai turi gelsvo, tai niekas netinka  schmoll.gif

mano oda gelsva, manhattan'o beige nr. 3 tinka idealiai thumbup.gif
Atsakyti
Maskuojuosi nuo 18 metų biggrin.gif Mano paakiai iš prigmties tamsūs (ne dėl ligos, ar blogo gyvenimo būdo, tiesiog paveldėjau), o akys didelės ir išraiškingos, todėl jei jas ryškinu, tai būtinai reikia šviesinti paakius. Tai kol buvau abiturientė - studentė turėjau tokį CAROLL CONSTANTS (jais prekiavo būvusį Kosmeta, kur dabar Gedo pr. batų pardė), tai mane tenkino tongue.gif ir kainavo apie 7 Lt. tada dar lt. turėjo didesnę vertę, o stipkė buvo 120Lt.) . Na o kai pradėjo atsirasti pinigėlių, tai įsigijau CARELINE, nu tas tai buvo fantastinis, ypač geros tekstūros, atspalvio, bekvapis, nedžiovinantis, nesubėgantis, gerai maskuojantis, bet ir neapsunkinantis... Kainavo kažkur apie 25 Lt. bet čia kai perki tiesiai iš importuotojo, pardėse, mačiau kai kur apie 40 Lt. Kai tas baigėsi, įsigijau AVON, tą naująjį, skystą su šepetėliu, tepamą - spalva tai patiko, bet šeip tai su CARELINE nėr ko lyginti.... Ir dar jo užteko tik 2 mėnesiams unsure.gif
Dabar ruošiuosi įsigyti naują, galvoju, kad reikia pabandyti MAX FACTOR
mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
P. S. bet jaučiu, kad reiks vėl pas tuos importuotojus važiuot....
Atsakyti
Gal kuri bandėte ARTDECO maskuojančią priemonę - tokią skysta, išsisukančio pieštuko su teptuku tubelėje?
Atsakyti