Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

QUOTE(shopingas @ 2010 09 11, 16:20)
Jus Vokietijoj, taip? Gali but, kad skiriasi zymejimas, bet netikiu, kad tik 2 spalvos. Galit ju puslapyje internetiniam paziuret pasirinkus Vokietija - ten turetu but visi atspalviai ir numeracija. Galvoju gal butent toj ziuretoj parduotuvej tik 2 turi (pvz as pacia sviesiausia (t.y. savo turima) ne visuose drugstore randu).

tik 2 maybilline
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2010 09 11, 19:16)


O siaube, nepatikeciau, kad taip imanoma blink.gif Man rodos sviesumas/tamsumas ju panasus bus, tik 'beige' i geltonuma, o 'natural' i rausvuma. Nors nematant gyvai sunku tiksliai pasakyt.
Atsakyti
pas draugę pabandžiau šitą:
Lumene Cover Stick
user posted image
nerealus kažkoks, taip gerai maskuoja..tai nusipirkau tokį tik baltoj pakuotėj (pirkau Suomijoj) tai visai prastas. Ir dar nulūžo pirmą dieną. unsure.gif
Atsakyti
visdelto man geriausias sis maskuoklis
Shu Uemura PRO CONCEALER
user posted image
kiek bandziau ne vienas neprilygsta sitam, ir uzmaskuoja gerai, nesimato, nekemsa poru ir issilaiko gerai thumbup.gif
nu jauciu nostalgija jam wub.gif
kogero neatsilaikysiu ir nusipirksiu ji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 09 12, 13:23)
pas draugę pabandžiau šitą:
user posted image
nerealus kažkoks, taip gerai maskuoja..tai nusipirkau tokį tik baltoj pakuotėj (pirkau Suomijoj) tai visai prastas. Ir dar nulūžo pirmą dieną. unsure.gif

Turejau kazkada, tai nepatiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2010 11 16, 12:52)
Gal kuri is mamyciu padetu parsisiusti pigiau YSL maskuokli? ax.gif



Sita pati naudoju. O kokia spalva reiktu? Bent jau esu maciusi 2 spalvas.
Atsakyti
O jūs naudojate maskuojamajai priemonei skirtą šepetėlį ar pirštais tepate?
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 12 28, 15:38)
O jūs naudojate maskuojamajai priemonei skirtą šepetėlį ar pirštais tepate?


As pirstais - man taip patogiau. Nors visur rekomenduoja sepeteliu tept, nes geriau pasidengia ir pan. Pati kiek bandziau, tai sepeteliu man kaip tik nepatinka - pirstais paprasciau. Bet ir neturiu kazko tokio smulkaus maskuot (spuogeliu ir pan), tai paakiams, kartais nosies sonams pilnai pirstu uztenka.
Atsakyti
Šiuo metu naudoju "BENEFIT Boi-ing" maskuoklį. Tiesa sakant, tikėjaus daugiau, nes atsiliepimai labai geri unsure.gif Šviesiausias 01 atspalvis man kiek tamsokas. Pamaskuoja, bet vidutiniškai. "Artdeco" kamufliažas lenkia maskavimu. Na, bet palyginus, "Boi-ing" ir pats lengvesnės tekstūros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 28 sausio 2011 - 17:41
Sveikos, pribaigiau savo maskuojamąją priemone, kuria, tiesą pasakius, nebuvau labai patenkinta, o dabar maximose nuolaida, tai galvoju, kad pats metas kokią tinkamą įsigyti. Tai gal galit kuri patarti gerą, ne per daug brangią maskuojamąją priemonę, kad viena galėčiau maskuoti ne tik spuogelius bei dėmes, bet ir paakius, nes dažnai patamsėję būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreabtf: 09 vasario 2011 - 17:37
Panos, padėkit susigaudyti wink.gif noriu nusipirkti maskuoklį, gerai maskuojantį dėmes raudonas likusias po spuogo. Kokį turėčiau rinktis, tonu šviesesnį ar tamsesnį, o gal kaip tik, kuris prisitaikytų prie mano odos? Kas tokių bėdų turit, kokius maskuoklius naudojat ir nenuvylė? Turiu maybelline mineral power dabar, šiaip geras, bet man kažkaip norisi rimčiau kažką smile.gif ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 02 10, 19:19)
Panos, padėkit susigaudyti wink.gif noriu nusipirkti maskuoklį, gerai maskuojantį dėmes raudonas likusias po spuogo. Kokį turėčiau rinktis, tonu šviesesnį ar tamsesnį, o gal kaip tik, kuris prisitaikytų prie mano odos?

siūlau rinktis tokį, kuris atitiktų odos atspalvį smile.gif
Atsakyti