Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie alaus

QUOTE(Proza @ 2005 11 21, 11:59)
Ar slyvų nereikia niekur pamirkyti, kad minkštesnės būtų?



Ne, nereikia. Nors..gal ir galima, niekad nebandžiau pamirkyti. Bet jos tada bijau, ar nesigausis patižę...
Na vienu žodžių - aš nemirkau.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 10 13, 20:51)
o kas mokat zirniu daryt su lasinukais ir svogunais.na kai cilli kaime pavalgyt galima.man tie zirniai labai isbrinksta.sad.gif


o aš piene verdu tada gaunasi vienas prie vieno gražus ir neišbrinksta thumbup.gif
ta prasme i šalta pieną dedu žirnius palaukiu kokia val. ir paskui verdu. kol bus minkšti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angel 21: 21 lapkričio 2005 - 19:54
QUOTE(angel 21 @ 2005 11 21, 21:51)
o aš piene verdu tada gaunasi vienas prie vieno gražus ir neišbrinksta  thumbup.gif
ta prasme i šalta pieną dedu žirnius palaukiu kokia val. ir paskui verdu. kol bus minkšti.

doh.gif O kaip paskui su virškinimu, jei žirnius su spirgučiais darau tongue.gif
Atsakyti
Pirkau Maxsimoje armėniškų ar gruziniškų žirnių (neprisimenu tiksliai) jie ne tokie apvalūs kaip mūsiškiai, truputį kampuoti su smailiu galiku. Verdan visai nesubyra ir laba skanūs, kaip riešutėliai.
Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2005 11 21, 12:59)
Ar slyvų nereikia niekur pamirkyti, kad minkštesnės būtų?

Aš tai pamerkiu į vandenį. Jos išmirksta ir pasidaro minkštos
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 10 14, 15:27)
Mikrobangėj kai išsilydo, prilimpa prie lėkštės ir paskui tenka gramdyt  doh.gif
O gal mano mikrobangė prasta, o gal per ilgai kepu?  g.gif

Man irgi prilipo prie lekstes. Niekaip negalejau atgramdyti. Bet ant kepimo popieriaus kuo pukiausiai gaunas. Pabandykit ir jus!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(radastele @ 2005 11 24, 19:31)
Man irgi prilipo prie lekstes. Niekaip negalejau atgramdyti. Bet ant kepimo popieriaus kuo pukiausiai gaunas. Pabandykit ir jus!!!! thumbup.gif


Man neprilimpa. Reikia imti riebų sūrį ir kepti trumpai. Aš tai žiūriu ir kai matau, kad sūris išsilydė - išjungiu.
Atsakyti
Bet koki fermentini suri aptepu "Vyru uzkandele" butinai astria. Mes megstame tai labai.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 11 09, 22:12)
O man neišeina gražiai iškepti krabų lazdelės, gal tešlą per skystą pasidarau, bet jau atrodo net tirštesnė nei blynams, bet vis tiek gaunasi kaip blynas, o vidury krabų lazedelė sau  cry.gif


Tešla turi būti tiršta, panašiai kaip grietinė. Aš dažnai tokias lazdeles kepu tiesiog keptuvėj ir labai gerai gaunasi. thumbup.gif Ir dar - prie drėgnų lazdelių tešla blogiau kimba. Jas reikia nusausinti.
Atsakyti
QUOTE(Neeri @ 2005 11 19, 00:28)
O tai kiek tas trumpai  blink.gif

tai priklauso nuo orkaites,pvz.as laikau apie pora min. mirksiukas.gif reiktu tiesiog pasebeti,kada vos vos pagelsta vaflis-trauk lauk,nes nespesi mirktelt ir jis jau bus parudes,nebeskanus rolleyes.gif ,zodziu atsitraukt nuo orkaites nelabai pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, vakar netycia dar viena uzkanda prie alaus "isradau" biggrin.gif
kadangi, kaip zinia, vakar buvo ziauriai salta blink.gif , tai is namu i parduotuve kojos nekeliau schmoll.gif , o krepsini ziurint prie alaus kazko norejosi blush2.gif , tai ekspromtu gime tokia uzkanda:

4 lietiniai blynai is labai skystos teslos (1 kiausas, slakelis pieno, druska, "Karaliski" miltai, vos vos alyvuogiu aleijaus), blynai isejo labai plonyciai.

Sumaisiau Hamker Remoulade (pats mylimiausias ir skaniausias majonezas ever) majoneza su Daumantu tradiciniu ponidoru padazu ir tokiu padaziuku istepiau blynus.

Labai plonais grezineliais papjausciau toki rukyta kumpi, na ten gal net nugarine kokia, tokie kur buna grynas tamsiai raudonas rukytas raumuo (nezinau, koks ten tiksliai tas kumpis, bet tiktu bet koks is tokios "operos" blush2.gif ), tuos grezinelius susmulkinau labai mazais kvadraciukais, taip pat smulkiai supjausciau 1.5 marinuoto agurkelio, plonais pusziedziais maza svoguna, viska sumaisiau, pridejau baziliko, krapu, cesnaku milteliu ir tuo gautu misiniu uzbarsciau blynus. Juos tampriai susukau i "desreles" ir supjausciau 1.5 pristo storumo "riekelemis". Palikau kiek pastoveti uzdengtus. Valgem saltus prie alaus, mano diedas pirstus laize thumbup.gif ir sake, visada tokiu pei alaus padaryk biggrin.gif .
Nieko "blatno", bet skanu ir padaroma is to, ka randi saldytuve, gailma improvizuoti, skanaus! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritka-Banditka @ 2006 01 20, 11:33)
Na va, vakar netycia dar viena uzkanda prie alaus "isradau" biggrin.gif
kadangi, kaip zinia, vakar buvo ziauriai salta blink.gif , tai is namu i parduotuve kojos nekeliau schmoll.gif , o krepsini ziurint prie alaus kazko norejosi blush2.gif , tai ekspromtu gime tokia uzkanda:

4 lietiniai blynai is labai skystos teslos (1 kiausas, slakelis pieno, druska, "Karaliski" miltai, vos vos alyvuogiu aleijaus), blynai isejo labai plonyciai.

Sumaisiau Hamker Remoulade (pats mylimiausias ir skaniausias majonezas ever) majoneza su Daumantu tradiciniu ponidoru padazu ir tokiu padaziuku istepiau blynus.

Labai plonais grezineliais papjausciau toki rukyta kumpi, na ten gal net nugarine kokia, tokie kur buna grynas tamsiai raudonas rukytas raumuo (nezinau, koks ten tiksliai tas kumpis, bet tiktu bet koks is tokios "operos"  blush2.gif ), tuos grezinelius susmulkinau labai mazais kvadraciukais, taip pat smulkiai supjausciau 1.5 marinuoto agurkelio, plonais pusziedziais maza svoguna, viska sumaisiau, pridejau baziliko, krapu, cesnaku milteliu ir tuo gautu misiniu uzbarsciau blynus. Juos tampriai susukau i "desreles" ir supjausciau 1.5 pristo storumo "riekelemis". Palikau kiek pastoveti uzdengtus. Valgem saltus prie alaus, mano diedas pirstus laize thumbup.gif  ir sake, visada tokiu pei alaus padaryk biggrin.gif .
Nieko "blatno", bet skanu ir padaroma is to, ka randi saldytuve, gailma improvizuoti, skanaus!  drinks_cheers.gif



Labai jau įdomus receptukas thumbup.gif . Būtinai pasidarysim prie alaus. drinks_cheers.gif
Atsakyti