Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie alaus

QUOTE(saulyte2 @ 2006 04 07, 20:39)
labai skanu keptas varskes suris,as ji itrinu su kminais,cesnaku,pipirais,druska tik pries tai reikia sudrekinti vandeniu geriau isigeria viskas,galima ir kitokiu prieskoniu,poto iviniodavau i folga kepu val. tik kepant virsu praskleidziu folga kad apskrustu pavirsius galima ir be folgos labai skanu prie alaus thumbup.gif

Panašus variantas, bet kiek greičiau ir paprasčiau paruošiamas: aš imu zanavykų varškės sūrį. Jis jau būna įtrintas prieskoniais ir man atrodo parūkytas - nors tiksliai nepamenu. žodžiu supjaustau gabaliukais, sudedu į lėkštę ir į mikrobangę - sūris išsilydo ir tampa toks tąsus - net sunku pasakyti, kad čia varškės sūris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rys @ 2006 03 24, 19:34)
Fantastiškos salotėlės man išėjo su vištų skrandukais niam niam ir pati džiaugiaus savo kulinariniu pasirodymu. o buvo taip: ištroškinau skrandukus, suverčiau į dubenį. užpjausčiau agurko pailgomis neilgomis juostelėmis, morkas žalias taip pat, gausiai česnako, pipiriukų, čili kad aštriau ir sojų padažo. ir  drinks_cheers.gif



ačiū už receptą! thumbup.gif labai panašu į kiniškas salotas, kurias mėgstu essen.gif tik vietoj skrandukų ten jautienos juostelės..
Atsakyti
Skanus padažiukas su kepta juoda duona:santykiu 2 šaukštai majonezo/ 1 šaukšt. grietinės ir smulkiai tarkuotas česnakas thumbup.gif
Atsakyti
o aš tai mergaitės darau tokią skanią nesąmonę biggrin.gif :
kaupiu visas skūrytes nuo mėsos( pvz. šoninės) paskui pjaustau jas juostelėmis ir kepu aliejuje uždengus, nes šaudo gun_rifle.gif arba galima mikrobangėje.Svarbu neperkepint nes neįkasit biggrin.gif ir papirinti bei padruskinti thumbup.gif . Seniau tokių būdavo pirkt gatavų , o dabar nebėra unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

norėčiau dar priminti klausimą - neseniai Mineralinių vandenų boulinge valgiau fantastiškus sūrio rutuliukus su padažu - gal žino kas receptuką - man man taip skanu buvo, kad nors nemėgstu alaus - užkandėlės tokios su mielu noru paskanaučiau.
Atsakyti
as alaus irgi nemegstu ir net neragauju, bet uzkandeles tai kitas reikalas thumbup.gif as tai is mamos nusiziurejau o ji is kazkokios kavines... prisiperka dziovintu slyvu, i jas deda mase is majonezo, susipjausto cesnako (smulkiai), susitarkuoja fermentinio surio. nu pasaka, kas megsta tokius idomesnius salzdiai-suriai valgius.
Atsakyti
Aš kartais darau tokią užkandėlę prie alaus:
Storesniais, stačiakampiais šiaudeliais supjaustau fermentinį sūrį, kiekvieną gabalėlį 2 kartus suvilgau kiaušinio plakinyje-džiūvesėliuose, plakinyje-džiūvesėliuose (na turi gautis tokia plutelė kaip kijevo kotleto) ir dedu kepti aliejaus puode, arba fritiūrinėje.
Padažiukas - kiekvieno fantazijos reikalas. Aš darau Majonezas+česnakas.

Atsakyti
o gal žinot kaip pasidaryti kalmarū žiedus tešloje? 4u.gif
Atsakyti
Man tai labai patiko vienoje kavinukeje tokia uzkandele.Virti vistu skrandukai,bet panasu,kad jie pries tai buvo pamarinuoti,ir prie viso sito reikaliuko astrus padaziukas.Smeigi su pagaliuku skranduka,pamirkai i padaziuka ir essen.gif.
Papildyta:
Ir dar atsiminiau apie keptas krabu lazdeles su lukstentom saulegrazom.Tesla darome is miltu,majonezo,keciupo ir lukstentu saulegrazu,na ir priskoniukai pagal skoni.Viska gerai ismaisom,voliojam krablazdeles ir kepam. thumbup.gif
Papildyta:
Turbut reikejo rasyti ISLUKSTENTU lotuliukas.gif ,bet tikiuos visi suprato smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Audre @ 2006 06 09, 20:08)
Man tai labai patiko vienoje kavinukeje tokia uzkandele.Virti vistu skrandukai,bet panasu,kad jie pries tai buvo pamarinuoti,ir prie viso sito reikaliuko astrus padaziukas.Smeigi su pagaliuku skranduka,pamirkai i padaziuka ir  essen.gif.

Ir dar atsiminiau apie keptas krabu lazdeles su lukstentom saulegrazom.Tesla darome is miltu,majonezo,keciupo ir lukstentu saulegrazu,na ir priskoniukai pagal skoni.Viska gerai ismaisom,voliojam krablazdeles ir kepam. thumbup.gif

Skrandukai su aštriu padažu - puiki mintis. Nereikia net vargt su skrandukų marinavimu ir virimu. Parduotuvėse yra rūkytų. Reiks pabandyt.

Ir už krabų lazdelių kepimą su tokiais priedais AČIŪ. Aš iki šiol kepdavau tik paprastoje tešloje.
Atsakyti
Labas merginos, o man tai labai patinka tokios salotos prie alaus biggrin.gif

supjaustau duona (balta/juoda) kubeliais ir iskepu aliejuje, pabarstau druska ir ir ispaudziu daug cesnako. tada palieku atsalti. Po to sutarkuoju morka zalia (na kiekis priklauso nuo to kiek zmoniu valgis), itarkuoju surio fermentinio, viska ismaisau majonezu, jei truksta pridedu prieskoniu (kam kokie patinka). Sias salotas rekomenduoju suvalgyti per kokias 4-5 val, kol dar duona labai neisbrinksta. Skanaus drinks_cheers.gif

Papildyta:
Dar kelis prisiminiau doh.gif

Ant keptos gabaliukais duonos uzsitepti surio salotas (fermentinis suris, kiausiniai, cesnakai, majonezas ir prieskoniai). Galima valgyti salta, arba uztepus daugiau gabaliuku ikisti i orkaite kad suris issilydytu. tikrai labai skanu thumbup.gif

Ir dar vienas labai banalus: morku salotas (morkos, cesnakas ir majonezas su prieskoniais) uzsitepti asn keptos duonos. Taip skanu essen.gif
Atsakyti
Tikiuosi nepasikartosiu smile.gif prie alaus darau įvairius mažus vėrinukus:

iš maltos mėsos iškepu mažus kukulaičius ir juos susmeigiu smeigtuku su karnišonu (mažu marinuotu agurkėliu) ir pvz. marinuoto česnako skiltelę arba marinuotą svogūnėlį, arba fermentinio sūrio. Na, čia pagal skonį.

Kitas: fermentinį lydytą sūrį supjaustau griežinėliais ir apvoliojų aštriuose prieskoniuose. Liuks smile.gif
Atsakyti