Įkraunama...
Įkraunama...

Padalinti vaikai

QUOTE(Bekasė @ 2009 03 05, 10:02)
na lygiai toksai pat idiotiskas sumanymas yra, kad vaikai turetu likti abudu tik tau.
Jeigu vyras abejoja, kad viena susitvarkysi su abiem vaikais, tai matyt tam yra priezasciu, nes vyrams skyrybu atveju ziurint statistika yra daug lengviau numesti visa nasta del vaiku ant zmonos peciu.



priezastis (man toks ispudis unsure.gif ) - noras jaustis reikalingu ir lygiaverciu - bijo, kad galu gale jam liks tik "bankomato" ir "kaledu senelio" funkcija... Juk tam, kad susitikt su vaikais, reikes bent jau is mandagumo informuoti mane ir atsiklausti ar mes neturim kokiu kitu planu. Jeigu vienas vaikas gyvena su juo - vyras jausis daugiau prisidedas prie jo auginimo ir auklejimo ir sumazins derybu su buvusia zmona kieki - kaip aukleti, ka pirkti, kuomet gali susitikti ir pan.

O kaip tai seimai sekasi? kaip vaikai, ar nestresavo, ar nekyla jiems abejoniu, kad gal vienas tevas labiau myli, kitas maziau? Bijau, kad tarp vaiku atsiras pavydas, erzinimas vienas kito - mes su teciu vakarais dvd ziurim, o mes su mama savaitgaliais i teatra einam. Kodel tetis man tik vienus batukus nupirko, o tau mam dvejus? Kodel tavo kompas "krutesnis", o kodel tetis broliui rytais jogurta duoda, o tu man kose verdi? ir t.t. ir pan. visada zole kitam krante zalesne atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 03 05, 11:02)


Pusbrolis su zmona skyresi Airijoje, tai butent tokiu principu vaikai ir buvo padalyti -vienas mamai, kitas teciu, o savaitgalius praleidzia abu vaikai kartu pas kuri nors is tevu, taip pat ir atostogas. Ir jeigu nori susikeicia vietomis - pagyventi pas kita is tevu.


o vaikus kas nors klause su kuo jie noretu gyvent?

Jei tai daroma be vaiku zinios (na nebent vaikas per mazas spresti) tai jau nesamone schmoll.gif
Atsakyti
Nu jibitute..jam reikia gerai duot i ausi, nes tokiu vėju dar nesu girdejes. Tegu geriau svarsto kaip santykius gerint. Kas cia per vaiku dalybos tokios??
Atsakyti
QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 05, 11:53)
noras jaustis reikalingu ir lygiaverciu - bijo, kad galu gale jam liks tik "bankomato" ir "kaledu senelio" funkcija... Juk tam, kad susitikt su vaikais, reikes bent jau is mandagumo informuoti mane ir atsiklausti ar mes neturim kokiu kitu planu. Jeigu vienas vaikas gyvena su juo - vyras jausis daugiau prisidedas prie jo auginimo ir auklejimo ir sumazins derybu su buvusia zmona kieki - kaip aukleti, ka pirkti, kuomet gali susitikti ir pan.

O kodel jus labiau ziurite kaip jausis vyras, o ne kaip jausis vaikai?

Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2009 03 05, 11:02)
Nu jibitute..jam reikia gerai duot i ausi, nes tokiu vėju dar nesu girdejes. Tegu geriau svarsto kaip santykius gerint. Kas cia per vaiku dalybos tokios??

bandom abu, bet kad s... gaunas... stengiames, kad abejingumas viens kitam bent jau i neapykanta neperaugtu doh.gif o, kad kazka sulipdyt gausis, nedaug vilties unsure.gif

QUOTE(ciuke @ 2009 03 05, 11:06)
O kodel jus labiau ziurite kaip jausis vyras, o ne kaip jausis vaikai?


sitoj situacijoj is visu blogybiu noreciau issirinkt maziausia blush2.gif zinai, rupi man ir kaip vaikai jausis, ir diedas kaip jausis ir kaip as pati jausiuos... geras jis zmogus, tik mums kartu gyvent nesigauna doh.gif
Bandau suprast kodel jis tokio varianto uzsikabino... kodel galvoja, kad taip bus geriau, ko jam paciam truksta... juk tada gal rastumem kita iseiti, kad vaikai kartu butu, ir mes nei vienas nesijaustumem nebereikalingas unsure.gif
Atsakyti
gabyte_g, kažkaip suprantu abiejų norus ir iš to, kaip rašai, tikiuosi, kad viską protingai ir gražiai išspręsit 4u.gif Pabandyk dar su TB pašnekėti, įtikinti, kad vaikams bus dvigubas stresas, jei ir juos išskirsyt, po to dar su vaikais gal pakalbėkite neskubėdami ir tikrai rasite gerą sprendimą. Striprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2009 03 05, 11:47)
O tevas sugebes paaiskinti dukrai (kuriai beje iki lytinio brendimo liko ne taip jau ir daug) kaip elgtis kai ateina "moters dienos" ir kai apskritai elgtis su brestanciu

o motina sugebes apie visus tokius "brendimo rupescius" ir bendravimo su mergaitemis pradmenis paaiskinti sunui?

QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 05, 11:53)
Juk tam, kad susitikt su vaikais, reikes bent jau is mandagumo informuoti mane ir atsiklausti ar mes neturim kokiu kitu planu.

jeigu bus sudarytas bendravimo su vaikais grafikas - nereikes. Taip pat ir tu jeigu nenoresi, kad tetis taptu tik bankomatu stengsies derintis prie jo noru bendrauti su vaikais.


QUOTE(Tavo_Mano @ 2009 03 05, 11:58)
o vaikus kas nors klause su kuo jie noretu gyvent?

manyciau taip, nes vaikai jau gan dideli . Dukrai apie 11 metu, o sunui 13. Vasara abu vaikai draugiskai atostogavo pas senelius.
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2009 03 04, 22:00)

toks vaizdas, kad pasidalinus vaikais, savaime pasidalijamos islaidos ju islaikymui. kiekvienam po vaika  rolleyes.gif nagi, abiem patogu  rolleyes.gif
o ka vaikam galvot? sunui, kad mama jo nenori, labiau myli sese, del to ji su mama. analogiskai turetu taip galvot ir dukra...



pritariu drinks_cheers.gif
ir tas gali atitolinti vaikus nuo jusu, jau nekalbant apie stresa, kuri jie ir taip patirs.
dar priklauso ir kokio amziaus vaikai.

QUOTE(Bekasė @ 2009 03 05, 11:02)

Pusbrolis su zmona skyresi Airijoje, tai butent tokiu principu vaikai ir buvo padalyti -vienas mamai, kitas teciu, o savaitgalius praleidzia abu vaikai kartu pas kuri nors is tevu, taip pat ir atostogas. Ir jeigu nori susikeicia vietomis - pagyventi pas kita is tevu.


o vaiku ar klause kas?
o kaip del gyvenamosios vietos pastovumo? keiciames nesikeiciam, o daiktai, zaislai ir t.t. vaikai kaip nuolatineje kelioneje. juk pastovumas duoda tam tikro saugumo.
o ir manipuliavimo atvejai tokiu atveju gali pasireiksti. buna kartais pas vaikus, tipo, as nenoriu pas tave, noriu pas teti ir atvirsciai.

QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 05, 11:53)
priezastis (man toks ispudis unsure.gif ) - noras jaustis reikalingu ir lygiaverciu - bijo, kad galu gale jam liks tik "bankomato" ir "kaledu senelio" funkcija... Juk tam, kad susitikt su vaikais, reikes bent jau is mandagumo informuoti mane ir atsiklausti ar mes neturim kokiu kitu planu. Jeigu vienas vaikas gyvena su juo - vyras jausis daugiau prisidedas prie jo auginimo ir auklejimo ir sumazins derybu su buvusia zmona kieki - kaip aukleti, ka pirkti, kuomet gali susitikti ir pan.



juk niekas kaip suprantu nesiruosia drausti jam dalyvauti vaiku gyvenime. gali buti ne tik bankomatu. kiekvienas sprendimas gali buti priimamas abiems pasitarus.
o del atsiklausimo del planu, tai juk ir seimoje gyvendami turi derintis vieni prie kitu.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 03 05, 16:30)
o motina sugebes apie visus tokius "brendimo rupescius" ir bendravimo su mergaitemis pradmenis paaiskinti sunui?
jeigu bus sudarytas bendravimo su vaikais grafikas - nereikes. Taip pat ir tu jeigu nenoresi, kad tetis taptu tik bankomatu stengsies derintis prie jo noru bendrauti su vaikais.
manyciau taip, nes vaikai jau gan dideli . Dukrai apie 11 metu, o sunui 13. Vasara abu vaikai  draugiskai atostogavo pas senelius.


zinau seimu (neissiskyrusiu) kur sunus viska pasiklausti ir pasipasakoti ateina tik pas mama...nors pati tam ir nepritariu..

Jei vaikai patys apsisprendzia tada jau visai kita kalba..ir streso maziau ir nervu...ir psichologiskai ne taip slegia...
Atsakyti
QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 05, 06:58)
tame ir reikalas, kad civilizuotai gyvenam ir civilizuotai skiriames unsure.gif juk buna , pasitaiko jaunyste-kvailyste, taip sakant  blush2.gif

paaiskinkit, kur Jus matot vaiku dalybosi civilizuotuma? g.gif

QUOTE(Bekasė @ 2009 03 05, 08:02)
Pusbrolis su zmona skyresi Airijoje, tai butent tokiu principu vaikai ir buvo padalyti -vienas mamai, kitas teciu, o savaitgalius praleidzia abu vaikai kartu pas kuri nors is tevu, taip pat ir atostogas. Ir jeigu nori susikeicia vietomis - pagyventi pas kita is tevu.

ir kodel nesistebiu, kad Airijoj tokia nesamone galima laugh.gif

QUOTE(ciuke @ 2009 03 05, 08:39)
Tai cia jau sektinas pavyzdys????

tipo jooo bigsmile.gif
gi Airija rolleyes.gif biggrin.gif

QUOTE(Tavo_Mano @ 2009 03 05, 08:47)
jo vaidmuo kad ir kiek mes noretumem sulyginti vyra ir moteri, vistiek  lieka seimos aprupintojas o moters vaidmuo-namai ir seima...

ir puodai hihihi.gif

sorry, jumoras blush2.gif

QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 05, 08:53)
priezastis (man toks ispudis unsure.gif ) - noras jaustis reikalingu ir lygiaverciu - bijo, kad galu gale jam liks tik "bankomato" ir "kaledu senelio" funkcija... Juk tam, kad susitikt su vaikais, reikes bent jau is mandagumo informuoti mane ir atsiklausti ar mes neturim kokiu kitu planu. Jeigu vienas vaikas gyvena su juo - vyras jausis daugiau prisidedas prie jo auginimo ir auklejimo ir sumazins derybu su buvusia zmona kieki - kaip aukleti, ka pirkti, kuomet gali susitikti ir pan.

is to ka pasaket, tai persasi isvada, kad jis tiesiog turi lb dideli ego buti pripazintu tevu cool.gif svarbiausia - jis. o ne vaikai, ane rolleyes.gif

QUOTE(JaunasTetis @ 2009 03 05, 09:02)
Nu jibitute..jam reikia gerai duot i ausi, nes tokiu vėju dar nesu girdejes. Tegu geriau svarsto kaip santykius gerint. Kas cia per vaiku dalybos tokios??

krizes laikais dar ne tokiu veju galesit isgirsti laugh.gif
Atsakyti
Cia kai kurios diskriminuojat vyra g.gif. Jus moteriska gimine isaukstinant, o vyriska pazeminant, kad jis nesugebes auginti vaiku, kiek suprantu juk tiek tetis tiek mama turi ligias teises i vaikus, o jus vyrui siulot pasimti vaikus atostogom savaitgaliui ir pan, kodel mama nenoretu pasimti vaiku atostogoms ir savaitgaliui. Kaip temos autore sako vyras yra geras tevas vaikams.
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2009 03 05, 19:33)
Cia kai kurios diskriminuojat vyra  g.gif.  Jus moteriska gimine isaukstinant, o vyriska pazeminant, kad jis nesugebes auginti vaiku, kiek suprantu juk tiek tetis tiek mama turi ligias teises i vaikus, o jus vyrui siulot pasimti vaikus atostogom savaitgaliui ir pan, kodel mama nenoretu pasimti vaiku atostogoms ir savaitgaliui. Kaip temos autore sako vyras yra geras tevas vaikams.



Diskriminacijos cia nera..reiketu dar ir pasigilinti ar to vyro salia kaskokia panicka nesisukineja..o jei jam rupetu taip vaikai tai stegtusi ir prie zmonos pasiderinti ir bendru interesu pajieskoti, taciau dauguma vyru tik savo geroves teziuri doh.gif
Atsakyti