Įkraunama...
Įkraunama...

Padalinti vaikai

QUOTE(OILILY @ 2009 03 08, 10:58)
Mano eks pasiulytas dar vienas variantas - atiduoti vaikus i vaiku namus, nes "tu viena ju neisauginsi".

Auginu metus ir puikiai susitvarkau smile.gif Tad kai toks "rupestingas tetis" pries teisma duoda suprast, kad vaikus tinkamai isauklet gali tik jis, kelia sypsena.


cia biski ne i tema, bet... ar jis cia taip rimtai pasake, ar cia toks juodas jumoras pas tavo eks? blink.gif

QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 08, 12:53)
Gavau tulpe ryte (cia pries gera ar pries bloga, kazin lotuliukas.gif ) tai gal reik eit kokius skanius pietus padaryt g.gif Jei jau mano vaikinas per save perlipo ir ankstu ryta ejo tos tulpes pirkt (ir dar sunu primokino man eilerastuka padeklamuot bigsmile.gif ), tai reik ir man per save perlipt - susirasiu prijuoste graziausia, samti didziausia ir masysiu, maisysiu lotuliukas.gif Vieni pietus (kaip ir viena tulpe) seimos neisgelbes... viena kregzde dar ne pavasaris, bet gal vistiek geras zenklas ax.gif


sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2009 03 08, 19:02)
cia biski ne i tema, bet... ar jis cia taip rimtai pasake, ar cia toks juodas jumoras pas tavo eks?  blink.gif


Buvo laikas, kai ir rimtai.
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2009 03 08, 19:02)
cia biski ne i tema, bet... ar jis cia taip rimtai pasake, ar cia toks juodas jumoras pas tavo eks?  blink.gif

Yra du budai iskilti auksciau kitu, tapti lyderiu: pirmas, kuriuo dauguma ir pasinaudoja - uzsitarnauti pagarba darbu, demesiu ir pan, t.y. patys stengiasi pakilti auksciau. O yra tokie, kurie pasinaudoja kitokia galimybe - iskilti pazeminant kitus doh.gif O kaip lengviausiai moteri gali priversti jaustis savimi nepasitikincia, ikalk jai (o patartina ir aplinkiniams unsure.gif ) i galva, kad ji NESUGEBETU VIENA tinkamai pasirupinti savo vaikais blink.gif Nei jis pats tais vaikais rupintusi (o ir nesugebetu tikriausiai), ale nuo to, kad moteriske savimi abejoja, jo saviverte kyla doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 08, 21:49)
Yra du budai iskilti auksciau kitu, tapti lyderiu: pirmas, kuriuo dauguma ir pasinaudoja - uzsitarnauti pagarba darbu, demesiu ir pan, t.y. patys stengiasi pakilti auksciau. O yra tokie, kurie pasinaudoja kitokia galimybe - iskilti pazeminant kitus doh.gif O kaip lengviausiai moteri gali priversti jaustis savimi nepasitikincia, ikalk jai (o patartina ir aplinkiniams unsure.gif ) i galva, kad ji NESUGEBETU VIENA tinkamai pasirupinti savo vaikais blink.gif Nei jis pats tais vaikais rupintusi (o ir nesugebetu tikriausiai), ale nuo to, kad moteriske savimi abejoja, jo saviverte kyla doh.gif  doh.gif  doh.gif


tiesos tame labai daug, be abejo drinks_cheers.gif
Atsakyti
turiu patirties,esu is seimos kurioje tevai apsidalijo vaikais,as likau su mama,brolis su teciu,susitike gatveje vienas su kitu nesisveikinome,rysys labai smarkiai atsalo,jis ir dabar yra silpnas nors mes jau suauge sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 03 08, 21:09)
turiu patirties,esu is seimos kurioje tevai apsidalijo vaikais,as likau su mama,brolis su teciu,susitike gatveje vienas su kitu nesisveikinome,rysys labai smarkiai atsalo,jis ir dabar yra silpnas nors mes jau suauge sad.gif

4u.gif
verysad.gif vat sito ir as labai bijau...
anksciau nesuprasdavau pasakymo "gyvenam del vaiku"... dabar galvoju, kad kartais kaikuriems tai gali buti sprendimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 08, 22:32)
4u.gif
verysad.gif vat sito ir as labai bijau...
anksciau nesuprasdavau pasakymo "gyvenam del vaiku"...  dabar galvoju, kad kartais kaikuriems tai gali buti sprendimas unsure.gif


O tai butu normaliau uzaugti su tevais, kurie nekencia vienas kito? Jei jau gali istverti "gyvenima del vaiku", tai gali istverti ir susitikimus su jais, kad palaikyti broliu ir seseru rysi. Arba neskirstyti vaiku.
Atsakyti
QUOTE(OILILY @ 2009 03 08, 22:53)
O tai butu normaliau uzaugti su tevais, kurie nekencia vienas kito? Jei jau gali istverti "gyvenima del vaiku", tai gali istverti ir susitikimus su jais, kad palaikyti broliu ir seseru rysi. Arba neskirstyti vaiku.


na, mes dar sugebam kazkiek gerbt vienas kita... esam svetimi, bet tiesiog kaip komanda dirbt galim unsure.gif todel ir sakau, kad "kaikuriems" tai gali buti sprendimas... tik, kad tokioj situacijoj treciam isipainiot tai lengviau negu lengva doh.gif o tada jau visaip gali but unsure.gif
Atsakyti
mano dukte pasiliko su tevu o sunus su manim...bet mes taip graziai visi bendraujam,manau priklauso nuo tevu kiek jie leidzia bendraut vaikams(ypac nuo mamos),dabar mano vaikai dviese sokineja aplink savo mazaja sesyte thumbup.gif
o jei iskyla problemos del vaiku auklejimo tai sedam visi(buves eks,as ir esamas) ir sprendziam kaip ka daryt...manau mes civilizuoti visi esam zmones.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linulia40 @ 2009 03 09, 12:57)
mano dukte pasiliko su tevu o sunus su manim...bet mes taip graziai visi bendraujam,manau priklauso nuo tevu kiek jie leidzia bendraut vaikams(ypac nuo mamos),dabar mano vaikai dviese sokineja aplink savo mazaja sesyte thumbup.gif
o jei iskyla problemos del vaiku auklejimo tai sedam visi(buves eks,as ir esamas) ir sprendziam kaip ka daryt...manau mes civilizuoti visi esam zmones.. smile.gif


cia grazus bendravimas drinks_cheers.gif
bet gaila, kad nedaznai taip pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(linulia40 @ 2009 03 09, 12:57)
mano dukte pasiliko su tevu o sunus su manim...bet mes taip graziai visi bendraujam,manau priklauso nuo tevu kiek jie leidzia bendraut vaikams(ypac nuo mamos),dabar mano vaikai dviese sokineja aplink savo mazaja sesyte thumbup.gif
o jei iskyla problemos del vaiku auklejimo tai sedam visi(buves eks,as ir esamas) ir sprendziam kaip ka daryt...manau mes civilizuoti visi esam zmones.. smile.gif

Saunu girdeti,kad dar yra tokiu seimu kurios suseda ir pasikalba,neziurint kad yra ir kitas vyras smile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabyte_g @ 2009 03 08, 22:32)
4u.gif
verysad.gif vat sito ir as labai bijau...
anksciau nesuprasdavau pasakymo "gyvenam del vaiku"...  dabar galvoju, kad kartais kaikuriems tai gali buti sprendimas unsure.gif


ir vis tiek kada nors issiskirsit... sakau is patirties... nes seimai, vien pagarbos nepakanka...
mano tevai pragyveno 18 metu ir issiskyre, visiem buvo sokas - "tooookia seima, tokie vaikai, toks grazus bendravimas, bet va isiskyre" as tik po visko suzinojau, kad jausmai buvo senai atsale ir gyveno del vaiku, bet kas is to?? atsikeliam su broliu viena ryta ir suzinom, kad mama iseina, mes liekam gyventi su teciu... niekas musu neklause, su kuo norim su kuo nenorim gyvent, nors ir ne visai vaikai jau buvom man 18, broliui 14 metu. atsimenu abu labai pykom ant mamos, bet laikas eina, zaizdos gyja, pasimirsta kai kas... su teciu musu santykiai puikus, galiu pasakyt, turim auksini teti, o mama... aisku, ji liko musu mama, liko bendravimas.... bet ji tada isejo...

mano moralas butu toks: vaikai visada buna artimesni su tuo tevu, su kuriuo gyvena...
Atsakyti