Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

[quote=pmociute,2009 09 06, 16:18]
Pradėjau pynimo sezoną biggrin.gif Tiksliau, prireikė "kašikėlio".


Sveika, pmočiute smile.gif . Na ir geniali mintis doh.gif , o ir darbas puikus wub.gif . Pavydžiu baltu pavydu, kad sugebi rasti laiko tokiem dalykam thumbup.gif . Aš vis dar laukiu ilgesnių vakarų. Gal tada vėl pradėsiu pinti.
Sėkmės miške mirksiukas.gif .
Atsakyti
sveikos,nu ziurejau,grozejaus jusu darbais kol susigundziau ir as kazka nusipinti,tai va prisisukau vyteliu ir susipyniau kibo kibiriuka tik be rankenos ir nenudazytas,ryte nusifotkinsiu ir bandysiu idet foto blush2.gif tada galesit ivertint mano darbeli ax.gif aisku kaip pirmas blynas tikrai neblogas,bet iki eksperciu dar toli lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=pmociute,2009 09 06, 16:18]
Pradėjau pynimo sezoną biggrin.gif Tiksliau, prireikė "kašikėlio".

Fantastiškas kašikėlis thumbup.gif
O aš pirmą kartą pabandžiau pinti apvalų daiktą, tai man smagiau, negu kampuotą. Kai baigsiu dažyt, įmesiu nuotraukėlę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2009 09 06, 16:18)
Pradėjau pynimo sezoną biggrin.gif Tiksliau, prireikė "kašikėlio". 
Neturiu kuo dažyti, dar nepasiruošusi rolleyes.gif

Na ir kašikėlio grožis. wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.Esu sužavėta jūsų darbeliais , užsikrėčiau ir aš pabandyti.Atsispausdinau info, prisidėjau laikraščių.Kibsiu į darbus.Bet iškilo toks klausimas.Sakykit jei suksiu juostelę ant virbalo, gal galit patart kokia juostelė gražiau atrodo, jug galima sukti ant 2,5 dydžio virbalo ir čia bus plona juostelė o pvz. sukant ant 5 dydžio virbalo gausis storesnė ir turbūt trumpesnė juostelė.Sakykit ant kokio dydžio virbalo jūs sukat, gal bandėt ir ant to ir ant ano, kaip gražiau gaunas.Patarkit.Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū.
Atsakyti
Sveikutės!
Aš dar naujokė, prisijungiau prie Jūsų kompanijos neseniai. Bandžiau apipinti dežę. Gavosi tikrai prastai, bet tikiuosi išmokti. Labai noriu išmokti įkelti nuotraukas. Bandau, nors nežinau kaip gausis. Tos nuotraukytės prastos, bet labai atsiprašau, tiesiog noriu pabandyti patį nuotraukų perkėlimo procesą. Jei pavyks, tikiuosi, kad galėsiu ir aš ką nors gražesnio parodyti.
http://s61.radikal.r...ecd2139cfea.jpg
http://i082.radikal....126bf283dbe.jpg
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2009 09 07, 16:34)
Sakykit ant kokio dydžio virbalo jūs sukat, gal bandėt ir ant to ir ant ano, kaip gražiau gaunas.Patarkit.Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū.
as vyteles suku ant pacio ploniausio virbalo, ant storesnio virbalo jos gaunasi minkstesnes, ar trumpesnes g.gif negaleciau pasakyti ax.gif , jau nepamenu, nes kai pabandziau su tuo plonu virbalu, tai labai grazios man tos vyteles smile.gif aisku kaska pinant ir tu vytelio daugiau reikia, mirksiukas.gif
QUOTE(Terra2 @ 2009 09 07, 17:34)
sauni pradzia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE
Pradėjau pynimo sezoną biggrin.gif Tiksliau, prireikė "kašikėlio".
Neturiu kuo dažyti, dar nepasiruošusi rolleyes.gif
kaip visada aukstasis pilotazas thumbup.gif ,
ar teisingai iziurejau??? pradzia kvadratine??? ir gal galite papasakoti smulkiau ax.gif kaip ten tas uzbaigimo krastelis buvo daromas ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 09 07, 18:10)
ar teisingai iziurejau??? pradzia kvadratine??? ir gal galite papasakoti smulkiau  ax.gif kaip ten tas uzbaigimo krastelis buvo daromas ax.gif  rolleyes.gif


Teisingai įžiūrėjai. Tiesiog neturėjau po ranka ovalaus daikto, taigi pradžią dariau apie stačiakampę dėžutę, paskui ją išėmiau ir pyniau apvalindama "iš rankos". Pabaigoj susukau vyteles ir priklijavau karštais klijais. :bigsmile:Pažiūrėsiu, jeigu fotikas neišsikrovęs tai nufot. nudažytą.
Nu va , dar spėjau į tą pačią žinutę. Tik lakavau ne akriliniu laku (neturėjau)user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 07 rugsėjo 2009 - 18:32
Žinutė klaipėdietėms. Klaipėdoje dukra tokį beicą ,už kurį aš Drusininkuose moku 7 Lt, Klaipėdoje pirko už 3,90 Lt (0,5 l). Štai tokia pas mus kainų politika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2009 09 07, 19:36)
Žinutė klaipėdietėms. Klaipėdoje dukra tokį beicą ,už kurį aš Drusininkuose moku 7 Lt, Klaipėdoje pirko už 3,90 Lt (0,5 l). Štai tokia pas mus kainų politika blink.gif

Paklauskit kur Klaipėdoje pirko? Aš pirkau "Banginyje" po 12t už 1ltr
Papildyta:
Gal galit kas nors paaiškinti nuo ko priklauso klijų pistoleto kokybė? Gal aš brokuotus klijus nusipirkau, o gal pats pistoletas netikęs, bet man labai lėtai su juo dirbasi. Kol išteka lašas klijų, nusibosta ir laukti.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 09 08, 10:13)
Gal galit kas nors paaiškinti nuo ko priklauso klijų pistoleto kokybė? Gal aš brokuotus klijus nusipirkau, o gal pats pistoletas netikęs, bet man labai lėtai su juo dirbasi. Kol išteka lašas klijų, nusibosta ir laukti.

Pistoletų yra įvairių pagal galingumą.Pas mane yra pats pigiausias,bet dirbti galima normaliai.Šiaip pažystama gėlininkė sakė kad neblogi yra Gargžuose floristikos parduotuvėje parduodami,kažkada kainavo apie 45 lt,dabar aišku brangiau.Beto juk kad ištekėtų klijai spausti reikai,o tu gal lauki kol savaime tekės?
Atsakyti
Aš taip pat noriu pirkti tokį pistoletą, žiūriu db internete, kad yra pirkti ir už 16 lt, kaži ar tie išvis veikia? g.gif
Atsakyti