Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 3

as jau antra toki pigu nusipirkau, pirmas po 1.5 metu kankinimo perkaito ir numiro lotuliukas.gif , dabar naujasnis, bet toks pats pigus kaip ir anas nezinau kiek laikys ax.gif
siaip sie pigus ginkliukai nepritaikyti ilgam kaitinimui, nes neturi ten kaskokios reles, (na kaip lygintuve, gi ikaista iki tam tikros temperaturos ir issijungia),tai jis kaista ir kaista ir kaista lotuliukas.gif , todel tokiam pigiam reikia daryti pertraukeles, o perkant brangesnius irgi reikia manau gerai issiklausineti ir isitikinti ar tikrai ten bus geresnis,
manau toks daigtas priklausomai nuo poreikiu perkamas, kai as pati naudoju tik pinimui, o pinu pakankamai retai, tai man sio pigaus laaabai ilgai uztenka, bet manau kaska rimtai dirbant, reiktu ir rimtesnio pasidairyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 09 09, 08:46)
as jau antra toki pigu nusipirkau, pirmas po 1.5 metu kankinimo perkaito ir numiro lotuliukas.gif , dabar naujasnis, bet toks pats pigus kaip ir anas nezinau kiek laikys  ax.gif
siaip sie pigus ginkliukai nepritaikyti ilgam kaitinimui, nes neturi ten kaskokios reles, (na kaip lygintuve, gi ikaista iki tam tikros temperaturos ir issijungia),tai jis kaista ir kaista ir kaista lotuliukas.gif , todel tokiam pigiam reikia daryti pertraukeles, o perkant brangesnius irgi reikia manau gerai issiklausineti ir isitikinti ar tikrai ten bus geresnis,
manau toks daigtas priklausomai nuo poreikiu perkamas, kai as pati naudoju tik pinimui, o pinu pakankamai retai, tai man sio pigaus laaabai ilgai uztenka, bet manau kaska rimtai dirbant, reiktu ir rimtesnio pasidairyti rolleyes.gif

va kokia išsami informacija o dabar jūsų teisė rinktis tongue.gif
Atsakyti
[quote=lukasta,2009 09 08, 23:45]
bet klijuojant vyteles, taip pat po kiekvienos neišjunginėsi

Tai tu, pindama, vyteles suklijuok paprastais "Lipalo" ar PVA klijais, o pistoletą naudok tik pradedama pinti, kai reikia priklijuoti prie dugno vyteles, apie kurias reikės pinti, arba apdailai. Nežinau, ar aiškiai parašiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 09 rugsėjo 2009 - 12:51
Sveikos mergaitės.Gelbėkit, tarkit žodį , nuraminkit.Prisikarpiau juostelių.Bandau sukti.Na ir kas gaunas?????????????Ogi vienas galas siauresnis, kitas plonesnis.Sakykit ar taip gali būti?Ar tik laikui bėgant ir po kokios 100-osios juostelės ji bus lygi kaip pas jus.Dabar tik bandinėju, suku kokią 10-ą bet ne taip gausnas kaip pas jus.Žinau kad reikia kantrybės kantrybės ir daaaaaaaaaaaaaaug darbo bet pasakykit gal ką ne taip darau, ar ir jums pirmosios tokios buvo, gal kreivai juostelės sukarpytos ar dar kas nors.Ir dar ar nebūna jums kad besukant juostelę ji nebesisuka įstrižai o sukasi tiesiai.Turbūt čia sukimo kampas būna negeras paimtas, ar kaip.Sakykit ar dar daug teks prastų juostelių susukt kad gautusi taip kaip pas LINUTUKĘ filmuke.Va ten tai raketos greitis..................Oi kaip pavydžiu.
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2009 09 11, 07:50)
Sveikos mergaitės.Gelbėkit, tarkit žodį , nuraminkit.Prisikarpiau juostelių.Bandau sukti.Na ir kas gaunas?????????????Ogi vienas galas siauresnis, kitas plonesnis.Sakykit ar taip gali būti?Ar tik  laikui bėgant ir po kokios 100-osios juostelės ji bus lygi kaip pas jus.Dabar tik bandinėju, suku kokią 10-ą bet ne taip gausnas kaip pas jus.Žinau kad reikia kantrybės kantrybės ir daaaaaaaaaaaaaaug darbo bet pasakykit gal ką ne taip darau, ar ir jums pirmosios tokios buvo, gal kreivai  juostelės sukarpytos ar dar kas nors.Ir dar ar nebūna jums kad besukant juostelę ji nebesisuka įstrižai o sukasi tiesiai.Turbūt čia sukimo kampas būna negeras paimtas, ar kaip.Sakykit ar dar daug teks prastų juostelių susukt kad gautusi taip kaip pas LINUTUKĘ filmuke.Va ten tai raketos greitis..................Oi kaip pavydžiu.

aš irgi nesu profė man iki linutukės lygio toli bet jau daug maž normalios gaunasi tik greitis lėtesnis. O pas mane visada vienas galas truputi sores is už kita man geria po to jas vieną į kitą sukiši
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2009 09 11, 09:45)
aš irgi nesu profė man iki linutukės lygio toli bet jau daug maž normalios gaunasi tik greitis lėtesnis. O pas mane visada vienas galas truputi sores is už kita man geria po to jas vieną į kitą sukiši



Taip ir turi gautis smile.gif Viskas ok.
Atsakyti
Vajėzus kaip gerai.Ačiū ačiū ačiū kad nuraminot.Per savaitaglį raitosiuos rankoves ir kibsiu į juostelių sukimą.Jėgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2009 09 11, 09:50)
Vajėzus kaip gerai.Ačiū ačiū ačiū kad nuraminot.Per savaitaglį raitosiuos rankoves ir kibsiu į juostelių sukimą.Jėgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

sėkmės darbuose 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės!
Kur visos pynėjėlės dingot? Man labai trūksta Jūsų darbelių. Kažkaip nyku be šios temos. sad.gif
Atsakyti
aptingo visos lotuliukas.gif na as tai tikrai aptingusi blush2.gif , bet planuoti tai planuoju ax.gif galvoje esu daaaaaaaug dezuciu susiplanavusi, tai kada nors imsiu ir darysiu rolleyes.gif kai tik ta nelemta tinginuka isvaikysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos pynėjos smile.gif

Vakar ėmiausi vytelių sukimo. Iš pradžių buvau susinervinus, nes niekaip man nesisekė jų susukti, labai išplatėdavo į pabaigą doh.gif (na praktiškai vieną į kitą galima pilnai sumauti). Na bet paskui įvaldžiau sukimą su virbalu. Dar pinti nepradėjau, bet sukimo procesas man labai patiko, toks raminantis smile.gif

Labai daug prisiplanavau nupinti lotuliukas.gif kažin kaip man čia gausis smile.gif
Atsakyti
Gelbėju situaciją lotuliukas.gif Nusipyniau krepšį bulvėms žiemą laikyti, o tai vis kibiriuke laikiau biggrin.gif Nedažysiu, kol nenusipirksiu akrilinio lako. Taigi rodau pusfabrikatį.user posted image
Atsakyti