Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

Įmesiu dar viena savo naujai pamėgtą receptuką. Kai pirmąsyk pamačiau gaminimą, galvojau fuuuu, nuobodu ir neskanu, užtat kai paragavau - persigalvojau biggrin.gif Labai greita, paprasta

Makaronai su karališkom krevetėm

Reikės:
- makaronų (man skaniausia su šviežiais fettucini arba tagliatelle wub.gif , bet skanu ir su paprastais spaghetti)
- didelių krevečių (bandžiau ir su mažom, bet visiškai ne tas skonis gaunas - didžiosios daug sultingesnės)
- 3-4 česnako didesnės skiltelės
- druska, pipirai (man patinka česnakiniai biggrin.gif ), prieskoninės žolelės (aš paprastai naudoju Santa Maria Viduržemio jūros prieskonius - ten su baziliku, oreganu, čiobreliais)
- alyvuogių aliejus (man skaniausia su "Anira" - neišskiria to specifinio kvapo kepant, o ir nebrangus).

Padažiukas gaminimas taip: į nedidelę keptuvę įpilti nemažai alyvuogių aliejaus (koks pusė cm nuo dugno), palaukti, kol užkais. Suberti stambokom riekelėm pjaustytas česnako skilteles (stambios geriau, nes nesudegs). Pakepinti kokia minutę-kitą, kad kiek suminkštėtų, ir tada dėti atšildytas krevetes. Paprieskoninti ir pakepinti viską kokias 3-4 min.
Viskas smile.gif Pilam ant išvirtų makaronų ir laižomės pirštus thumbup.gif
Atsakyti
Misraine su makaronais:
Megstami makaronai isvirti
paprika
krevetes
zali zirneliai
padazas,kaip kam patinka biggrin.gif aliejus ,majonezas,citriniu sultys ,zodziu pagal skoni mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Palangos restorane Terasa Vasara teko valgyti siaubingai skanius spagecius su vistiena. Gal kas zinot sio patiekalo recepta? Berods jis buvo su baltojo vyno padazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DiaDi @ 2010 11 10, 16:17)
Makaronai su tuno padažu...mmm..niam niam:)
Keptuvėj pakepinu svogūną ar porą, dvi skilteles česnako, sudedu tuno skardinę (aliejuje) ir porą šaukštų grietinės, paskaninu druska ir pipirais:) Padažą dedi ant šiltų virtų makaronų thumbup.gif

ka tik isbandziau jusu paprastuti recepta bigsmile.gif skonis tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif niekad nebuvau valgiusi makaronu su tunu, bet man labai labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
mano megstamiausias makaronu su tunu receptas:
keptuveje pakepinu melyna svoguna ir morkyte ant sviestuko. tada dedu nublansiruotus pomidorus, tuna, sauksta grietines ir prieskoniu pagal skoni.
su makaronais thumbup.gif o dar skaniau man buna kitadien pasildyta lotuliukas.gif

kitaip su tunu darau irgi su visokiomis darzovemis tik pomidorus pakeiciu pasta ir nededu grietines smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 29 rugpjūčio 2011 - 20:48
QUOTE(guodzik @ 2011 08 29, 21:47)
mano megstamiausias makaronu su tunu receptas:
keptuveje pakepinu melyna svoguna ir morkyte ant sviestuko. tada dedu nublansiruotus pomidorus, tuna, sauksta grietines ir prieskoniu pagal skoni.
su makaronais thumbup.gif o dar skaniau man buna kitadien pasildyta lotuliukas.gif

kitaip su tunu darau irgi su visokiomis darzovemis tik pomidorus pakeiciu pasta ir nededu grietines smile.gif


guodzik, 4u.gif

turiu klausimą kokį tuną naudoji ar savose sultyse ar aliejuje?

kaip gerai rytdienai jau
turiu receptą.

Lauksiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 08 29, 21:09)
guodzik, 4u.gif

    turiu klausimą kokį tuną naudoji ar savose sultyse ar aliejuje?

    kaip gerai rytdienai jau
turiu receptą.

    Lauksiu atsakymo.

dedu paprasta, man su aliejumi poer riebu smile.gif siaip proporcijas pagal porcijos dydi, ar skanu buvo? smile.gif
Atsakyti
Oi, kaip gerai, kad priminėt makaronų receptukus su tunu smile.gif Aš juos gaminsiu šįvakar tik pas mane kiek kitaip truputi ax.gif Aš pakepinu svogūną, dedu tuną, po to smulkiai pjaustytus pomidorus, alyvuoges ir baziliko. Ir visu šituo padažu užpilu makaronus lėkstėje smile.gif Niu kaip man ir vyrui skanu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Jungiuosi ir as i megstancias makaronus buri smile.gif Sakykit, gal kuri gaminat pati makaronus namie?
Jau kiek ivairiu cia radau pas jus receptuku kaip tuos makaronus pagaminti, oj oj 4u.gif O as visada galvojau, kad makaronai, tai toks patiekalas, is kurio nelabai ka tesukurpsi ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, bye1.gif

gal matet kur pirkti juoduju makaronu? Taip man jie patiko... gal kuri ir koki receptuka zinote? As valgiau tiesiog kaip garnyra prie kepto tuno, bet taip patiko, kad manau su kokiom krevetem tai rojus butu rolleyes.gif
Atsakyti
ziema megstu siltas makaronu salotas su tunu. ingridientus improvizuoju, galima deti pupeliu, kukuruzu, tuna ir makaronus, galima deti kukurzus tuna ir pvz sviezia agurka ar paprika. tada sumaisau viska su majonezu, ziema vakarienei pats tas thumbup.gif
Atsakyti
kodėl šita tema tokia apmirus g.gif
šianiden gaminau makaronus su jūros gėrybėmis- fantastika wub.gif galėčiau kasdien valgyt biggrin.gif

http://maistomagija....roskinukas.html
Atsakyti