Įkraunama...
Įkraunama...

*****Regitra*****

SENA TEMA 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi šiandien atsiimiau tą "rūžavą" plastikėlį yahoo.gif tik nėr kolkas ką vairuot - užtat šeštadienį jau matau kaip savo MB iš gimtadienio vežu... lotuliukas.gif

Papildyta:

o tai kam tau kompanija? ax.gif gi vistiek tik su egzaminuotoju teks važiuot.. man asmeniškai geriausiai gaudavosi tai kai nevažiuodavau prieš egzą. Nes per tą pravažiavimą pridirbdavau vėl klaidų žioplų, susinervindavau, o per egzą pradėdavau apie jas mastyt ir šnipštas gaudavosi... doh.gif

QUOTE(Levander @ 2009 03 04, 19:51)
pas mano instruktorių vietų nėra  4u.gif
ar nieks man ryt kompanijos nepalaikys  blush2.gif  doh.gif  unsure.gif


Pala, čia apie įsibėgėjimą aikštelėj?.. blink.gif jei ten, tai nespėsi brangioji antros permest - takutis ten laabai trumpas, o egzaminatorius šiaip man nei karto nepažiūrėjo ant kiek važiuoju - svarbu kad sustočiau laiku ir vietoj mirksiukas.gif

QUOTE(Levander @ 2009 03 04, 19:51)
beje, klausiau dėl įsibėgėjimo... sakė negali būti, kad 1 pavara tik važiuot... apsukos gi užkyla  doh.gif  nu bet rimtai, neįsivaizduoju kaip važiuot 30-40km/val greičiu pirma pavara  blink.gif  unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 04 kovo 2009 - 20:09
QUOTE(Giagute @ 2009 03 04, 21:05)
Aš irgi šiandien atsiimiau tą "rūžavą" plastikėlį yahoo.gif

o tai kam tau kompanija?  ax.gif

Pala, čia apie įsibėgėjimą aikštelėj?..  blink.gif jei ten, tai nespėsi brangioji antros permest - takutis ten laabai trumpas, o egzaminatorius šiaip man nei karto nepažiūrėjo ant kiek važiuoju - svarbu kad sustočiau laiku ir vietoj  mirksiukas.gif

šaunu thumbup.gif

na, sm kompanjonės reikia biggrin.gif bigsmile.gif įdomiau būtų, jei dar kas laikytų tą pačią dieną biggrin.gif

tai, kad visad spėju įjungti 2 4u.gif kai laikiau, tai būtinai reikėjo pasiekti 30km/val greitį 4u.gif
Atsakyti
Tai tada tau jau teises ir taip reiktų duot 4u.gif
nes man net mintis nekilo pavaras dar perjunginėt - o instruktoriai tai pasako tam, kad nevėžlintum ant 5km/h.
Regitroj per visus keturis kartus mano blush2.gif niekam primygtinai nereikėjo tų kilometrų nustatytų. O papuldavau pas skirtingus vis rolleyes.gif

QUOTE(Levander @ 2009 03 04, 21:10)
tai, kad visad spėju įjungti 2  4u.gif kai laikiau, tai būtinai reikėjo pasiekti 30km/val greitį  4u.gif

Atsakyti
Keista, kad visur taip skirtingai..nes man mokinantis su abiems instruktoriais praktiskai butina budavo 2 pavara, ne kitaip. Tik imeti ja ir jau ruosies stabdyt biggrin.gif bet kaip man sake, cia nuo miesto jau priklauso kur laikyti..nevisur tos 2 reikalauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 03 04, 19:32)
bet tai tada turbūt nepasiekiat reikiamo greičio su 1 pavara? 

g.gif nu zinai per egza tikrai nebuvo kada ziuret ant kiek vaziuoju lotuliukas.gif bet manau ne ta esme ant kiek bet svarbu greiciau pradet ir sustot reikiamoj vietoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 03 04, 21:26)
Tai tada tau jau teises ir taip reiktų duot  4u.gif

nu jo biggrin.gif biggrin.gif
keistas tas mano važiavimas lotuliukas.gif praeitą kartą per pravažiavimą (po mėnesio pertraukos) instruktorius sako mieste labai gerai važiuoji, aikštelę jau primiršai... šiande (vėl po mėnesio pertraukos) aikštelę idealiai pravažiavau, o mieste... unsure.gif sako, na sėkmės tau ryt, bet gatvėj klaidų darai, ženklų nepastebi blush2.gif doh.gif
QUOTE(klik @ 2009 03 04, 21:32)
. Tik imeti ja ir jau ruosies stabdyt biggrin.gif 

drinks_cheers.gif
aha, įjungi 2, staigiai pristabdai ir dariedi iki reikiamos vietos smile.gif
QUOTE(Edeva @ 2009 03 04, 22:05)
g.gif nu zinai per egza tikrai nebuvo kada ziuret ant kiek vaziuoju  lotuliukas.gif  bet manau ne ta esme ant kiek bet svarbu greiciau pradet ir sustot reikiamoj vietoj  4u.gif

o man pirmą kartą laikant, tai egzaminuotojas sako, pasiekei tik 20km/val greitį, važiuojam pastatyti mašiną iš kur paėmėm sad.gif buvo slidu, bijojau įsibėgėt blush2.gif
Papildyta:
man gatvėj tai sunkiausia tie persirikiavimai blush2.gif galėtų būti po 2 eismo juostas ir viskas lotuliukas.gif o dabar suki į dešinę, rikiuojies į pirmą juostą, važiuoji tiesiai-į antrą ( ne visada), važiuoji į kairę-į trečią juostą wacko.gif lotuliukas.gif
ir sankryžos man, mažam žmogui, tokios didelės atrodo hihihi.gif
Atsakyti
blink.gif o taip tai dar negirdėjau.. gal lėtai labai bėgėjaisi?.. nes gi gazą į grindis ir tegul kaukia jei nori ta mašina - ten gi ne įsibėgėjimą iki idealaus greičio tikrina, o sustojimą prieš kliūtį blush2.gif
nors kad slidu tai ką aš žinau, papuolė ir man, nu ir paslydau puse rato iki gairelės, bet egzaminuotojui labai taktiškai paaiškinau kad ledo būt neturėjo (nes nesimatė), taip kad jei norėjo kad sustočiau, reikėjo aikštelę nusivalyt lotuliukas.gif tai jis tik palingavo galva - jo jo, sako, va pamoka kaip reikia saugotis, mieste didesnį atstumą tik laikom, ir važiuojam toliau lotuliukas.gif

QUOTE(Levander @ 2009 03 04, 22:47)
o man pirmą kartą laikant, tai egzaminuotojas sako, pasiekei tik 20km/val greitį, važiuojam pastatyti mašiną iš kur paėmėm sad.gif  buvo slidu, bijojau įsibėgėt  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 03 04, 22:54)
blink.gif o taip tai dar negirdėjau..

matyt tiek tetrūko iki neišlaikymo biggrin.gif nes būtina pasiekti reikiamą greitį mirksiukas.gif
na, lėtai bėgėjausi, nes bijojau pradėt mėtytis į visas puses lotuliukas.gif nes ledas buvo smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 04 kovo 2009 - 22:01
Del to isibegejimo, tai pamenu, kai mokinausi, tai net KET knygutese gale, kur rasydavo apie egzamina aiksteleje, berods budavo parasytas, kad reikia toki greiti pasiekti.. g.gif nebepamenu, senai bevarciau ja ax.gif tam ir yra isibegejimas arba pagreitejimas, kad greit pasiekti dideli greiti ir greit sustabdyt, o ne po truputi nuvaziuot ir tik tada sustabdyt smile.gif nes mane tai instruktoriai ismokino, kad pradejus vaziuot gazo, staigiai 2 ir tada jau ant stabdziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 03 04, 23:42)
Del to isibegejimo, tai pamenu, kai mokinausi, tai net KET knygutese gale, kur rasydavo apie egzamina aiksteleje, berods budavo parasytas, kad reikia toki greiti pasiekti.. g.gif

Tikrai yra parašyta mirksiukas.gif drinks_cheers.gif va man ir keista dėl to, kad kitur kitaip mokina blush2.gif
Atsakyti
Sekmes rytoj, Levander - laikysim su Emilyte kumscius ir lauxim ziniu friends.gif
Atsakyti