Įkraunama...
Įkraunama...

Baleto mokykla

As noreciau pareplikuoti sia tema
Bozenyte mano mazoji irgi eina i baleta nuo 3.5 berods metuku..
Tikrai vel zygiuosime nuo rudenio, ir su mielu noru.
Pamokele tokiem maziem vyksta 40-45 min, 1 karta savaiteje. Mes rinkomes, nes uzsiemimai prie namu ir nereikia specialiai vazineti kazkur i kita miesto gala.Mergaites mokosi klausyti muzikos, kas yra pataikyti i takta, elementai tikrai yra labai paprasti maziukam, vyksta zaidimo forma, aisku su pasibegiojimais paziureti kur mama ir padukimais biggrin.gif O vadove isvis nuostabi heart.gif
O teatre net vyko spektakliukas, tiek jos ten ir "soko", bet suknytes, aplinka, buvimas kartu-tiek laimes vaikam buvo.. Jau nekalbu apie atejusias :palaikymo" komandas".
Vyresnieji taip-jau daro sudetingesnius elementus, jau ir atranka yra siokia tokia yra i sias grupes.
Va foto is spektakliuko su musu bajejinom biggrin.gif
user posted image
O kad bajejinos is jos nebus , man tikrai aisku biggrin.gif ir eisim tiek ,kiek ji nores smile.gif
Pvz. mano dickis nuo 3 metu lanko dailuji ciuozima jau 10 metu. Jam 14 metu.Tikrai nepalyginti didesni kruviai yra 3-4 metu vaikam ciuozykloje.
Ir kas yra profesionalus sportavimas ir kiek tai kainuoja visom prasmem--tikrai zinau.
Atsakyti
Maniške lanke baletą nuo 4 m. Pirmi metai buvo tik žaidimas, jokio krūvio ar rimto darbo. Dabar aš padaryčiau kitaip - nuo 4 m. nuvesčiau į gimnastiką - dėl lankstumo, kad žingsnį patempti, o jau veliau į baletą.

3-4 m. amžiaus vaikui siūlau būrelį rinktis pagal patogumą - kas arčiausia. Nes tokiam amžiui mokyklos vardas ar reklama neturi įtakos - niekas rimtai nedirbo, tik žaidžia. Po to jau matysite, ar patiks vaikui, ar norės rimtesnio krūvio, ar turi gabumų.

Rimtus baleto artistus pas mus ruošia tik Čiurlenkė.
Atsakyti
[quote=aciakaba,2012 08 25, 09:31]
labai grazi foto. sakykit kurioj vietoj lankote?
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2012 08 24, 09:13)
dabar svarstom ties kokia mokykla sustoti: baleto mokykla Gracija, ar Vilniaus baletas? gal mamytes galetu pasidalinti savo nuomonemis

Mano dukryte praeitais metais lanke Gracija.Lankem 4 men,ir kai buvo parodomoji pamokele tai mokytoja puses mergaiciu vardu nezinojo,ir seip mano mergaitei nelabai patiko schmoll.gif
Atsakyti
siandien buvau nuvaziavus i gracijos mokyklele susitikt su mokytoja, pabendravus, asmeniskai man, nelabai patiko. Vaziuosim i Vilniaus baleta.
Tali3
parasius savo nuomone jus mane nenustebinot, tikiu kad taip galejo buti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozenyte: 29 rugpjūčio 2012 - 21:07
Sveiki,
Aš savo mažiukę (4 m.) irgi planuoju leisti į baletą, bet balerinos iš jos daryti nenoriu - tiesiog laikysenos pataisymui ir šiaip pabendravimui su vaikais ir kažkokiam užsiėmimui. Eisim į VRM rūmus Kristinos ir Špokaitės baleto mokyklą pas Viktoriją. Dabar pasiskaičius temoje visokiu komentarų kažkaip sunerimau ar tų mažiukų ten labai nespaudžia, nes aš taip tikiuosi kad tas šokis vyks kaip žaidimo forma g.gif Gal kas lankėt pas Viktoriją ir galit pasisakyt kaip ten kas ir ar patiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2012 09 01, 11:15)
Sveiki,
Aš savo mažiukę (4 m.) irgi planuoju leisti į baletą, bet balerinos iš jos daryti nenoriu - tiesiog laikysenos pataisymui ir šiaip pabendravimui su vaikais ir kažkokiam užsiėmimui. Eisim į VRM rūmus Kristinos ir Špokaitės baleto mokyklą pas Viktoriją. Dabar pasiskaičius temoje visokiu komentarų kažkaip sunerimau ar tų mažiukų ten labai nespaudžia, nes aš taip tikiuosi kad tas šokis vyks kaip žaidimo forma  g.gif  Gal kas lankėt pas Viktoriją ir galit pasisakyt kaip ten kas ir ar patiko?  smile.gif

Nespaudzia
Atsakyti
Somėjausi Špokaitės mokykla Kaune. Kaina mėnesiui 90lt, kad nėra taip ir mažai. Bet man labiausiai nepatinka, kad reikia pirkti jų uniformą, kuria neva Statkevičius specialiai kūrė. 170lt cool.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune i Juskos baleto mokykla ruosiates? Gal yra lankanciu? Kaip ten? Pasipasakokite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2012 09 02, 07:43)
Somėjausi Špokaitės mokykla Kaune. Kaina mėnesiui 90lt, kad nėra taip ir mažai. Bet man labiausiai nepatinka, kad reikia pirkti jų uniformą, kuria neva Statkevičius specialiai kūrė. 170lt  cool.gif



Taip, mes lankom, pernai pirkom, apie 100 uniforma + pėdkelnės, batukai ir t. t., o ta uniforma tai juokinga, tiulis kaip užuolaidos, ant gumos suverta ir tiek, ir paprastas bodis doh.gif Bet kuri iš mūsų tokiu "statkevičium" pabūtume, nu bet ką darysi, pirkom, šokom..
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2012 09 02, 06:43)
Somėjausi Špokaitės mokykla Kaune. Kaina mėnesiui 90lt, kad nėra taip ir mažai. Bet man labiausiai nepatinka, kad reikia pirkti jų uniformą, kuria neva Statkevičius specialiai kūrė. 170lt  cool.gif

Ir už "koncertinę veiklą", ir už bilietus į savo vaikų parodomąją pamoką papildomai reikes mokėti
Atsakyti
Sveiki,
gal kas turit Polekio kontaktus, nes as kazkur praganiau. Butu didelis aciu
Atsakyti