Įkraunama...
Įkraunama...

Baleto mokykla

QUOTE(Magic.Medicine @ 2013 04 30, 18:10)
Sveiki,

gal kas nors žinote, kas mokina šokti vasarą? Tinkami miestai: Klaipėda ir Alytus
Reikėtų rimtų pamokų, nes planuoju studijuoti Choreografiją..

Alytuje jaunimo centre yra baleto mokytoja Raminta 4u.gif
Atsakyti
o ar Kaune yra kas rimto be Spokaites?
buvau nusprendus leist i Spokaites mokykla bet kai paskambinau pasidomet, sako atveskit bet kada, prijungsim prie grupes man atrodo tai nera gerai, nes ateina vienas vaikas nieko nemokantis, jam reikia paciu pagrindu.. jeigu jam prades aiskint nuo pradziu, nukentes sokantys seniau, jeigu neaiskins- vaikas nelabai ka supras... ar as klystu? gal galit mamytes rekomenduot rimtesnio lygio mokyklele Kaune?
Atsakyti
QUOTE(esu-mama @ 2013 05 04, 23:58)
o ar Kaune yra kas rimto be Spokaites?
buvau nusprendus leist i Spokaites mokykla bet kai paskambinau pasidomet, sako atveskit bet kada, prijungsim prie grupes man atrodo tai nera gerai, nes ateina vienas vaikas nieko nemokantis, jam reikia paciu pagrindu.. jeigu jam prades aiskint nuo pradziu, nukentes sokantys seniau, jeigu neaiskins- vaikas nelabai ka supras... ar as klystu? gal galit mamytes rekomenduot rimtesnio lygio mokyklele Kaune?


o tai kaip kitaip? Juk kiekvienam pradedanciajam atskiros grupes nesudarys.. g.gif baletas paremtas trenazu - tie patys pratimai kartojami ir kartojami, tai vaikas prisijungs ir tiesiog tobules savo tempu. Prisitaiko tie vaikiukai, viskas gerai. Zinoma, geriausia pradeti nuo rugsejo, bet ne visada pavyksta, yra kaip yra.. Juk ne i baleto repeticija vedat, o bureli smile.gif
Papildyta:
QUOTE(discrete @ 2013 01 30, 10:55)
Kai mergaite per toki gan neilga laika pakeicia tiek mokyklu esu linkusi manyti, kad bedos ir minusai ne mokyklose, o mergaites arba teveliu poziuryje..  doh.gif


nu jau kaip pasakysit, tai nei pridesi, nei atimsi... doh.gif apie svetimus vaikus kaip is rasto skaitot lotuliukas.gif

Atsakyti
gal kam aktualu - priėmimas į Kauno choreografijos mokyklą:
http://www.sokis.kaunas.lm.lt/
Atsakyti
sveiki, ar nuo keliu metu geriau pradeti lankyti baleta?
Atsakyti
QUOTE(alexvirga @ 2013 08 15, 11:15)
sveiki, ar nuo keliu metu geriau pradeti lankyti baleta?

Mes pradejom nuo 4 metu wink.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galite parašyti Polėkio kontaktus. Labai ačiū.
Atsakyti
Sveiki,
labai ieskome mokykleles savo mergaitei, labai svajoja isbandyti sokti balete. Noretusi arciau namu, esam is Vilniaus, Lazdynu.
Dekoju ax.gif
Atsakyti
Perskaičiau temukę, tai apie Špokaitės mokyklą rimtesni atsiliepimai gan seni. Gal kas galėtų iš šiuo metu lankančių pasisakyti?
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2013 09 15, 16:48)
Perskaičiau temukę, tai apie Špokaitės mokyklą rimtesni atsiliepimai gan seni. Gal kas galėtų iš šiuo metu lankančių pasisakyti?


Dukra lanko trečius metus E.Špokaitės mokyklą, esam labai patenkinti. Dukra sustiprintoje grupėje, tad be dviejų baleto pamokų dar ir privaloma labai rimta gimnastikos pamoka. Per atestacijas teko stebėti ne tik dukros, bet ir kitų grupių pasirodymus, tai mano neprofesionaliu vertinimu, labai gerai paruošti vaikai. Dar kas labai patiko - vasaros baleto stovykla, kurioje dalyavo ne tik mūsų bet ir kitų baleto mokyklų mokinės. Dukra jau dabar svajoja kaip kitamet važiuos. Pedagogai, kiek teko susidurti, profesionalūs ir mokantys dirbti su vaikais. Dukrai ir pati E.Špokaitė yra keletą kartų vedusi pamokas. Net nežinau ką dar pridurti, jei kas konkrečiai domina, klauskite 4u.gif
Tiesa man tai ir kaina tikrai ne per didelė atrodo.
Atsakyti
Sveiki.

Pradejome lankyti baleta (5m.) ir reikia aprangos (jau po pirmos pamokos, o man dar nesinori stipriai investuot nezinant ar lankysime toliau). Gal kas zinote parduotuves ar kontaktus kur isigyti baleto apranga pigiau? Ta, ka mums pasiule mokykloje - be galu brangu. Body, sijonukas ir "tapkutes", tokios abejotinos kokybes, o jau kaina ohmy.gif As gal nenusimanau tuose dalykuose, bet bandau ieskoti pigiau.

Veiksmas Vilniuje.
Atsakyti