Įkraunama...
Įkraunama...

Baleto mokykla

Sveikos.

Turiu klausima, nes visai sia tema nieko neismanau, bet i kuria baleto mokykla uzrasyt 5 metu vaika? Veiksmas Vilniuje. Minimaliai girdejus apie e.sporkaite ir juska, bet kuom skyriasi nezinau. buciau labai dekinga, jei patartumete.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 04, 10:27)
Sveikos.

Turiu klausima, nes visai sia tema nieko neismanau, bet i kuria baleto mokykla uzrasyt 5 metu vaika? Veiksmas Vilniuje. Minimaliai girdejus apie e.sporkaite ir juska, bet kuom skyriasi nezinau. buciau labai dekinga, jei patartumete.


Laba diena,

Pasakysiu savo nuonone. Mano dukra lanke Juskos baleto mokykla 3 metus. (Siais metais istojo i ciurlionio menu mokykla). Tarp Juskos mok.ir Spokaites didelio skirtumo nera mokymo prasme. Tik gal Juskos mokykla tokio amziaus vaikams organizuoja daugiau koncertu ir atmosfera zymiai siltesne, mokytojai mielesni. Spokaites mokykloje kiek grubiau mokina,(bet tai jau ne mano nuomone), nes lanke pazystamos mergaite, tai po metu grizo atgal pas Juska, kur buvo pries tai lankiusi.
Beje, jei apie baleto apranga tai nesistebekite ji tikrai kainuoja nemazai. Jei jau nuspresite lankyti tai teks ir nusipirkti, tapkutes pirkite pigesnes, nors siulo ir brangesnes. Parduotuves tai pagrindines yra Puantas, dancemakers(siaures miestelyje).
Atsakyti
QUOTE(Satsek @ 2013 10 07, 10:30)
Laba diena,

Pasakysiu savo nuonone. Mano dukra lanke Juskos baleto mokykla 3 metus. (Siais metais istojo i ciurlionio menu mokykla). Tarp Juskos mok.ir Spokaites didelio skirtumo nera mokymo prasme. Tik gal Juskos mokykla tokio amziaus vaikams organizuoja daugiau koncertu ir atmosfera zymiai siltesne, mokytojai mielesni. Spokaites mokykloje kiek grubiau mokina,(bet tai jau ne mano nuomone), nes lanke pazystamos mergaite, tai po metu grizo atgal pas Juska, kur buvo pries tai lankiusi.
Beje, jei apie baleto apranga tai nesistebekite ji tikrai kainuoja nemazai. Jei jau nuspresite lankyti tai teks ir nusipirkti, tapkutes pirkite pigesnes, nors siulo ir brangesnes. Parduotuves tai pagrindines yra Puantas, dancemakers(siaures miestelyje).


Mano dukra lanko E. Špokaitės baleto mokyklą. Tai skirtumas, mano subjektyvus, bet gal kam įdomu bus...
- Abi yra komercinės
- Pedagogų (kalbu apie pedagogus, o ne apie gerus baleto šokėjus) vistik yra tik E. Špokaitės mokykloje (Jolanta Vimerytė, S. Jasevičienė, kurios turi pedagoginio darbo patirtį). Sutikit, geras, tobulas šokėjas ne visada yra tobulas pedagogas blush2.gif
- Vėl gi. E. Š. yra studija ir yra mokykla. Studiją lanko vaikučiai savo malonumui 2-3 kartais per sav., mokykla - (5-6 pamokos per sav.). Plius, N. Juškos nėra gimanstikos...Kas yra svarbu...Mano galva.
- Dėl bendravimo...Hm, dukra nesiskundė. Patinka jai...Jų grupė etatiniai Tristanas ir Izolda scenos vaikai. Taip pat į metus kartą "pastato" spektaklį (aišku daugiau tėvams skirtas, bet su profais). Dalyvavo Baleto festivalyje, kur nemažai apdovanojimų atsivežė. O kad į TV3 kanalą nepapuola...Ar to reikia?? Pamenu mačiau tuos mažiukus...Na, nežinau, pasimetusių gulbiukų pasiblaškymas tarp Juškos ir jo kolegės blush2.gif
- Nepatinka, kad viskas kainuoja NEMAŽAI...Apranga, stovyklos, papildomos pamokos (prieš festivalį).


Pliusas Juškai, kad tėvai leidžia vaikams būti individualiems aprangoj. Nepatinka man tos uniformos.

Dėl drabužėlių ir avalynės. Dar Kamila yra ir dancepassion.lt (el. parduotuvė). Būtent el. pardei pirkau batelius. Siauresnei kojai tobulai tiko ir pėdkelnės gerokai pigiau negu Puante. Dar norėčiau megztuko ir blauzdinių, bet gi pas Špokaitę netinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AlKi @ 2013 10 16, 10:21)

- Nepatinka, kad viskas kainuoja NEMAŽAI...Apranga, stovyklos, papildomos pamokos (prieš festivalį).

Mes irgi galvojam pradėti lankyti baleto mokyklą.. Mėnesinis mokestis kaip ir tinka, bet va klausimas dėl tų papildomų, kiek apytiksliai dar kainuos uniforma? Planuojam į E Špokaitės mokyklą. ir ar tos stovyklos privalomos? Ta prasme kiek vidutiniškai išeina pusmečiui išlaidų?
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2013 11 06, 08:55)
Mes irgi galvojam pradėti lankyti baleto mokyklą.. Mėnesinis mokestis kaip ir tinka, bet va klausimas dėl tų papildomų, kiek apytiksliai dar kainuos uniforma? Planuojam į E Špokaitės mokyklą. ir ar tos stovyklos privalomos? Ta prasme kiek vidutiniškai išeina pusmečiui išlaidų?



Apranga kainuoja berods 100 lt (drabužėliai), bateliai, pėdkelnės atskirai. Apranga "atsinaujina" kas dvejus metus. Stovykla tikrai nėra privaloma (šiaip palyginus stovykla brangoka, bet labai gerom sąlygom vaikai gyvena ir pati prgrama labai turininga, tai bent man negaila tų pinigėlių), dalyvavimas koncertuose ir festivaliuose taip pat laisvanoriškas.
Atsakyti
QUOTE(helli @ 2013 11 10, 14:08)
Apranga kainuoja berods 100 lt (drabužėliai), bateliai, pėdkelnės atskirai. Apranga "atsinaujina" kas dvejus metus. Stovykla tikrai nėra privaloma (šiaip palyginus stovykla brangoka, bet labai gerom sąlygom vaikai gyvena ir pati prgrama labai turininga, tai bent man negaila tų pinigėlių), dalyvavimas koncertuose ir festivaliuose taip pat laisvanoriškas.

Dalyvavimas koncertuose savanoriškas, bet mokamas. 100 lt, berods, per metus papildomai.

Vieno baleto aprangos komplekto maniškei užtenka tik metams, nes išauga, praeitais metais net du kartus teko pirkti - ūgtelėjo ir nebetilpo smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Bizianka @ 2013 11 10, 12:18)
Dalyvavimas koncertuose savanoriškas, bet mokamas. 100 lt, berods, per metus papildomai.

Vieno baleto aprangos komplekto maniškei užtenka tik metams, nes išauga, praeitais metais net du kartus teko pirkti - ūgtelėjo ir nebetilpo smile.gif))


Aga, neįsivaizduoju kaip gali dviems metams pakakt blush2.gif Kasmet perkam. Gi ir spalvos keičiasi doh.gif Šiemet 100 Lt mokėjom, pernai 150 Lt, nes dar toks butaforinis megztukas buvo doh.gif

Pėdkelnes perkam kas mėn.-du. Bateliai grubiai pusmečiui, kažkur pavasariop vis atsinaujinam.

Stovykla...Sutinku su mama, sąlygos geros, tačiau manau, kad galima būtų labiau stovykišką surengti.
Atsakyti
QUOTE(Bizianka @ 2013 11 10, 14:18)
Dalyvavimas koncertuose savanoriškas, bet mokamas. 100 lt, berods, per metus papildomai.

Vieno baleto aprangos komplekto maniškei užtenka tik metams, nes išauga, praeitais metais net du kartus teko pirkti - ūgtelėjo ir nebetilpo smile.gif))


Tai mes vadinas pigiau prasisukom netyčia ax.gif Mums spalva nesikeitė du metus iš eilės, tik kaspinėlio.
Atsakyti
QUOTE(helli @ 2013 09 28, 12:33)
Dukra lanko trečius metus E.Špokaitės mokyklą, esam labai patenkinti. Dukra sustiprintoje grupėje, tad be dviejų baleto pamokų dar ir privaloma labai rimta gimnastikos pamoka. Per atestacijas teko stebėti ne tik dukros, bet ir kitų grupių pasirodymus, tai mano neprofesionaliu vertinimu, labai gerai paruošti vaikai. Dar kas labai patiko - vasaros baleto stovykla, kurioje dalyavo ne tik mūsų bet ir kitų baleto mokyklų mokinės. Dukra jau dabar svajoja kaip kitamet važiuos. Pedagogai, kiek teko susidurti, profesionalūs ir mokantys dirbti su vaikais. Dukrai ir pati E.Špokaitė yra keletą kartų vedusi pamokas. Net nežinau ką dar pridurti, jei kas konkrečiai domina, klauskite  4u.gif
Tiesa man tai ir kaina tikrai ne per didelė atrodo.


Ačiū!
Įsirašėm į studiją ir sėkmingai lankom smile.gif Mokytoja Aušrinė - labai mielas ir šiltas žmogus. Visumoj - dukrai patinka ir buvo didžiausia tragedija, kai apsirgo ir teko praleist porą užsiėmimų.
Atsakyti
Sveiki, gal kas buvo šiandien baleto konkurse Allegro 2013 Šokių teatre, kokie įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2013 11 29, 22:09)
Ačiū!
Įsirašėm į studiją ir sėkmingai lankom smile.gif Mokytoja Aušrinė - labai mielas ir šiltas žmogus. Visumoj - dukrai patinka ir buvo didžiausia tragedija, kai apsirgo ir teko praleist porą užsiėmimų.



Čia VRM ar Gedimino pr.?
Atsakyti
QUOTE(anilda @ 2014 02 05, 08:38)
Čia VRM ar Gedimino pr.?

Gedimino.
Atsakyti