Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinės virtuvės

QUOTE(elitarai @ 2009 03 06, 16:01)
user posted image
15lt.

user posted image
21lt
kurios grazesnes?

Gražu pažiūrėti į gėlėmis dekoruotas rankenėles , bet renkantis imčiau pirmasias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 06, 21:05)
user posted image
nu sitas wub.gif tik 211 doleriu.Bet ar patikima?ir jeigu pas mane VISA eurais,tai jie perkeicia y dolerius?o jus pati ar siuntetes kanors?


Principas toks, kad yra zmogus USA kuris turi cia Hansa saskaita arba seb. Jis uzsako preke, tada kai jinai buna jau pas ji, pasveria ir paraso jums kiek reikia pervesti. Nieko sudetingo.
Nueikite i "internetines parduotuves" http://www.supermama...p?showforum=139
ir nustebsite kiek zmoniu ten rengiasi nuo galvos iki koju ir koks milziniskas skirtumas kainose. unsure.gif Tiesiog pasirinkite tarpininke ir viskas mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 06, 21:05)
[Bet ar patikima?

Elitarai, per tarpininkes gali pirkti be baimės smile.gif
Daaaug esu per jas pirkusi, taip kad pirmyn svajonių krano link biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 06, 16:10)
Visa tehnika emiau smeg,ai irnesakyk.gif ka cia smulkintis-MB taip pasake rolleyes.gif


Teisingas pasirinkimas thumbup.gif pas mane Smeg orkaite, indaplove ir indukcine kaitlente.
Rankeneles rinkciausi pirmasias mirksiukas.gif na ir kainos ju, nemenka suma susidaro susumavus visas, nera kur nei pataupyti, jei norisi kokybes ir grozio ax.gif

QUOTE(Iriska @ 2009 03 06, 19:34)

Kodel neuzsakius per tarpinikes is JAV:
http://www.overstock...hType=HP_Header



Jau geriau neit i si puslapi, pamatai koks gausus pasirinkimas, kainos zemesnes, pyktis ima doh.gif smile.gif juk rizika yra, kad preke netiks.
Narsiau internete, ieskodama baro kedziu, ech kokius grozius galima butu parsisiusti is JAV ax.gif , bet dar paieskosiu pas mus.

Gal jus uzmatete kur didelis pasirinkimas baro kedziu g.gif

Stebukle, ringa lauksim fotoreportazu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginava @ 2009 03 07, 10:24)
juk rizika yra, kad preke netiks.

Peržiūrėjau overstocke kraniukus, nugis puikių variantų radau. Tik dabar įdomu, ar gali amerikanskas kranas netikti? Nesuprantu aš tų pajungimo subtilybių, bet labai įdomu.
Jei žinočiau, kad tinka, rizikuočiau rolleyes.gif
Atsakyti
ir as bijau,kad gali netikti,parsisiusti -na nezinau,nebandziau,tai ir nerimtai rodosi,bandysiu per ten gyv.drauge gal,bet ar atitinka visi galai -laidai g.gif ,jeigu netiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ginava @ 2009 03 07, 10:24)
Stebukle, ringa lauksim fotoreportazu  smile.gif  4u.gif

mano baldu rankeneles smile.gif
user posted image
http://i22.photobuck...ai/DSC09798.jpg
o cia virtuves belekokia nuotrauka.
http://i22.photobuck...ai/DSC09796.jpg
(truksta plintusu, truksta paveikslo ant sienos prie stalo, truksta normaliu rubu langams, buitines technikos, todel bendras vaizdas netoks koks turi but)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 07 kovo 2009 - 16:21
user posted image
grozis aplink langa,tokio kazka panasaus ir as darausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 08, 19:36)
user posted image
grozis aplink langa,tokio kazka panasaus ir as darausi rolleyes.gif

manau kad viruvės baldininkai karnizą gali tokį padaryti ax.gif

ar merginos kuri nors gaminotes pas Reval baldai? 4u.gif
esmė tame, kad ieškau gamintojo, kuris gebėtų pagaminti lenktas kampines spinteles. o iš lietuviškų radau tik Reval.
visi tie itališki Scavolini ir pan. tai kainos ranką nukanda doh.gif
Atsakyti
pabandyk,, pjuvena,,jie Kaune,bet vaziuoja visur.o ir daro graziai viska,man rode savo dirbtuvese visokiu pavyzdziu ax.gif gundausi ir klasikiny miegamo komplekta darytis.
Atsakyti
ZANE, nu super thumbup.gif . As visu langu taip noreciau rolleyes.gif . Amerikoj daug kas daro visus langus taip.

STEBUKLE, o kodel apacia daret balta?
Nepyk, bet kazkaip vysnine spalva su balta apacia, baltu stalvirsiu ir balta buitine technika kazkaip.... labai dideli du kontrastai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2009 03 09, 00:46)


STEBUKLE, o kodel apacia daret balta?
Nepyk, bet kazkaip vysnine spalva su balta apacia, baltu stalvirsiu ir balta buitine technika kazkaip.... labai dideli du kontrastai  ax.gif

as nepykstu, idomu isgirst nuomone is salies wink.gif
ten nera baltos spalvos, ten visur rusva(o spinteles raudonmedzio spalvos). balta tik buitine technika.
Atsakyti