Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinės virtuvės

o aš noriu pasigaminti klasikinę virtuvę kombinuotą su modernu... kažkaip taip va. pvz dėti klasikinės virtuvės fasadą, derinti su modernia buitine technika, dėti modernes (gal įleistas) rankenėles... šalia tokios virtuvės derinti masyvų klasikinį valgomojo stalą o prie jo modernias metalo kėdes...
žodžiu, galvoje turiu viziją... o kaip realybėje bus nežinau blush2.gif
gal kas matėt gyvų pavyzdžių ar foto matėt? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 09 kovo 2009 - 22:13
Na nutilo musu temele ax.gif Pas mane buitine tehnika supirkta,sestadieny montuos jau,o tai reiskia,kad pasirodymas netoli mirksiukas.gif RINGA ,o kaip jusiske virtuve laikosi?vis pagalvoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 03 17, 10:26)
Na nutilo musu temele ax.gif Pas mane buitine tehnika supirkta,sestadieny montuos jau,o tai reiskia,kad pasirodymas netoli mirksiukas.gif RINGA ,o kaip jusiske virtuve laikosi?vis pagalvoju rolleyes.gif


MB surinkinėja, tai ilgai trunka doh.gif
Atsakyti
o mes laukiam nesulaukiam, tema tuscia, laukiam foto ir atsilepimu hihihi.gif
Atsakyti
Nors man virtuvės reikės tik po metų, bet planą jau dabar braižausi, nes vedžioja name elektrą ax.gif . Tirpstu nuo klasikos wub.gif ... Noriu senovinės virtuvės su gražiu gartraukiu. Iš daug paveiksliukų esu išsirinkusi detales. Smagu kai vis merginos įkelia nuotraukų, pasisemi idėjų drinks_cheers.gif . Man patiko šios virtuvės dizainas. Tik gartraukį daryčiausi kitokį 4u.gif .
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Gazelė @ 2009 03 23, 13:58)
Nors man virtuvės reikės tik po metų, bet planą jau dabar braižausi, nes vedžioja name elektrą ax.gif . Tirpstu nuo klasikos wub.gif ... 


Tik po metu unsure.gif , galvojau greiciau.........
Kur zadat daryt virtuvini ar dar nezinot?
As irgi cia seile varvinu pastoviai rolleyes.gif
Atsakyti
Pavyzdukas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mojito: 23 kovo 2009 - 16:32
QUOTE(Žanė @ 2009 03 09, 23:09)
o aš noriu pasigaminti klasikinę virtuvę kombinuotą su modernu... kažkaip taip va. pvz dėti klasikinės virtuvės fasadą, derinti su modernia buitine technika, dėti modernes (gal įleistas) rankenėles... šalia tokios virtuvės derinti masyvų klasikinį valgomojo stalą o prie jo modernias metalo kėdes...
žodžiu, galvoje turiu viziją... o kaip realybėje bus nežinau  blush2.gif
gal kas matėt gyvų pavyzdžių ar foto matėt? smile.gif


turetu buti super thumbup.gif
Atsakyti
Mojito baldukai labai gražūs thumbup.gif .
Taip, Rytine kava, žadam tik po metų, nes yra saldus žodis krizė lotuliukas.gif . Na ir namas labai didelis + 90 kv. pagalbinis priestatas su pirtele mirksiukas.gif . Su dizainere bendraujame kas savaitę. O gaminsiu dar nežinau kur. Labai gražiai daro ir namudininkai. Dizainerė pavyzdį rodė bigsmile.gif . Noriu šviesios virtuvės ir tokio gartraukio apdirbimo:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Gazelė @ 2009 03 23, 19:18)
Mojito baldukai labai gražūs thumbup.gif .


Aciu, idedu, kaip atrodo pilna komplektacija:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mojito: 24 kovo 2009 - 08:43
mano virtuve po truputy grazeja,buitine tehnika jau ymontuota.ispakavusi smeg orkaite patyriau lengva soka-rankeneles aukso spalvos doh.gif ,o uzsakiau matines spalvos, doh.gif cia jau firmos klaida,bet problema taisoma smile.gif rankeneles dazymo stadijoje ax.gif gartraukis dar laukia savo eiles,tad pasirodymas mano virtuves tik po menesio. rolleyes.gif
Atsakyti
elitarai, laukiam jau nekantriai biggrin.gif na, dar palauksim ax.gif
Atsakyti