Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinės virtuvės

QUOTE(elitarai @ 2009 04 02, 15:15)

Dar dar thumbup.gif thumbup.gif
Nu superiniai fragmentai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 02 balandžio 2009 - 14:18
bandau po truputy,nes krano dar nera,tai ir kriaukle netaip ziuresis mirksiukas.gif ,o ir dar prigalvojau ideju ir mano virtuve doh.gif pleciasi,ydomi baika-teta siulesi nusveisti purvinumus nuo virtuvinio hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 04 02, 15:26)
bandau po truputy,nes krano dar nera,tai ir kriaukle netaip ziuresis mirksiukas.gif ,o ir dar prigalvojau ideju ir mano virtuve  doh.gif pleciasi,ydomi baika-teta siulesi nusveisti purvinumus nuo virtuvinio hihihi.gif

biggrin.gif biggrin.gif

Nu bet visvien kokį platesnį vaizdelį galėtum parodyt ax.gif Mes kraniuką vaizduotėje nupiešim biggrin.gif
Atsakyti
neturiu viso vaizdelio,tik trupinukais rolleyes.gif
user posted image
ir
user posted image
Papildyta:
kita foto sesija uz menesio,nes bijau nesuklysti,pasverti visus uz ir pries reikia,nes su plytelemis prasoviau pro klasika,negaliu atleisti sau uz ziopluma schmoll.gif
Papildyta:
t.y.bijau suklysti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 04 02, 15:35)
neturiu viso vaizdelio,tik trupinukais rolleyes.gif
kita foto sesija uz menesio,nes bijau nesuklysti,pasverti visus uz ir pries reikia,nes su plytelemis prasoviau pro klasika,negaliu atleisti sau uz ziopluma schmoll.gif


Kaip tik žadėjau rašyt (nors jau rašiau kažkada), kad plytelės tikrai nilabai derinasi prie viso šito grožio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 04 02, 13:36)
Kaip tik žadėjau rašyt (nors jau rašiau kažkada), kad plytelės tikrai nilabai derinasi prie viso šito grožio unsure.gif

taip,gryna tiesa,ziuri vyras gal nuimti jas,galvojimu metas...
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 04 02, 15:38)
taip,gryna tiesa,ziuri vyras gal nuimti jas,galvojimu metas...

didesnes tikrai ne kaip atrodo prie tokiu komplektu (jau seniai atkreipiau demesi ) blush2.gif

elitarai ,bet visa kita ka matau wub.gif ,o del plyteliu labai nepergyvenkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 02 balandžio 2009 - 14:44
bet......tiek dirbau kurdama,visus namus taip po centimetra,o plyteles supainiojau unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Nedidelės kvadratinukės man idealiai žiūrisi smile.gif ,kitų nepripažystu biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
elitarai 4u.gif o kur uzsakinejot ir kiek jums kainavo sis komplektas ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 04 02, 14:38)
taip,gryna tiesa,ziuri vyras gal nuimti jas,galvojimu metas...


Butinai nuimciau.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 04 02, 15:36)
neturiu viso vaizdelio,tik trupinukais rolleyes.gif
[...kita foto sesija uz menesio,nes bijau nesuklysti,pasverti visus uz ir pries reikia,nes su plytelemis prasoviau pro klasika,negaliu atleisti sau uz ziopluma schmoll.gif
Papildyta:
t.y.bijau suklysti blush2.gif


bet kokia virtuvė... bigsmile.gif nu grožių grožis... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2009 04 02, 13:59)
Nedidelės kvadratinukės man idealiai žiūrisi  smile.gif ,kitų nepripažystu  biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
elitarai  4u.gif  o kur uzsakinejot ir kiek jums kainavo sis komplektas ?  4u.gif



ir sitas komplektukas mano meistrelio ax.gif www.pjuvena.lt
kainos pakrito,derekites butinai.
Papildyta:
QUOTE(VilkoSesuo @ 2009 04 02, 14:14)
bet kokia virtuvė...  bigsmile.gif  nu grožių grožis...  wub.gif  wub.gif

aciu,malonu,kad ir kitiems grazu.mano vyrui tik po gero laiko pradejo patikti,neyprasta. smile.gif
Atsakyti