Įkraunama...
Įkraunama...

Varikocelė

pabandykit pagert dar profertil, mums liepe juos gert 3menesius, bet dar nenusipirkom
Atsakyti
Gal prasitarė vyrai ar pastebėjote, kad po operacijos kokie pokyčiai dėl erekcijos būtų, ypač rytinės? O tai maniškis skundžiasi pusė lūpų, baiminasi, pergyvena.
Atsakyti
nežinau ar mano vyrui varikocelės operacija padėjo ar tiesiog pasikeitęs gyvenimas, bet jo spermos rodikliai prieš operaciją buvo A-0%, B-apie 40%, viso 4-6mln., darėm tris ICSI, po trečiojo turim vaikiuką ir kai nusprendėm po trijų metų pertraukos daryti antrą leliuką, padarius tyrimą rezultatai daug geresni, aišku natūraliai nelabai ten kas išeitų, bet dabar A-7%, o vienam mil.18mln
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu ir aš problemą su ta varikocele. doh.gif Kaip manot geriau pirmą operacija ar IVF ? Patarkit , kaip jums atrodo? 4u.gif profertili jau tris mėnesius geria, bet spermos kokybė negerėja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TERRINE @ 2010 09 16, 13:53)
Sveikos merginos, turiu ir aš problemą  su ta varikocele. doh.gif  Kaip manot geriau pirmą operacija ar IVF ? Patarkit , kaip jums atrodo? 4u.gif profertili jau tris mėnesius geria, bet spermos kokybė negerėja verysad.gif


Sveika, mes nusprendeme darytis operacija, juk nieko neprarasi, o stebuklu kartais buna, mums tuoj bus puse metu, kai po operacijos, kazkodel bijau, busimo atsakymo,nes kaip nesiseka, tai manau nesiseka.. verysad.gif verysad.gif o del vitaminu, kaip daktaras sake, kad tik pinigai i bala,kai labai prasti rezultatai
Atsakyti
QUOTE(mill @ 2010 09 16, 16:09)
Sveika, mes nusprendeme darytis operacija, juk nieko neprarasi, o stebuklu kartais buna, mums tuoj bus puse metu, kai po operacijos, kazkodel bijau, busimo atsakymo,nes kaip nesiseka, tai manau nesiseka..  verysad.gif  verysad.gif  o del vitaminu, kaip daktaras sake, kad tik pinigai i bala,kai labai prasti rezultatai


O kada darysites tyrimus? Labai idomu suzinoti rezultatus. Linkiu, kad butu pagereje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TERRINE @ 2010 09 16, 13:53)
Sveikos merginos, turiu ir aš problemą  su ta varikocele. doh.gif  Kaip manot geriau pirmą operacija ar IVF ? Patarkit , kaip jums atrodo? 4u.gif profertili jau tris mėnesius geria, bet spermos kokybė negerėja verysad.gif


Jei vyrui virs 30 tai sako, jog operacija nebepadeda, tai tada bandykit IVF, bet prieš tai gal pabandykit kokiom liaudiškom priemonėm pasigydyti( bebro sruogliai, gal akupunktūra), o jei nėr 30, TAI PIRMIAU OPERACIJA, PASKUI IVF.

Gal pasakysit, kuri ar pilną spermogramą reik daryt po operacijos tiriantis. MB jau laikas tirtis.
Atsakyti
Visoms dėkui už atsakymus. 4u.gif Maniškiui jau 35, matyt todėl gyd . ir skubina ivf darytis. Antra spermograma tik prastesnė pasidarė, o varikocelę sakė išoperuoti po to , bet ateičiai dėl vyro sveikatos. blush2.gif
Atsakyti
o man keista, kodėl sako nepadės operacija jei vyresnis, gal ženkliai ir nepagerins situacijos, bet kažkiek tai turi padėti,nes čia kaip ir kaitinimasis pirtyje, sėdimas darbas, ir ta varikocelė, juk tai kaitra spermiukams, o kaitra negerai...beto... blush2.gif bent jau pas mano vyrą, dabar tas visas kapšelis normaliau atrodo, anksčiau, dar prieš operaciją atrodė, kad ten tas kiaušiukas kaip kokiuose laiduose įpančiuotas, nepaslankus,ir jam pačiam kažkaip jis daugiau kliūdavo vis kur sėdant ar šiaip suglaudžiant kojas net pasitaisydavo kartais, o dabar viskas normaliai
kai darė operaciją, jam nebuvo dar 30, bet čia tie metai neturi didelės reikšmės ar 30 ar 35, ar 40, kuo ankssčiau juos išlaisvinsit, tuo bus geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 09 21, 14:29)
o man keista, kodėl sako nepadės operacija jei vyresnis, gal ženkliai ir nepagerins situacijos, bet kažkiek tai turi padėti,nes čia kaip ir kaitinimasis pirtyje, sėdimas darbas, ir ta varikocelė, juk tai kaitra spermiukams, o kaitra negerai...beto... blush2.gif bent jau pas mano vyrą, dabar tas visas kapšelis normaliau atrodo, anksčiau, dar prieš operaciją atrodė, kad ten tas kiaušiukas kaip kokiuose laiduose įpančiuotas, nepaslankus,ir jam pačiam kažkaip jis daugiau kliūdavo vis kur sėdant ar šiaip suglaudžiant kojas net pasitaisydavo kartais, o dabar viskas normaliai
kai darė operaciją, jam nebuvo dar 30, bet čia tie metai neturi didelės reikšmės ar 30 ar 35, ar 40, kuo ankssčiau juos išlaisvinsit, tuo bus geriau  4u.gif


Siuo atveju, gal daktarai (o ypac gines) nori issaugoti galimybe bent jau tu keliu spermiuku, kurie yra...
Musu atveju, LT sake ta pati - pirma IVF, paskui operacija, o LV - pirma operacija, o paskui IVF - visa tai padeda "atsikratyti" nesekmes ir uztikrinti geresni rezultata
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 09 21, 16:24)
Siuo atveju, gal daktarai (o ypac gines) nori issaugoti galimybe bent jau tu keliu spermiuku, kurie yra...
Musu atveju, LT sake ta pati - pirma IVF, paskui operacija, o LV - pirma operacija, o paskui IVF - visa tai padeda "atsikratyti" nesekmes ir uztikrinti geresni rezultata

mano vyras prieš visus IVF darė tą operaciją, aš tik už tokį variantą, ten tikrai nesudėtinga operacija ir poto nereikia ten daug mėnesių laukti, kaip pvz po kokių kitų operacijų
reikia padaryti viską kiek įmanoma prieš IVF, tai nesekmei mažiau šansų lieka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 09 21, 17:31)
mano vyras prieš visus IVF darė tą operaciją, aš tik už tokį variantą, ten tikrai nesudėtinga operacija ir poto nereikia ten daug mėnesių laukti, kaip pvz po kokių kitų operacijų
reikia padaryti viską kiek įmanoma prieš IVF, tai nesekmei mažiau šansų lieka 4u.gif


o po keliu menesiu po operacijos IVF daretes?
Atsakyti