Įkraunama...
Įkraunama...

2 vaiku tėveliai

Apklausa: kokia tikimybė susilaukti anto vaiko tokios pat lyties (264 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Raimukooo @ 2009 03 15, 14:33)
O aš auginu du berniukus smile.gif
Kai laukiausi pirmo - tai iki pat gimimo daktarai sakė, kad bus mergytė, na, bent jau per echo nesimatė vyriško pasididžiavimo bigsmile.gif  Ir štai - gimė berniukas lotuliukas.gif
Kai laukiausi antro kažkaip pati labiau norėjau mergytės, bet per patį pirmą echo jau aišku buvo, kad laukiuosi berniuko. Aišku sunku buvo tuo patikėt biggrin.gif , bet gimė tikrai berniukas lotuliukas.gif


Mono istorija analogiska. Kai laukiausi pirmo leliuko visi sake kad bus mergaite g.gif As net patalus i lovyte ruzavus nusipirkau doh.gif . Kai pagimdziau ir vyrui pasake kad berniukas, jis net pasimete blink.gif Su antru nuo pat pirmo echo zinojome kad bus bernas doh.gif O taip norejosi mergaites. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucijamm @ 2009 03 15, 22:24)
Mono istorija analogiska. Kai laukiausi pirmo leliuko visi sake kad bus mergaite  g.gif As net patalus i lovyte ruzavus nusipirkau  doh.gif . Kai pagimdziau ir vyrui pasake kad berniukas, jis net pasimete  blink.gif Su antru nuo pat pirmo echo zinojome kad bus bernas  doh.gif O taip norejosi mergaites.  verysad.gif

Stoju i kluba drinks_cheers.gif - man ir tas pats buvo smile.gif
Atsakyti
Pirmo labai norejau berniuko - gimė berniukas
Antro labai laukiau ir tikėjausi mergaitės - ir gimė mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneta@ @ 2009 03 17, 18:19)
Pirmo labai norejau berniuko - gimė berniukas
Antro labai laukiau ir tikėjausi mergaitės - ir gimė mergaitė  biggrin.gif

Nu čia jau norėk nenorėjęs, ne nuo to priklauso tongue.gif
Atsakyti
Pas mus dvi mergytės 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi dvi dukrytės smile.gif
Atsakyti
Turim dvi dukrytes 4u.gif
Atsakyti
turiu du bernuzelius wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus taip pat dvi princesytes! wub.gif Norejosi poreles, ale nesigailiu nei kiek! Turesiu pagalbines! O ir dabar jau rengiam mergaitiskus pasivaiksciojimus i parduotuves! Kaip zinia, vyrukams tai nepatinka! tongue.gif
Atsakyti
Turim du bernaičius smile.gif Pirmo norejom berniuko,aš tikejau kad bus jis o ne ji,nors iki pat gimdymo per 4 echoskopijas taip ir nepasirode kas ten rolleyes.gif na o antra vyras norejo mergaites ,deje buvo vel jis,o man buvo tas pats kas bus,nors vyresnelis norejo tik brolio,o ir as galvoju kad du tos pacios lyties vaikai geriau sutaria,o ir drabuzeliams susitaupo blush2.gif
Atsakyti
Pas mus 2 dukrytes 4u.gif pirma karta labai abu su vyru norejome dukrytes, na o antra karta jau broliuko norejosi, na bet dabar labai dziaugiuosi, kad auga dvi sesutes, as pati visa laika labai seses norejau, man atrodo seses vistiek dazniau artimesnes buna, negu brolis su sese, nors aisku visko buna 4u.gif
Na o dabar dar maza viltis yra, kad pagranduko gal reikes dar blush2.gif
Atsakyti
ir mes antros mergytes laukiam wub.gif
Atsakyti